30078
  • sz4bolcs
    #19747
    flös még elképzelhető számomra, más nem nagyon..
  • ba32107
    #19746
    Tudom faszság, de 44-re tettem :D Vagy ásznál kisebb fullra, esetleg flössre. Nem hiszem hogy blöffre benyomott volna egy ilyet.
  • Rash87
    #19745

    LuckySeven :D
  • sz4bolcs
    #19744
    Én ezt megadtam volna, de te érezted, mi lehetett.. Gondolod, AA-val nem emelt volna vissza?
  • ba32107
    #19743
    Vélemény? Belefutottam már pár ilyen overbetbe, és mindig monster volt mögötte. Valahogy éreztem is, hogy overbet jön. Blöfföt akarnak elhitetni.
  • Csacsi
    #19742
    Ez azért elég nagy Hotrun. Kívánom, hogy kitartson.....de sajnos nem sok esély van rá :(
  • sz4bolcs
    #19741
    stars
  • KAMIONOS KOGYO
    #19740
    melyik teremnél játszol?

    grat!
  • ba32107
    #19739
    PS+FT én erre esküszöm.
  • sz4bolcs
    #19738
    hát nem tudom, megvárom még a többi hozzáértőt, ők melyik termet ajánlják.
  • sz4bolcs
    #19737
    Nekem is az FT a másik, ami eléggé tetszik, de az sem az sng-k, tournamentek, hanem a készpénzes asztalok miatt. Hosszabb versenyeket én csak ps-en tolnék, nagyon megszoktam, és kényelmes...
  • MEdievil
    #19736
    Mindenképpen oldalon keresztül regisztrálj PS,PA.
  • MEdievil
    #19735
    Partyra akarsz befizetni?
    Kevés az asztal de talán BSS cg-re elég, SS nagyon szenvedős maximum nl10 de ott is csak 14-23h között. Sng felejtős nagyon sok a FEE (pl stars don 5+0,2 PP 5+1 !!) Tournamentekre pedig fegyverrel se tudnának rávenni. A bónuszok meg ilyen apróságok tényleg jónak hangzanak de ahhoz kellene játék is és nem éri meg szerintem.

    Én második teremkén még FT-re gondoltam ha lesz egy kis fölösleges pénzem átviszem oda bónuszt vadászni + rakeback.
  • sz4bolcs
    #19734
    Tudsz vmi jó pokeroldalt mondani, ahova érdemes befizetni, mert vannak jó bónuszok?
  • sz4bolcs
    #19733
    flopot még láttam, miközben kix-szeltem. AQx... nekem backdoor flush. De onnantól már nem nagyon érdekelt..
  • sz4bolcs
    #19732
    ja hát ott nem fogok pörgetni semmit, holnap jár le a bónuszom...
  • MEdievil
    #19731
    Miért pedig volt esélyed egy esetleges KQK vagy ATJ floppon :D
  • sz4bolcs
    #19730
    xDDDD lehet, beragadt a program. Tényleg, most, hogy tudok befizetni, próbálok pörgetni partypoker bónuszt. Mennyire érdemes? És mire érdemes ott benevezni, ilyesmi? Van vmi infód?
  • MEdievil
    #19729
    Félelmetes ez a titán póker.
    8 flop ebből 6 teljesen egyszínű!
  • sz4bolcs
    #19728
    fasza volt, már alig volt pár vakom, kézbe KQs előttem mögöttem allin, egyiknél AK, másiknál AQ :D:D:D Nem is néztem végig az eredményt..
  • sz4bolcs
    #19727
    kiestem az első értelmes lappal, amit kaptam...
  • sz4bolcs
    #19726
    jöhetne még pár. xDD mondjuk a következő 5 körben 5.
  • MEdievil
    #19725
    Hát már unalmas volt annyi után nemde? :D
  • sz4bolcs
    #19724
    jeeee nyertem 1 kört K10-zel. xDDD jobban örülök neki mint 3 KK-nak. :D
  • sz4bolcs
    #19723
    vicces, hogy a rebuyból meg az addonból vagyok egyáltalán életben még mindig...
  • sz4bolcs
    #19722
    annyi zsetonnal neki szerintem tök mindegy volt, honnan adja meg.
  • sz4bolcs
    #19721
    Szerintem ma a komplett társaság összes jó lapjának a 9/10-ét én játszottam. :D
  • MEdievil
    #19720
    Gombról én is megadtam volna a helyében de na nem elölről.
  • sz4bolcs
    #19719
    Szerintem én is betolom az első bubipárra, aztán majd őrjöngök, hogy wrong fuckin jack :D
  • MEdievil
    #19718
    Egyrészt egy szavad nem lehet, másrészt miért kellett az én lapjaimat is eljátszanod? :D
  • sz4bolcs
    #19717
    Szerintem abból, hogy látta hogy szenvedtél, sejthette, hogy nincs valami húdekirály lapod..
  • MEdievil
    #19716
    Hát majdnem de neki sora lett mert a annyi zsetont összemákolt magának hogy korai pozícióból is bármivel megadhat bármit :D
  • sz4bolcs
    #19715
    de asszem én is már nagyon a végét járom, félek attól, hogy most pár hétig tényleg büntiben vagyok, mert a szerver előre kiosztotta nekem a jó lapokat. :/
  • sz4bolcs
    #19714
    hát ez így egy nagy lófax volt :D
  • sz4bolcs
    #19713
    Élvezd az ss játékot, azt, hogy te bármikor földuplázódhatsz. :D

    "nem szeretek chipleader lenni, mert nem tudok földuplázódni."
  • sz4bolcs
    #19712
    Aha, én is így érzem magam az asztalomon :/
  • MEdievil
    #19711
    Esélyem nincs ezen az asztalon ... 35s vs Kx allint játszanak folyamatosan és az AQ óta maximum kis párokat kaptam amikkel az a maradék kis zsetonom is elfogyott.
  • MEdievil
    #19710
    sárga: több jegyzetelés kell
    zöld: fish
    türkiz: maniac
    világoskék: sima átlag akik gyengék de nem az előző kettő
    sötétkék: reg akiktől azért semmi kiemelkedőt nem láttam de gyakran belefutok
    lila: egyértelműen nyerő elég erős regulárok
    piros: na igen ez az amiről tudom hogy sokkal jobb nálam és futás :D
    narancs: ismerősök vagy olyanok akiket nyomon akarok követni
  • sz4bolcs
    #19709
    a lila/piros nálad mi? shark? xD
  • MEdievil
    #19708
    Pedig sejtheted hogy mennyire hasznos :D Cg-nél már messziről látod melyik asztalokhoz érdemes beülni és a teljesen lila/pirosat nem kell erőltetni :)