30078
  • Csacsi
    #22190
    Szerintem is dobás.

    A 8-as(A8,K8,Q8,78,98) flushdraw(Axs, Kxs) teljes mértékben benne van a rangeben.

    Én is dobtam volna.

    Itt nagyjából csak a besült sordrawt verjük...de ezen a limiten nem nagyon hívják meg :)

  • technext
    #22189
    Nem tudom mennyire volt feszes játékos, de nem hiszem hogy A8s, 98s, 87s benne van az sb-s 0,35$-os call rangebe.

    Egyedüliként akkor lehetne nála 8as, ha kézbe 88, de akkor flopon ott van nála a set, amivel visszahívja a 0,7es hívásod, főleg flushhúzós flopon.

    Ha mégis van nála legalább egy, akkor a helyébe én turnon beledonkoltam volna, hogy all in kerüljünk (illetve ne adjunk ingyen lapot, flushhúzós boardon nemhiszem hogy checkraiselne settel/drillel...túl kockázatos)
    Véleményem szerint itt hívnod kellett volna. 1/2 és 2/3 pot között

    Egyébként jó volt a dobás riveren, 75%ban biztos vagyok benne hogy flusht mutatott volna. Az overbettel szerintem blöfföt akart mutatni, hogy bekapd a horgot.
  • ba32107
    #22188
    Most büszke vagyok magamra, mert tökéletes lelkiállapotban játszottam :) Végig tudtam mi történik, és amikor legelőször éreztem hogy nem játszok már olyan biztosan (volt vagy kétharmad BI-nyi profitom), akkor kiültem.

    Egy kérdés: akik írták, hogy handet elemeznek, hogy szoktátok? PT-t használok, csak Rush Pokernél nem működik a Mark for review opció.... most azt csináltam hogy minden handnél felírtam hogy hányas számú volt, és a replayerben visszanéztem.... ti is így szoktátok?
  • ba32107
    #22187
    Ez pedig szerintem egyértelműen AA-KK szagú... szerintetek jót dobtam?
  • zeli
    #22186
    Ment a válasz. Bocs, hogy eddig tartott, csak közben játszottam, a handet is csak feldobtam közben. :D
  • ba32107
    #22185
    Vélemény?


    Volt egy olyan érzésem a turnon, hogy 8-asa van. Olyan furán várt kicsit, mielőtt csekkelt... szerintem meglepődött a 8-asra, és nem tudta hirtelen, mit tegyen. Gondoltam alacsonyan tartom a potot, ezért csekkeltem. Riveren meg a masszív overbet megrémísztett...... általában akárhányszor calloltam ezeket, monster volt nála. Flösshúzója is lehetett. Szerintem nem vertem semmit sem.
  • technext
    #22184



    Tegnapi hand.
    vikentich barátunk 67/0-t játszott 36 leosztás alapján.
    SB 50/10
    BB 17/0
    UTG1 17/0
    UTG2 20/0

    utólagosan preflop inkább all in kellett volna mennem
    de ha így alakult flopon pedig elfogadható volt az all in megadásom

    vélemények?
  • sz4bolcs
    #22183
    zelizelizeli, küldtem üzenetet..
  • ba32107
    #22182
    Ez is egy teljesen jó játék
  • ba32107
    #22181
    Nehéz eset. Pozíción kívül vagy, és nagyon para a board. Háát, szerintem nagyjából jól játszottad. Esetleg riveren nyomhattál volna egy defensive betet.
  • technext
    #22180
    Én betoltam volna riveren a maradék stackem, aztán had gondolkodjon ő.

    hívtál-adta
    hívtál-adta
    hívtál-adta
    checkeltél...
    Gyengeséget mutattál amire ő jól reagált, látta hogy akármid van gyengébb mint 1 sor és meg is ijedtél.
  • technext
    #22179
    Igen, de ez nem 1 játék...itt pénzekről van szó.


    mástéma:
    Tegnap és ma is játszottam 1-1 órás sessiont NL2-n.
    Kezdek hozzászokni a dologhoz. 2 asztalon nyugodtan tudok játszani egyszerre, a 4 az sok volt, el is buktam 1,5 beülőt mert kapkodtam, de a mai session végére visszahoztam így most +0,05$ van :D:D

    Jelenlegi tendenciában 50% olvasgatás 25% játék és 25% handelemzés :) és ez még egy darabig így fog menni.
  • zeli
    #22178
    Ezt hogy játszottátok volna ?

