30078
  • sz4bolcs
    #20467
    már megoldottam..
  • sz4bolcs
    #20466
    Tudja valaki, hogy pokerstarsra befizetéskor hány Ft 1 dollár?
    Moneybokkers számlám Ft-ban írja ki és van rajta 13000 Ft-om azt akarom mind befizetni....
  • REALista
    #20465
    Nincs.:d
    elég nagy szivatás lenne.Olyan viszont van hogy ha valaki hív és megszakad a kapcsolat akkor te nem tudsz ráhívni és így dobatni a lapját hanem max csak megadni tudsz.
  • sz4bolcs
    #20464
    Már csak azt nem értem, hogy ami az életemmel történik az bad beat, vagy csak szimplán rossz játék. :D
  • Rash87
    #20463
    Köss bele,h elírtam,a lényeget mindenki érti:)
  • Galy
    #20462
    hands up? :Ö
  • Rash87
    #20461
    Olyan lehetséges,hogy egyik teremnél Hand's Up-ba, ha az ellenfél nincs itt,automatikusan allinezik,s te nem tudsz semmire nyomni,hanem auton elfogadod?:D
  • TaRka0107
    #20460
  • TaRka0107
    #20459
    Tegnap láttátok a barátok köztöt? Zsolt muckolta a fullját allin-nál és a másik csávóé lettek a csajok:D:D
  • ba32107
    #20458
    Na jó félig-meddig megbocsátok :D
  • ba32107
    #20457
    Hát ez remek, kezdődött ezzel a tegnapival. Rögtön utána vesztettem még egy beülőt, póker ellen.... Most reggel vesztettem szintén egy egész beülőt, pre allin KK vs AA.... aaztán jön egy ilyen:

    Most rajtam a bad beatek és coolerek sorozata :D
  • ba32107
    #20456
    Pláne hogy a csávónak nagyon tight statjai voltak
  • ba32107
    #20455
    Mondjuk turnön kicsit éreztem hogy kevés vagyok......... riveren lehet dobom ha nem jön a dáma :S
  • ba32107
    #20454
    A bad beat nem egészen ez, ez inkább cooler volt :D
  • zeli
    #20453
    bad beat!
  • ba32107
    #20452
    BAZMEG
  • zeli
    #20451
    Kikaptam AK vs AK szituációban :D Csávó kapta a flusht.
  • REALista
    #20450
    Csak zsetonok.
    Jó szar napom volt ma.Jobbnál jobb lapok jöttek de mégis örülhetek hogy sikerült nullán zárni a napot.Kis szerencsével vagy inkább balszerencse nélkül simán 40-50 euró plusz lehetett volna.Na mindegy majd holnap...:)
  • Police88
    #20449
    most ez valszeg egy elég noob kérdés lesz de most ezek csak zsetonok (tehát bizonyos értékkel be vannak szorozva) vagy tényleg annyi dollart érnek amennyi oda van írva ilyenkor?
  • MEdievil
    #20448
    Ezt el se hiszem :D
    Amikor megláttam a flopot akkor már gondoltam vége is a játéknak szép meg nem kell félnem semmitől de értéket nagyon nem várhatok.

  • plu604
    #20447
    Hi,
    Egy kérdés: Valaki tudja mi a különbség David Sklansky: A póker elmélete c. könyv 2007-es és 2010-es kiadása között? A linkelt oldalakról az adatokat én is le tudom olvasni, látom hogy a 2010-es 20 oldallal több meg talán színesek az ábrák, engem az érdekelne, látta-e már valaki mindkettőt, és ha igen, mi a különbség (az általam felsoroltakon kívül) a kettő között. Előre is köszönöm!
  • MEdievil
    #20446
    Küldj egy privit :)
  • sz4bolcs
    #20445
    rüfke???! Édeskicsimadárkámszívemcsücske xDD
    Miután iwiwről, meg msn-ről töröltem magam, gondolhattam volna rá, hogy talán a bankrollom sem jár jobban...
    Amúgy nem nulláztam teljesen, mert FT-n van még pinzem, csak az a bökkenő, hogy nem tudom átmenteni PS-re, mert FT-re még nem fizettem be moneybookersről, ebben szeretnék is segítséget kérni...
    Kéne 10 dollár moneybookers számlámra, amit azonnal visszaküldenék.
  • MEdievil
    #20444
    Nulláztad magad egy rüfke miatt?
  • sz4bolcs
    #20443
    Gyerekek, a mai napi jótanács következik:

