30078
  • sz4bolcs
    #19867
    wooohoooo

  • sz4bolcs
    #19866
    ma is tanultam egy új szót: "donkbálnafish" xDDD
  • sz4bolcs
    #19865
    kitől van ez az idézet?
  • MEdievil
    #19864
    Ez sajnos már elég régóta beszédtéma és kb ilyen szintű emberek hozzák ezeket a "korlátozásokat":

    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  • sz4bolcs
    #19863
    "A norvégok viszont az első olyan európai ország, akik június elsejétől blokkolják a pénzügyi tranzakciókat. A poén az, hogy azzal indokolják, hogy megakadályozzák a szerencsejáték-függőséget és a csalást, de a Norske Tipping és a Risktotot (állami kézben vannak) mentesülnek, szóval, ha valaki itt játszik, akkor az nem okoz szerencsejáték-függőséget, csak, ha olyan teremben, ami nem norvégsmile "
  • sz4bolcs
    #19862
    "Bánki Erik a parlament sport- és turisztikai bizottságának elnöke:Vannak európai országok, ilyen például Dánia vagy Norvégia, ahol be vannak tiltva az online fogadójátékok, oldalaik blokkolva vannak. A Fidesz is korlátozni akarja ezek működését, de még nem tudjuk a megfelelő megoldást.
    Lenne 1-2 ötletem....

    Orwelli rémálmaim vannak. "
  • MEdievil
    #19861
    Kicsit sem pofátlanul akarta lopkodni a vakjaimat!

  • sz4bolcs
    #19860
    ja, és szép játék
  • sz4bolcs
    #19859
    szerintem megérte, akkora volt a pot. flop után is megérte azt a minraiset megadni.
  • MEdievil
    #19858


    sokat gondolkodtam rajta megéri-e a kiegészítést de végül is tök szép egyszínű :D
  • MEdievil
    #19857
    864/170
    bár most 3 hand elég sokba fájt így már volt jobb is. Nagyon jó lenne legalább egy itm mert tegnap is mínusz ma is eddig 3 versenyen futottam bele coolerbe ami véget is vetett a játéknak.
  • sz4bolcs
    #19856
    aztarohadt... idegbaj xDDDD
  • sz4bolcs
    #19855
    hogy állsz r1-en?
  • MEdievil
    #19854
    így jár az aki nem tudja eldobni a béna lapjait! :D nem tudom még is mit képzelt amikor megadta az allint :)))


  • sz4bolcs
    #19853
    Nem tudom, miért kell slowplayelni ilyen jó lapokkal...
    És mielőtt megjegyeznétek, hogy nem is slowplayelt: tudom.
  • sz4bolcs
    #19852
    Volt egy megérzésem. Ritkán vannak ilyen megérzéseim, de olyan ritkán jönnek ilyen jó lapok...

  • sz4bolcs
    #19851
    csokigolyókat akarok :/
  • sz4bolcs
    #19850
  • MEdievil
    #19849
    AQ sem egy százas de a másik egy igazi látnok :D



  • sz4bolcs
    #19848
    dejólapdejólap nyomjukrá2Q
  • sz4bolcs
    #19847
    nagy játékosok:

  • ddt500
    #19846
    Ezt valaki meg tudja nekem magyarázni? Mert elég gyakran találkozom ilyen emberekkel. Már mint, hogy flop előtt nincs akció lejön minden lap és a végén megadja semmire az emelést. Egy KKQQ2-es flopon ha megadja A6-ra azt megértem. Na de egy ilyenen K magasra??Számomra teljesen értelmetlennek tűnik.
  • ddt500
    #19845
    Idiot.
  • ddt500
    #19844
    Na kaptam 2db AA-t. Összesen nem nyertem velük 150 zsetont.
  • ddt500
    #19843
    Hupzs. Itt a 4-ik 33.
  • ddt500
    #19842
    100 osztás alatt kaptam 5db 88-at és három 33-at. AA-KK felosztásban többet ért volna.
  • sz4bolcs
    #19841
    xDD Ez hatalmas...
  • zeli
    #19840
    “There are three ways to play pocket jacks, all of them wrong.”
  • sz4bolcs
    #19839
    wrong fuckin' jack? xD
  • ddt500
    #19838
    Ma 3X estem ki JJ-vel, 1X pedig JJ ellenében. Ez elég gáz.
  • sz4bolcs
    #19837
    "Úgy gondolom, hogy ezek a veszteséges időszakok elsősorban a fiatal játékosokat viselik meg, akik a karrierjük korai szakaszában éltek már meg nagyobb sikereket. Ezek után újabb nagy eredményekre áhítoznak, és számukra nyomasztó lehet a versenyeken a negatív sorozat. Csalódottságuk miatt hajlamosak azt gondolni, hogy nagy hibákat követnek el. Ekkor olyan változásokat eszközölnek a játékukban amelyeket néha nem gondolnak át megfelelően, és ezek okozzák a szenvedésüket.

    Hogy átvészeljük ezeket a hosszú és megterhelő szériákat, a komoly játékosoknak meg kell értenie, hogy ezek a rossz időszakok elkerülhetetlenek. Részei ennek a játéknak. Fontos, hogy minden versenynek győzelmi céllal vágjunk neki, de azért az is fontos, hogy maradjunk a realitásoknál. Ha elvárjuk, hogy minden versenyt amelyen elindulunk megnyerjük, akkor a csalódottság minden kiesést követően rossz hatással lesz a lelki világunkra és a további játékunkra is. A pályafutásom elején én is megtapasztaltam ezt és az önbizalmam látta kárát.

    Amint egy verseny befejeződik, arra emlékeztetem magam, hogy a versenypóker egy maratoni futó temperamentumát igényli, nem pedig egy sprinterét. Ha jól játszom, és folyamatosan jó döntéseket hozok, akkor annak előbb-utóbb meglesz a jutalma, de elképzelhető, hogy hosszú idő telik el mire elérem azt az eredményt, amire igazán vágyom."

    -Erik Seidel
  • sz4bolcs
    #19836
    Sok volt a zseton, valamire el kell baxni.
  • TaRka0107
    #19835
    Lyukas sorhúzóra adja meg??? ÁÁÁÁÁÁÁ hogy lehet valaki ekkora hülye?
  • sz4bolcs
    #19834
    xD Én meg két nap alatt zseniális 12 dolláros profitot tudok fölmutatni, ez ám a haladás...
    Holnap nevezek 5 versenyre, már el is ment..
  • MEdievil
    #19833
    "Sok zsetonom van úgy is megadom"

    felőlem :D
  • sz4bolcs
    #19832
    először én is kötőjel nélkül írtam, de így szar xD
  • MEdievil
    #19831
    flöszombik :D
  • sz4bolcs
    #19830
    amúgy 36% esély neki az rohadt sok szerintem. Lehet nem kéne mindig így betolni allinre a zsetont flöshúzó ellen.
  • sz4bolcs
    #19829
    flöööööööööööööös flööööööööööööööös

  • sz4bolcs
    #19828
    flös-zombik xDD