30078
  • TaRka0107
    #17547
    A jackpotosat ki kéne próbálni:D:D
    Nickem: Hamster0689
  • TaRka0107
    #17546
  • zeli
    #17545
    Lehet SNG-vel is, mert a fee-ért ugyanúgy kapod a Titan pontokat. Csak sokkal lassabb sajnos, de én nem szeretek cash gamezni, és inkább megéri így, mint cash gameben elveszíteni mindent.
    a nickem titanon: DonContbetMe neked mi? lehet összefutottunk már :D
    A jackpot SNG az olyan, pl.: a Dirty Dozen, hogyha 4-szer zsinórban megnyered, küldenek $2000-t. Ugyanez a többi is, csak más az összeg, és a nyerések száma.
  • TaRka0107
    #17544
    Még egy kérdés: A jackpot SnG-kbe mi a jó?:D
  • TaRka0107
    #17543
    Egyébként mi a neved titanon? Engem is idegesít hogy 10 fős sng-re vagy 15 percet kell várni:D
  • TaRka0107
    #17542
    Kipörgetni a bonuszt inkább cash gammel lehet, nem? Nekem is kéne de 15000 pontot nem tudom hogy fogok gyűjteni...
  • zeli
    #17541
    Amikor sok ilyen van rövid időn belül az még mindig fel tu idegelni. :D

    Épp játszok egy gyerekkel, akivel 500+ handet játszottam már. :D
    Összes asztalon ott van, amelyiken én is.
  • sandor8206
    #17540
    ne izgulj van ez így, nekem is pl. az előbb heads upba már tudtam, hogy én nem nyerhetem meg ezt a SnG-t, gyerek mindennel levert meg feleztünk stb. úgyhogy szartam rá és mindennel all-int küldtem, kivert nagy dolog fél órája heads upltunk így legalább vége lett a szívatásnak :-)
  • zeli
    #17539
    $1+$0.20 SNG, vagy más néven Toronto. Kipörgetem a bónuszt, azt kiveszem innen a zsét, az tuti. Majd keresek valami más helyet. Egy pozitívuma van, lényegében a Titannak, ami egyben negatívum is: Kevesen játszank. Sokat kell várni egy 10 fős SNG-re is, hogy beteljen, viszont sok emberrel már játszottál.
  • TaRka0107
    #17538
    Most én is titanon játszok. 19.92€-t kaptam. Milyen szinten játszol?
  • zeli
    #17537
    Ezt már nem hiszem el.....mai napon egyszerűen nem tudok nyerni.
    Ez a Titan poker egy gyalázatosan szar hely...komolyan mondom ma eddig MINDIG a GYENGÉBB győzött....tököm tele....
    99 vs 67; JJ vs AJ; AK vs AT; Aj vs A6; K7 vs K5; Ak vs K8; AA vs 44; Ak vs KJ (flopon AKJ);
    Az első hand mindig nálam volt, és ezt kb 1-2 óra alatt......
  • ba32107
    #17536
    Igaz hogy csak play money de olyan szép volt :D
  • Renegade
    #17535
    olyan rég headsupoztam, gondoltam megnézem, hogy még mindig olyan jól megy-e mint régen, jelentem igen. első körben kiestem Ksettel, úgy, hogy biztos ami biztos allin raktam turnon a srácot. :-)
  • Renegade
    #17534
    tényleg aki pp-n játszik, annak sikerült normális pénzt kiszedni a promóbol? én 21 komplett kézzel 21$-t kerestem, ami elég karcsú, jól jött volna egy színsor :-)
  • ba32107
    #17533
    :D:D Én is gondoltam már rá amikor nagyon unatkoztunk, de biztos hülyén néztek volna :D
  • sz4bolcs
    #17532
    Hát megfordulok ott olykor. :) Múltkor annyira megtetszett hogy ott pokereznek, még a pultos is, hogy már azon gondolkodtam, hogy bekéreszkedek a partyba, de nem akartam pofátlan lenni. xDD
  • ba32107
    #17531
    Jársz a Gambrinusba? :D Én is szoktam látni, hogy pókereznek ott az emberek... lehet hogy már összefutottunk egyszer-kétszer :D
  • Renegade
    #17530
    neeeeeeeeeem, dehogy :-)
  • sz4bolcs
    #17529
    Miért? Egy kocsmában előbb szólnak a pakli kártya miatt, mint két laptop miatt...:(
    Bár múltkor Gambrinusban (kocsma a teréz utca és jókai utca kereszteződésében) még a pultos is pokerezett a vendégekkel...

