30078
  • ntex
    #21988
    A mai szériűm utűn én is elmondhatnám ugyanezt, még mindig 5$ bukóban vagyok a mai nappal, 50$-os számlához nézve. Remélem holnap jobb lesz
  • Carloska
    #21987
    Mi az abszolút szopás? :D ?? Ha Carloska leül Pókerezni
  • Carloska
    #21986
    lehetőleg semmi valami fasz kimákol csak kk vagy aa játszik nálam elején
  • Tikal #21985
    az elején én csak a nagyon jókat, bár ma sorra szopattak minden páromat, riverre mindig leesett egy sor vagy flush valakinek... nagyon szar ma a lapjárás nekem :)
  • ntex
    #21984
    Amúgy ti hogy játszotok tournamentek elején ? Minden lapot megpróbáltok megjátszani vagy csak a jókat érdemes ?
  • Carloska
    #21983
    nem az én játékom sajnos a póker :D
  • Tikal #21982
    rohadt nagy mákja volt :)
  • Carloska
    #21981
    ez a második legdurvább kiszopásom azután mikor pokerem volt másiknál meg színsor
  • Carloska
    #21980


    első 15%ban végeztem de hoztam a formámat...
  • Carloska
    #21979
    nah mégis játszottam ma egy kis tétű versenyt mert nem kellett elutaznom
  • zotja22
    #21978
    Hali Póker harcosok. Van e olyan póker oldal,ahol van lehetőség Paypal számláról pénzt utalni a játékhoz?
  • ba32107
    #21977
    Flopon nyitni kellett volna. Slowplayelni csak akkor szabad, ha nincs húzó. De flop után tök jól játszottad.
  • Tikal #21976
    :D
  • ntex
    #21975
    hezitáltam picit de megérte megadni :D

  • ntex
    #21974
    Beparáztam a flösstől... :D

  • Tikal #21973
    Tegnap óta én is csak vegetálok, nem jutok egyről a kettőre :)
  • ntex
    #21972
    Na végre valami jó is jött...
    komolyan ez volt az első értelmes partym ma szóval rámfért már...

  • Tikal #21971
  • ba32107
    #21970
    Ne aggódj, nem dől össze a világ, hogy elrontasz egy-két handet, még nagyon az elején vagy. Én is több mint másfél éve pókerezem, mégis nap mint nap hibázom. Nagyon nehéz játék ez.
  • Tikal #21969
    Ez igaz...
  • ba32107
    #21968
    Jogos, de ha a bizonytalanok ki is esnek, attól még akik megadják, nekik tuti jobb lapjuk van mint ami neked volt flopon :)
  • Tikal #21967
    A célom az volt az emeléssel, hogy kiejtsem a bizonytalanokat, ketten ki is estek, persze amit mondasz attól még jogos, lehet elég lett volna egy call is.
  • ba32107
    #21966
    Ne aggódj, én január eleje óta több mint 200 dollárt buktam. Majd visszanyered :)
  • ba32107
    #21965
    Erre csak azt tudom mondani hogy nagyon kevés pénzzel ülsz bent, így nincs értelme játszani. Legyen előtted mindig a lehető legtöbb. Ilyen kevés pénzzel ez preflop all-in szerintem.
  • ba32107
    #21964
    Nem volt rossz az az emelés, csak rossz időben csináltad. Túl sok játékos volt a potban, korai pozícióból nyitottak, megadtak, majd emeltek is, sejthetted volna hogy nem fogják eldobni az emelésre. Félkész lappal (flöss és sorhúzó) max 2 játék ellen érdemes emelni, ilyenkor a fő cél, hogy dobjanak. Ha mégsem dobnak, akkor még lejöhet a lapod. Ezt hívják félblöffnek.

    Itt semmi értelme nem volt, mert feleslegesen növelted a potot, amikor biztosan megadták és nem volt kész kezed. Elég lett volna egy call is.
  • xxxpaulxxx
    #21963
    Jó kis replayek:D
  • Tikal #21962
    A hülyegyerek már minden körben all-in ment, szerintem tilten volt, mert előtte már sokat vesztett, na gondoltam akkor ezt most megnézzük, milye van :)

  • ntex
    #21961
    Nem értem én miért nem tudok ennyire bátor lenni, igaz flush / sor esélyes volt a kezed de én biztos nem raiseltem volna mert gyáván játszok ilyen lapokkal :S... De amúgy grat :D
  • Mighty
    #21960
    Nem attól féltem, hanem hogy ha lejön a flush, és neki gyengébb keze van, akkor az én checkem után nem hív. De mivel fullja volt, nem volt tényleg mitől félnem, tolta bele a zsét a potba :)
  • Tikal #21959
    Elég vagány volt a két kilencessel, én biztos nem mentem volna veled tovább, pláne hogy flopra leesett a két Jack... szép volt egyébként, nekem még nem sikerült végig vinnem pokert.
  • ntex
    #21958
    Flop után már nem volt mitől félned, csak J-nél nagyobb pókerrel de nem volt valószínű mivel J volt a legnagyobb lap az asztalon, vagy straight - royal flushel tudott volna megverni amire kisebb az esély talán mint a pókerre... Jól csináltad amúgy, így legalább kisajtoltad az összes zsetonját, ha az elején nagyot emelsz valszeg dobott volna
  • Tikal #21957
    Szerintetek sokat kockáztattam vagy jól játszottam meg? ...

  • Mighty
    #21956
    A flop utáni emelésnél sokat gondolkoztam, a második kőrnél szinte azonnal emeltem, hogy flushhúzóra tegyen engem, reménykedtem benne, hogy nem jön egy harmadik kőr :) River után meg azonnali check.
  • Mighty
    #21955
    Életem első pokere, amit kifizettek. Úgy érzem nagyon jól játszottam meg :)
    Persze kellett hozzá hogy a másiknál is legyen valami értelmes kéz.



  • ntex
    #21954
    Na asszem most tartok egy pihenőt, 4$-os bukóban vagyok eddig a mai nap, a Rush póker előtt majdnem 54$ volt a számlámon most 46...
  • ntex
    #21953
    Ultraszopás :\ Megint nagy hülyeséget csináltam... Riveren elég lett volna a call :S

  • Tikal #21952
    na neee, 88-al betolta, mikor K meg Q már lent van?? én ilyenkor már dobom a francba az ilyen kis párt, de all-int semmiképp :)
  • Tikal #21951
    szerintem az all-in sok volt, lehet check kellett volna...
  • Mighty
    #21950
  • ntex
    #21949
    vagy az volt a baj hogy checkeltem flopon, vagy hogy allin mentem turnon ?