30078
  • ba32107
    #20987
    Az előző hsz megy majd a bannerba. Van valami kifogásotok az ellen, hogy kicsit megritkítom a linkeket? Pl a freerollok, és póker könyvek szerintem senkinek sem kellenek.... van olyan amit mindenképpen meghagyjak? Persze rakok majd be újakat is. (a PHR természetesen marad).

    További kérdések:
    1. a banner szerintetek jó, vagy megérett egy cserére? Szerintem tök jó, csak már kicsit unom :D Szóval ha gondoljátok, kérhetünk újat, csak találjuk ki, milyen legyen.
    2. gondoltam arra, hogy lehetne csinálni szavazásokat, mint a nagy szavazótopikban. Pl. milyen a bankrollod, nyerő játékos vagy-e, stb. Nem tudom lenne-e értelme, mert viszonylag kevesen vagyunk, de csak egy ötlet volt. Mit szóltok hozzá?

    Ha van bármilyen javaslat a topik feldobására, akkor szóljatok!
  • xxxpaulxxx
    #20986
    Ez igen hasznos, mehetne esetleg bannerba is:)
  • ba32107
    #20985
    Pókerkezek berakása:
    1. Katt a bannerban a Poker Hand Replays gombra
    2. A megnyitott oldalon a szövegmezőbe illeszd be az adott handhistory-t, majd katt a continue gombra
    3. A megjelenő oldalon másold ki a "Forum BB Code (Vbulletin)" szövegmező tartalmát, és illeszd be a fórumba. Nem kell semmi más, csak az.

    Néha nem működik a PHR, ekkor ne próbálkozz, mert felesleges. Ez esetben nyugodtan illeszd be a fórumba a hand historyt szövegesen.
  • xxxpaulxxx
    #20984
    Mid stackkel mennyire érdemes SSS szerint játszani? Csak mert elegem van, hogy egyszerűen nincs 20BB asztal:D
  • technext
    #20983
    nekem volt hogy 1 hétig semmi o.O ezért (is) játszom az FTP-n, ott 1 órán belül jön válasz :)
  • ba32107
    #20982
    Jaja, de a lényeg sztem az volt hogy preflop csak calloztam a visszaemelést. Gondoltam hogy lájtosan csinálja, mondjuk arra nem gondoltam hogy 93o-val :D
  • kraawz
    #20981
    Hihetetlen, hogy a Chili Pokernél 2 napja nem érem el sem az online supportot, sem e-mailre nem írtak vissza..
  • technext
    #20980
    Tehát tudtad h ha talál valamit akkor azt meg is hívja :) legyen az akár egy második pár. :)
  • ba32107
    #20979
    Lájtos preflop 3bet, 100%-os flop cbet, és magas postflop agresszivitás.
  • technext
    #20978
    mik voltak a statjai?
  • ba32107
    #20977
    Egy példa hogy mire jó a Poker Tracker: ha nem látom a statjait, teljesen máshogy játszom meg, és nem nyerem el az összes pénzét (nem jó a PHR):