    Ne játsszatok szakítás, és más érzelmileg megterhelő esemény közben,
    ...főleg ne nagy varianciájú játékot,
    ...főleg ne full bankrollal

    Inkább menjetek, igyátok magatok részegre, nézzetek meg pár horrorfilmet, DE NE POKEREZZETEK!

  • sz4bolcs
    #20442
    $2 90 játékos
  • zeli
    #20441
    Azt hittem először, hogy letetűzted. :DD
  • MEdievil
    #20440
    Oké akkor semmi slowplay semmi trükközés.. nem így sem jobb
  • KAMIONOS KOGYO
    #20439
    Szabolcs milyen tétű,és hány fős sng-ken szoktál indulni? (Amiken ált. pénzbe érsz)
  • MEdievil
    #20438
    Nem én nem vállalok semmilyen felelősséget :D
    Olyan vicces amikor kiásol egy zseniális csapdát szépen befejezed minden a helyén és akkor derül ki hogy te vagy a gödör alján :)
  • biktop
    #20437
    Szerintem ezt magyarul sehol nem hirdetik...

    A Minted Pokeren november 19. és december 19. között minden hétvégén titkos mikulásvadászat indul. A zsákokban pénznyeremények lapulnak, csak rá kell kattintani, hogy a tiéd legyen a 5$-100$ közötti nyeremény!

    http://pokermitologia.com/pokerhirek/teremajanlatok/1496-minted-mikulas-a-weblapon
  • TaRka0107
    #20436
    Ebben viszont igazad van.
  • sz4bolcs
    #20435
    Nagyon helyes. Csak lássák, hogy te is egy idióta vagy a sok közül, így bármivel megad. :D
    De akkor vállalnod kell a felelősséget, hogy esetleg jön neki...
  • MEdievil
    #20434
    Ezeken a szatelit versenyeken csak akkor tudsz az ilyen lapokból értéket kiszedni ha nem kürtölöd szét hogy mid van mert különben csak AA-KK-tól kapsz megadást viszont ha a nyominak lejön egy top párja akkor soha az életben nem fogja eldobni és kifizet akármit. Itt csak az lepett meg hogy még 625. párral is allin akar kerülni ami végül is nem baj csak ne nyerje már meg.
    Nagyon szívesen játszanám meg jól csak hiába ha itt nem működik és muszáj igazodni az asztal stílusához.
  • ba32107
    #20433
    Ezt már írtam korábban, de multiway potban flop után monsterrel szerintem nagyon fasza kis move tud lenni. Nyomsz egy min-raise-t, és mivel kicsi, mindenki megadja, és frankón nő a pot, te meg csak dörzsölöd a kezed :D
  • sz4bolcs
    #20432
    Amúgy ha ez megnyugtat, akkor ilyen hülyék ellen tök mindegy, hogy hogyan játszottad volna meg helyesen. :D
  • ddt500
    #20431
    1.Flop után ólin egyből. 2.A két gyökér úgy is megadta volna.De legközelebb majd csak a 99 adja meg.
  • sz4bolcs
    #20430
    Ja, nekem is eszembe jutott, hogy preflop ez az emelés mivel volt jobb egy szimpla callnál? :D
    flopon meg már allin kellett volna lenned csapdázás után.
  • sz4bolcs
    #20429
  • TaRka0107
    #20428
    Meg persze flopon...