30078
  • ddt500
    #18267
    Mit mondtak volna?Amúgy meg akkor mi a francnak adogatták meg az emeléseket ha ilyen okosak? Iszonyat szarul játszott mind a kettő. Ez a megadogatás akkor lett volna vállalható ha sorra vagy flösre mennek. Kijött mind a kettő erre eldobják.
  • ba32107
    #18266
    Minek? A csávó egy reraise-re ráemelt, szerencsém volt, hogy egy minimumot. Megadta egy másik is, deep stack mind a kettő. Ha a flopon A vagy K van, akkor easy fold. Visszaemeléssel csak call-t érek el, vagy all-int (flopon ígyis úgyis bemegy minden pénz), akkor már jobb olcsón flopot nézni.
  • Renegade
    #18265
    Szép. Én még mindig nem tanultam meg a "hétvégente, hogyan kell nyerni" leckét. :-) Még jó, hogy a hétköznapokkal nincsen gond. :-)
  • Csacsi
    #18264
    Hát én már preflop 4-ig minimum visszaemeltem volna.
  • #18263
    utána írtáűk a chaten, hogy 20-at nem adtak volna rá...
    de igazad van
  • ba32107
    #18262
    Jaja, nagyon keveset hívtál minden utcán szerintem is.
  • ddt500
    #18261
    Szép csak az utolsó beted olyan volt mint egy vészcsengő. Én hívtam volna vagy 600-at hátha blöffnek veszik. De ha egy 1600-as potba belehívsz 240-et csak a vak nem látja, hogy jó monstered van.
  • ba32107
    #18260
    Thx! Eddigi legnagyobb potom. A hétvégén nyertem 55 dodót :)
  • Rash87
    #18259
    Vártam,h riverre leugorjon a színe vagy a sora,de meglepő,h nem így lett. Szép volt :)
  • ba32107
    #18258
  • #18257
    turbó s&g 360 fős.
  • Renegade
    #18256
    sng v mtt?
  • ba32107
    #18255
    Hogy lehet ennyire túljátszani ezt a kezet?

  • #18254
  • ba32107
    #18253
    A legalsó sor kódot kell berakni
  • #18252
    hogy tudoim beszúrni a leosztást?
  • #18251
    [flash=500,335]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2304205[/flash]
  • ba32107
    #18250
    Jaja, marha jót játszottam, nagyon élveztem, jól is ment nagyon. Azért van egy kis profitom is :) És persze nem hagyom abba még.

    Én játszok amennyit tudok a bónuszból, tegnap reggel aktiváltam, most játszottam ki az első 10 dolcsit, meglátjuk mennyi sikerül összesen.
  • zeli
    #18249
    Legalább játszottál egy jót. :D

    Nekem is $100 bónuszt adott, de sztem ezt nem játszom ki. Még egy rush pokert én nem vállalok be.
  • ba32107
    #18248
    Baszki egész nap játszottam szinte, vesztettem beülőket, nyertem beülőket, voltak mákjaim, bad beatjeim, kaptam bónuszt, erre kb ott vagyok ahol elindultam reggel :D

    Amúgy a Full Tiltes Fast 50 bónusz nekem miért 100 dolláros búnusz?
  • ba32107
    #18247
    Basszus nagyon érzem most a játékot, sokat nyertem, erre egy ilyen jön.... (bocs hogy megint bad beatet rakok be :D)
  • ba32107
    #18246
    Hmm, ebben igazatok van, nem gondoltam rá (mármint hogy SS stratégiát játszik). Csak annyit láttam, hogy 1 dolcsit kell megadni egy négy és fél dolcsis potba, szóval megadtam (igazából alacsonyabb párra tettem...... nem tudom miért). Amúgy tényleg upswingben vagyok, de mostanában kezd kifinomulni a játékom, ma nagyon bátran és jól játszottam, ilyenkor élvezem igazán :) Leszámítva egy-két ilyen hibás döntést, nyerek is rendesen.
  • Renegade
    #18245
    először is: jeeeeee, végre nem badbetet rak be valaki, jeeee.

    másodszor: upswingbe vagy, használd ki, de ne hagyd, hogy elbassza az A játékodat, a squeeze az jó move volt, megadni az ss hívását viszont már pénz égetés, elvégre az ss csak pp-vel vagy Aqs-Ak val fog rád emelni (lehet, hogy csak fish volt és nem ss, de nem szabad így gondolkodni).

    tehát, sorry, de hibás döntést hoztál, csak mázld volt.
  • zeli
    #18244
    A Buttonon ülő gyerek allinjét már csak azért nem adtam volna meg, mert ahogy látom SSS, így szinte biztos, hogy jobb lapja van a J8s-nál. De ez csak magánvélemény. :)
  • ba32107
    #18243
    Ez egy érdekes hand. Biztos sokan lefisheztek, de szerintem nem volt rossz játék. Az emelés egy squeeze play volt, a call pedig pot odds miatt volt.... nektek mi a véleményetek?
  • ba32107
    #18242
    Na nem baj, ettől függetlenül bejött a szintlépés, tegnap többet kerestem pókerrel mint egy napi fizetésem :D
  • ba32107
    #18241
    !!! Rohadt mákos szerencsétlen.......

  • Rash87
    #18240
    ííí azt nem is figyeltem,akkor nem szóltam!! :)
  • MEdievil
    #18239
    Én is de mivel ez limit omaha volt így meg volt kötve a kezem :)
  • Rash87
    #18238
    Sokkal többet hívtam volna vissza. Vagy is nem sokkal,de h még megadható legyen,ez a plusz 100 nagyon karcsú volt:)
  • MEdievil
    #18237


    Imádom a hölgyeket... az hogy volt még egy 99 is valakinél csak hab a tortán :)
  • score
    #18236
    Itt már próbáltátok? Nagyon jó.
  • Christian88
    #18235
  • Renegade
    #18234
    egy idő után már nem fogod számolni, nálam a "rekord" az két egymást követő nap volt. :-)
  • Renegade
    #18233
    hát azt nem igazán vágom (na jó, már az SH-t sem) :-)
    ami rémlik, hogy oda ez a vpip jó, az agro szvsz túl nagy, a BB/100 meg nagyon kicsi :-)

    próbáltam összehasonlítani a DON statjaimmal (az is FR), de mivel vak szintenkénti bontásban van + a végén ugye már csak SH push anytwo, így nem volt esélyes :-)
  • dienesoft
    #18232
    Sziasztok!

    Mai nap észrevettem, hogy a Pokerstars-on átutaltak 2USD-t "PROMOFUNDS PUCRHASE" néven. EZ mit jelent tulajdonképpen? Ingyen nyertem valami promópénzt? Sose játszottam valódi pénzbe, csak játékpénzbe.
    Köszönöm a választ!
  • aki124
    #18231
    nekem is volt egyszer egy royal fush-öm ha valahogy majd sikerüt felteszem:)
  • kabel15
    #18230
    Gyerek kicsit mázlista.
  • ba32107
    #18229
    Full ring
  • Renegade
    #18228
    picit beleszólnék

    ahogy nézem buble (ez a rész nem sokkal tér el a DON-tól, ha a CL nem agrózik minden körben), szóval mindkét esetben pf olé, pláne a másodiknál. Szerintem itt már nem szabad magadra húzni egy minraisel.