    Full Tilt Poker Game #26936429501: Table Apollo - $0.10/$0.25 - No Limit Hold'em - 08:47:08 ET - 2011/01/03
    Seat 1: nelzepouzit ($11.08)
    Seat 2: karlos mota ($31.36)
    Seat 3: 5204salty ($35.91)
    Seat 4: Italian Zar ($12.53)
    Seat 5: supsiro ($10.80)
    Seat 6: emcho ($39.15)
    Seat 7: balrogs101 ($42.53)
    Seat 8: Weiershtrass ($10.95)
    Seat 9: MaZaack ($11.37)
    Weiershtrass posts the small blind of $0.10
    MaZaack posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #7
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to balrogs101 [Kd Ks]
    nelzepouzit folds
    karlos mota folds
    5204salty folds
    Italian Zar folds
    supsiro folds
    emcho folds
    balrogs101 raises to $1
    Weiershtrass has 15 seconds left to act
    Weiershtrass raises to $2.50
    MaZaack folds
    balrogs101 calls $1.50
    *** FLOP *** [Js 5d 6h]
    Weiershtrass checks
    balrogs101 checks
    *** TURN *** [Js 5d 6h] [9d]
    Weiershtrass has 15 seconds left to act
    Weiershtrass bets $2.75
    balrogs101 raises to $40.03, and is all in
    Weiershtrass calls $5.70, and is all in
    balrogs101 shows [Kd Ks]
    Weiershtrass shows [3h 9s]
    Uncalled bet of $31.58 returned to balrogs101
    *** RIVER *** [Js 5d 6h 9d] [2s]
    balrogs101 shows a pair of Kings
    Weiershtrass shows a pair of Nines
    balrogs101 wins the pot ($21.05) with a pair of Kings
    *** SUMMARY ***
    Total pot $22.15 | Rake $1.10
    Board: [Js 5d 6h 9d 2s]
    Seat 1: nelzepouzit didn't bet (folded)
    Seat 2: karlos mota didn't bet (folded)
    Seat 3: 5204salty didn't bet (folded)
    Seat 4: Italian Zar didn't bet (folded)
    Seat 5: supsiro didn't bet (folded)
    Seat 6: emcho didn't bet (folded)
    Seat 7: balrogs101 (button) showed [Kd Ks] and won ($21.05) with a pair of Kings
    Seat 8: Weiershtrass (small blind) showed [3h 9s] and lost with a pair of Nines
    Seat 9: MaZaack (big blind) folded before the Flop
  • technext
    #20976
    Szórakozának jó a rush, de ez nekem már nem póker. Nem lehet elemezni az ellenfeleket, így egy fontos tényező esik ki. 400 hand / óra simán megvan vele...
    Sok olyan kezet és helyzetet nem játszok meg amit normál esetbe simán.
    Én MTT alatt próbáltam ki, havi 1-nél többet nem fogok nyomni soha :)
  • TaRka0107
    #20975
    Ha a rush pokerre gondoltál, akkor itt van ez:
  • ba32107
    #20974
    Ha nem írod le a nevét, nem tudjuk mire gondolsz.
  • aki124
    #20973
    Hellosztok
    azt szeretném kérdezni hogy van ennek a full tilt-nek ez az új játéka (most pontosan nem jut eszembe a neve) és hogy az lehet hogy bevezetik a pokerstarsnál is vagy ezt maga a full tilt-esek találták ki és ezzel akartak csábítani még több embert a full tilt-re?
    ja és ti próbáltátok már? elolvastam hogy mi a játékmenete és hát már csak kíváncsiságból is kipróbálnám, de most azért nem akarok a full tiltre is regisztrálni meg minden.
  • xxxpaulxxx
    #20972
    hát igen.. az ember ilyen... a pókeres meg pláne:D
  • plu604
    #20971
    ha a szavaimból neked az jött le hogy nem vagyok képes ezt elfogadni, akkor neked pedig nem érdemes fórumoznod. :)
    Gondoltam nem kell szájbarágósan leírnom, de akkor folytatom a #20969-et:
    ... és mivel az én agyam még úgymond erre van "ráállva", jobban megdöbbent ha kikapok vele, és pont ezért inkább ezekre emlékszem. az ember már csak ilyen. :)
  • Csacsi
    #20970
    Én csak segíteni akarok.....Ha nem vagy képes elfogadni azt, hogy az AA-d többször fog nyerni, mint veszíteni.....addig nem érdemes játszanod.
  • plu604
    #20969
    jójó nyugodtság, nem vérre megy ám... :)
    Csak ugye az ember azt várná a kézbe osztott ász pártól hogy simán mindent elver. Jó, nyilván aki játszik már pár éve az nem. De részemről, pár hónapos játékosként még bennem van hogy az AA a kézbe kapható legjobb lap (oké erről lehet vitatkozni, hogy AK vs. AA de most nem ez a lényeg) és ez úgyis nyer...
  • technext
    #20968
    szerintem 1 sima játékos
  • xxxpaulxxx
    #20967
    Kérdés (féleség):