  • sz4bolcs
    #22177
    ..jha.. ha valakit megcsapolnának az orosz hackerek, az szóljon, húgom épp most megy ki Oroszországba, majd rájuk küldöm. :D
  • Carloska
    #22176
  • sz4bolcs
    #22175
    Ha meg beüt a nagy nyeremény, azt úgyis azonnal elfagyizom/eldrogozom/elkurvázom. :D
  • sz4bolcs
    #22174
    jelenleg a bankrollom akkora, mint a tracker licensze, úh. nem kell féltenem magam. :D
  • Carloska
    #22173
    pedig a világon egész sokan szeretnek crackel élni és használni :D
  • technext
    #22172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a lehető legrosszabb dolog amit tehet az ember ilyen programoknál a crackelés
  • Carloska
    #22171
    Online Poker Show Freeroll jelszó : proteus ( Jokerstars)
  • zeli
    #22170
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én egy ruszki fórumon találtam hozzá cracket, ha érdekel küldök .torrent fájlt. (a legújabb verzió, 3.08.1, és a 3.09Beta)
    Akit érdekel még, PM-ben elküldöm.
  • sz4bolcs
    #22169
    Vkinek van ötlete, hogy poker tracker 3-at hogy lehet úgy uninstalálni, hogy utána újrakezdődjön a 60 napos triál időszak?? Valaki írta, hogy ő úgy szokta, érdekelne...
  • xxxpaulxxx
    #22168
    Jaja! Álom család:D:D
  • zeli
    #22167
    Ez a plusev képregény hatalmas. :DD

  • ba32107
    #22166
    Az EV az estimated value. Tehát ha mondjuk egy bizonyos szituban egy bizonyos dolgot csinálsz, akkor annak a hosszútávon történő megismétlésének van egy becsült értéke. Pl. ha preflop végtelenszer allin mész AK-val QQ ellen, akkor kb 50-50% esélyesek vagytok, az EV-d (tehát a becsült nyereséged ebből az allinből) se nem +, se nem -.

    A TAG is feszes, de ő agresszív (tight-agressive). Ne kérdezd hogy a NIT minek a rövidítése :D
  • Tikal #22165
    Igen, már várom, mikor le tudom forditani egyedül is ezeket :)

    Az EV az a nyereségesség? :)


    A TAG játékos is feszes, nem?
  • ba32107
    #22164
    Ha elég ilyen témájú dolgot olvasol, akkor már könnyű lesz :) Lefordítom :D

    NL30 Short Handed – JT suited (J10 egyszínű)
    Ellenfél jellemzése: 27/10 (preflop 27%-át játssza meg a lapjainak (VPIP), és ebből a 27%-ból 10%-al emel (PFR). ezek poker tracker statisztikák.), cbet: 50 (50%-ban hív folytatólagosan a flopon, akár eltalálta a flop, akár nem), NIT (olyan játékos, aki szeret passzívan, feszesen játszani, nem megy bele marginális szitukba),

    Ez az ellenfél olyan, aki csak akkor cbet-el, ha eltalálja a flop. Ha nem vagyunk feltűnően pofátlanok, és várhatóan HU (heads up, két játékos) leszünk a flop-on, any two-val (bármilyen két lappal) +EV (várhatóan nyereséges hosszú távon (+estimated value)) lesz a call IP (in position, pozícióban). Ha flop-on nem kell neki, akkor általában mi visszük. Ha azonban cbet-el, nem erősködünk, nem lehet – és nem is kell – minden kasszát megnyerni.
  • Tikal #22163
    Letöltötem azt a kis könyvet amit ajánlottatok... hát jó meg minden, meg oké hogy az elején irja hogy a szótárban mindent megtalálok, de azért nem.. ha kezdőknek irta, akkor azért nem ártott volna néha egy egy rövidités mellé leirni miről is van szó, meg mit jelent egy egy mondat..

    nekem ez most kínai, biztos megfejtem majd, de kezdőknek nem tudom miért íg kell :)
    NL30SH – JTs
    Ellenfél jellemzése: 27/10, cbet: 50, NIT,
    Ez az ellenfél olyan, aki csak akkor cbet-el, ha eltalálja a flop. Ha nem vagyunk feltűnően pofátlanok, és várhatóan HU leszünk a flop-on, any two-val +EV lesz a call IP. Ha flop-on nem kell neki, akkor általában mi visszük. Ha azonban cbet-el, nem erősködünk, nem lehet – és nem is kell – minden kasszát megnyerni.
  • Tikal #22162
    AA button

  • ba32107
    #22161
    Ja, én úgy tudom ez az egyetlen szitu amikor dobható az AA preflop.
  • sz4bolcs
    #22160
    így utólag megnézve óriási butaság volt nem foldolni :(
  • sz4bolcs
    #22159
    lol, most látom, hogy ha foldolok, akkor is én nyerek. A nartsemaj gyerek ki volt ülve. xDDD Mennyivel fajinebb lett volna, hogy egy foldolt AA-t linkelek be ide... :((( na mind1.
  • sz4bolcs
    #22158
    sunday 250 000 20 résztvevős sng, első 6 kap belépőt:

    bubbleként UTG AA.... soha, soha, soha... előbb ölöm meg az elsőszülött kislányom.. :D:D:D

  • #22157
    Szép!
  • sz4bolcs
    #22156
  • xxxpaulxxx
    #22155
    Jaja... ez a képregény igazi kincs egy BadBeat után... jókat lehet rajta derülni:D
  • Tikal #22154
    Az elmult két nap rossz szériája után sikerült visszaküzdenem magam, huh :)
  • #22153
    Jóféle:

    Szarféle:
  • zeli
    #22152
    5 percen belül két pókerem volt. :)
    Egyik AA-ra, másik JJ-ra.
  • technext
    #22151
    eljátszotta a flush :) nem jött össze neki