    Amúgy nagyon kocka vagyok? 8)
  • Renegade
    #17528
    mekkora móka már, komolyan mintha szerepjátékosok kiabálnának, csak a mennyi a túhitje helyett, báz kojak-ed van? beteld meg, jó az odsod , amúgy is szivárvány. :-)
  • Renegade
    #17527
    pár hozzászólással ezelőtt panaszkodtam egy dúrva KK szopóra, szerencsére magára vette és azóta keresett nekem 2BI-it, szóval hivatalosan is elnézést kérek a KK pároktól :-)

  • Dick Riddick
    #17526
    A potnyi emelés mindig 2:1 esélyt ad az ellenfélnek. Minden egyes megadóval egyel nő az első szám.
  • Dick Riddick
    #17525
    Egy lapra 19%, két lapra 35%.
  • Dick Riddick
    #17524
    Flopon potközeli talán jobb lett volna, pozíción kívül. A többi standard.
  • ba32107
    #17523
    De :D Laptoppal pókerezni kocsmában? :D Az igen :D
    Amúgy a Petőfi utcában volt egy all-in nevű kocsma, tök jó hely volt, olcsó, adtak ingyen zsetont, oda jártunk játszani, csak megszűnt... azt hiszem újra fog nyitni, de nem tudom hogy megint ilyen pókeres-profilja lesz-e. Más helyeken meg nemtom mennyire nézik jó szemmel ha játszunk :)

    Voltunk bakterban is múltkor haverommal, de azt mondták hogy most pár hétig az egész városban nincs semmi verseny az új törvény miatt. Szóval egyelőre pangás van :D De a vizsgák (+államvizsga) után én is benne vagyok pókeres talikban :D
  • sz4bolcs
    #17522
    lál xDD Jönnék szívesen, csak kicsit zavaros még nekem ez a nyár. Ha vége lesz a vizsgaidőszaknak, akkor már könnyebben tervezek. De jó lenne.
  • Renegade
    #17521
    pécsiek vagytok?

    hohó, akkor nyáron fussunk már össze (fadd-domboriban van szép nyaraló)
    aztán ha eluntuk a vízpartot irány a gelatti, meg a biliárd terem, aztán bowling, juppi :-)
  • sz4bolcs
    #17520
    Vagy ha van laptopod, szerzek én is egyet, beülünk egy kocsmába, és pokerstars. xDD
  • sz4bolcs
    #17519
    Te nem pécsi vagy? :D Lehet össze kéne futnunk egyszer pokerezni.
  • Renegade
    #17518
    Na, nálam folytatódik a szopó, végre allin tudok rakni valakit preflopp KKval, persze lejön a flöshe a 99re :-(
  • zeli
    #17517
    Ugyanez a helyzet nálam is :D
    Élőben senkivel sem tudok beszélni róla, mert ismerőseim pókereznek néha, de akkor csak baráti játékban toljuk, pénz nélkül. Élőben pedig ritkán játszom pénzben.
  • Renegade
    #17516
    SNG játékosok figyelmébe, nagyon jól összeszedett cikk:

    SNG
  • ba32107
    #17515
    Hát ja, ez az ami nekem sajnos hiányzik :D A baráti körömből két hárman is pókereznek, de csak nagyon ritkán, szórakozásból, nem igazán érdekli őket... van még egy srác, őt is érdekli, de annyira azért nem :D Barátnőmmel is rendszeresen játszom (állandóan elver HU omahában), de mégse az igazi. Igazi pénzben, rendszeresen csak én játszom, és marhára unják ahogy állandóan mesélem a bad beat és nagy nyerős sztorikat :D Szóval igazad van, a teamwork fontos, csak szar ha nincs kivel :D
  • Renegade
    #17514
    a sok játék önmagában kevés, egyedül a readet fejleszti, viszont nagyon veszélyes, mert ha nincs visszajelzés, akkor berögzül az esetlegesen rossz stratégia. cikkek, könyvek, és ha megvan az alap, akkor közös játék és utána sör/bor/fű/spped (nem kívánt törlendő) mellett elemzés, nézd meg a nagyokat, teamwork ezerrel, mert így lesz kellő tudásod (ugye a LAG segít a TAGnak, a gyenge feljön az ügyesek szintjére, a matekos a megérzés játékosnak, stb-stb).
    Szóval srácok aki pesti az kezdjen el telefonszámokat cserélgetni kistársaival.

    Persze az etalon a póker fészek (albérlet 3-4 hasonló tudásu játékossal)
    Annál jobb fejlődés szerintem nincs is. :-)
  • ba32107
    #17513
    Aha megvan köszi. Hát akkor van még dolgom ezzel a BB/100-al :D Bár igazából az a lényeg, hogy pluszban legyen :)

    #17509: pot odds: 3:1, flössesély: 2:1, szóval elvileg megéri.

    Amúgy hülye kérdés, de szerintetek hogy lehet a legjobban
    fejlődni? Milyen módszerrel? Netes cikkek, stratégiák olvasása, vagy pókerkönyvek? Vagy csak egyszerűen kurva sokat kell játszani? :D
  • Renegade
    #17512
    a grafikonnál jobb felül van egy olyan hogy filter, ott beállíthatsz minden félét, többek között a tetszőleges időintervalumot is
  • Renegade
    #17511
    háát, nekem NL10en 15BB/100 volt, azt mondják a stabil 4-5BB/100 igen jónak számít
  • zeli
    #17510
    A banki esélynek nagyobbnak kell lennie, mint annak az esélynek, hogy lejön a flöss. Így éri meg megadni.
  • kraawz
    #17509
    bár valamit szarul számolok, kicsit másnapos meg fáradt vagyok, javítsatok ki.

    Ha 75 centes potba 75 centet nyit és a másik megadja, akk 75:225 , vagyis 33%, de a flöss esélye még mindig 35%, szóval egy potnyi hívást is megérné megadni vele ?!
  • ba32107
    #17508
    Jaja, én rontottam el, azért nyitottam keveset hogy kifizessenek, de nem számoltam a flösshúzóval. Turnön meg megijedtem tőle :D