    Tegnap feltűnt, hogy Partypoker cashgame-ben van egy ingamehost nevezetű egyén... ok... gondoltam valaki vicceskedett és ilyen felhasználó nevet talált ki magának.
    Erre ma megint találkozok vele... nah most akkor hogy is van ez? Ki is ő pontosan? Partypoker játékos? Esetleg egy bot?:|
  • Csacsi
    #20966
    Használtok bármilyen adatbáziskezelő progit?(holdemmanager, pokertracker), abban nézzétek meg, hogy hogy is teljesít az AA és KK, és rájössz, hogy butaságot írtál.
  • sz4bolcs
    #20965
    Vagy mégjobb ötlet: Játszd meg spekulatív kézként. Ha jön flopra a fullod, akkor told neki, ha nem, akkor fold.. :D
  • sz4bolcs
    #20964
    Akkor legközelebb dobd be.
  • plu604
    #20963
    Jó, enyhén szélsőséges voltam, de se nekem, se haverjaimnak nem sikerül normálisan kifizettetni - sőt, egy csomószor lemákolják. Ritkaságszámba megy ha úgy jár az ász pár ahogy illik neki.
  • Csacsi
    #20962
    Nah ez az állítás...ami abszolút nem igaz.
  • xxxpaulxxx
    #20961
    Azért a minimális nyeréssel nem teljesen értek egyet...
    De nagyot lehet vele bukni az fix:/
  • technext
    #20960
    én azért örülnék ha minden 3. körben jönne egy AA a kezembe :)
  • plu604
    #20959
    Na igen. Amire nagyon rövid idő alatt mindenki rájön: kézbe osztott ász párral vagy nagyon nagyot buksz, vagy minimálisat nyersz :D
  • xxxpaulxxx
    #20958
    Hát igen... rájöttem:) Bár még nagyon kezdő vagyok (pláne versenyeken), de blöffölni nem is blöffölök (max az elején)... és hát igen... itt megpróbáltam csapdát állítani... de tényleg ráfáztam:D
    Mind1... ingyen volt:)
  • technext
    #20957
    freerollokon (és alacsony nevezésű versenyeken) nem szabad csapdázni mert ráfázol :)
    ugyanez igaz a blöffökre is
  • xxxpaulxxx
    #20956
    Poén ez a freeroll cucc:D:D
    2 órán át játszottam egyet... a végén sokszor jött az all in BBnél... aztán olyan mákjaim voltak, hogy kijött egy drill, vagy sor... aztán egészen jól felzárkóztam... erre a végén jön egy Ász pár!! Gondoltam csak megadok... aztán flopra bejött 2 6os meg valami más... ok... all in... erre vesztettem 6os drill ellenXD
    Nem szabad lett volna kivárni a flopot:/
  • xxxpaulxxx
    #20955
    Köszi, akkor majd több türelemmel keresgélek:D
  • Rainbow15
    #20954
    Nekem a PS egyszer megengedte, hogy regisztráljak újra. 17 lehettem amikor regisztráltam, biztos hamis születési adattal, hogy játékpénzzel játszhassak. Mondtam nekik, hogy rossz adatokat adtam meg, írják át. Erre törölték vagy zárolták, már nem tudom, és mondták, regisztráljak újat, küldjem el nekik a felh. nevemet.
  • sz4bolcs
    #20953
    Eltették az accod inaktívba, és gondolom bármikor visszaállítják, ha írsz nekik. :) Ezért tök fölösleges amúgy zároltatni, nem tudom, mitől van ez a rögeszméd.
  • Airbus A380
    #20952
    Nem úgy van hogy zárolás után nem nyitják ki? Csak kérdem én így tudtam de az ügyfélszolgálatos még írta is hogy ha meggondolnám magam ezt a számlát nyittassam ki ne nyissak újat.
  • Airbus A380
    #20951
    Már megtörtént írtam imélt és órákon belül intézkedtek. (ez engem meglepett)

    már nem tudok belépni zároltak. És imélben tájékoztattak a zárolásról továbbá közölték azt hogy bármikor újra nyittathatom ha kívánom.

    Akkor gondolom ennyitöölhetem a klienstr és búcsút inthetek a pokerstars-nak. (innentől feltételezem inaktív sem lehet már a számlám mivel nem tudok belépni.

    köszi hoigy írtál.

  • technext
    #20950
    nem tudod töröltetni :) semmit nem csinálnak vele, ne használd és kész
  • Airbus A380
    #20949
    üdv, BUÉK mindenkinek :)


    csak 1 kérdésem van a pokerstars.hu nem jön be nem tecc. töröltetni szeretném magam, (minek álljon a a számlám ha nem használom) ezt hogyan tehetem meg? Hova és mit kell írni? (a mit kell írni-n azt értem hogy milyen adatot kell megadni és elég e csak megírni azt hogy XY vagyok blabla..és töröltetni/zároltatni szertetném a számlám? )
  • sz4bolcs
    #20948
    Nos, ma éjjel megfogadtam: SOHA TÖBBET NEM LÖVÖK TÚL.

    Boldog Újévet minden pokeresnek ugyanezzel a tanáccsal! :)