30078
  • Csacsi
    #23070
    Gombról nem limpelünk. Vagy emelünk, vagy dobunk. SH asztalakon legalábbis.

    És az AK-t OOP simán lehet dobni ilyen preflop line után. Általában micró limiten, ha nincs egéyb információm, akkor a 3bet=QQ KK AA AKs, ami ellen elég szarul teljesít a lapunk OOP. Dúrván 33% equitynk van, ami édes kevés.
  • xxxpaulxxx
    #23069
    Itt igazából nem tudom mit tervezett:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23068
    Jó persze, nem gond ez annyira, csak erre már én is rájöttem, hogy az jövedelmezőbb, ha az ember vagy emel vagy dob preflop:D Ok... mondjuk ez 6maxon van így leginkább... FR-nél "el lehet bújni":D

    #23067: Nah igen... én meg nyílván el is hiszem a flössét:D
  • sz4bolcs
    #23067
    Az ilyenek tök viccesek. Flopon kicsit emel, hogy aztán a tönkrement lapjára allin mehessen.. :D
  • ntex
    #23066
    Gombról limpelést is úgy értettem hogy csak akkor ha nem a legszemetebb lapom van és több limpelő is volt előttem, 2-3+. Ja és újabban figyelni szoktam az utánam lévőket hányszor próbálnak blind stealelni és az alapján döntöm el hogy limpelek -e vagy tudom hogy úgyis rám fognak emelni. Többnyire be is szokott jönni :)
  • xxxpaulxxx
    #23065
    És még 1 ugyan attól... TILT szagot érzek:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23064
    Szeretlek Hold'em manager:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23063
    Gombról limp??? MICSODAAAAAA?????:O Ezt soha többé ne halljuk!:D

    AK-val pedig 2 emelésre még azért nyomnék egy call-t... de javítson ki valaki okosabb, ha nem látom jól:) (HOSSZÚTÁÁÁÁÁV:D)
  • ntex
    #23062
    Ja és végre először átléptem azt a nyomorult 60$-os küszöböt... :D 61.52$-on állok, sztem mára ennyi :) A csúcson kell abbahagyni :D Holnap meg jön a downswing :O :D
  • ntex
    #23061
    Erről beszélek... Önkontroll :D Sztem jó dobás volt :P Ilyenkor büszke vagyok magamra :D



    Mielőtt elsöpörne a népharag azért checkeltem turnon mert sejtettem hogy nem K-ja lesz mert ha az lett volna biztos hogy megpusholja a K-s flopra a nyitást... De amikor mutatott... /facepalm

  • sz4bolcs
    #23060
    valahogy így:



    vagy így xDD

  • ntex
    #23059
    Limpelni is max gombról vagy ha előttem sokan limpeltek. És azt is legtöbbször csak suited connectorokkal. ilyen 48 96 meg ilyen hasonló szemeteket dobok mint a huzat. Igaz sokszor fáj a szívem mikor látom hogy drillem meg fullom lehetne de nem hagyom magam mégegyszer megtörni :D
  • xxxpaulxxx
    #23058
    MSS féleség:D
  • ntex
    #23057
    Akkor most gőzöm nincs mit játszok, annyi a lényeg hogy a szar spekulatív kezeket eldobálom, hogy minél inkább csökkentsem a veszteségemet. Csak a jó lapokat játszom meg de azokat tényleg agresszíven, ha kell allinig megyek :D
  • xxxpaulxxx
    #23056
    Rosszul fogalmazol...
    Hülyeség SSS stratégiát játszani.
    Itt a vége a mondatnak:D
  • xxxpaulxxx
    #23055
    PP-t én is csak azért kezdtem el újra használni, mert anno ide kértem a kezdőtőkémet Pokerstrategyről... és a FTP illetve a PS accjaim már előtte megvoltak így nem tudtam rajtuk keresztül regelni, szóval nem kapok onnan pontokat:S És most el akartam érni megint az ezüst státuszt Pokerstrategyn... közben pedig rájöttem, hogy PP-n vagyok a legnyereségesebb:D
  • ntex
    #23054
    Hülyeség SSS stratégiát játszani dupla akkora beülővel mint amit az SSS játszik ? :)

  • sz4bolcs
    #23053
    Részeg karatemester stílus a legjobb headsupban. Hitesd el az ellenféllel, hogy jobb, hogy félsz tőle, hogy bármikor leblöffölhet, és végül zúzd apró darabokra, mikor a legjobban a nyeregben érzi magát. Aztán mikor koppan egyet, mikor rájön, hogy végig tudtad.. akkor behúzza a fülét-farkát, és már esélye sincs. :D
  • ntex
    #23052
    PartyPokerre is csak azért regeltem mert volt oda is 50$ kezdőtőke akció Pokernews-on keresztül nem olyan rég, és nyitottam oda egy új számlát miatta :) Am. csak a felét kaptam meg, 25$-t a másik feléért valami Party pontokat kellett termelni adott idő alatt asszem, már nem emlékszem pontosan :D

    PP-s számlám azóta csak áll ott érintetlenül, meghagytam vésztartaléknak ha elfogyna az FTP-ről a pénzem :D

    Majd regelek Pokerstarsra is ha lesz oda is ingyentőke valahonnan :D
  • xxxpaulxxx
    #23051
    Rakj fel egy pokerstarst és nem is kell több... ez a 3 a legnagyobb és legjobb:D
  • ntex
    #23050
    Sajna csak FTP-n meg PartyPoker-en vagyok regelve :) 3. szoftvert nem szedek le mert az már úgy sok lenne :D
  • xxxpaulxxx
    #23049
    Játsszál turbót... az nem fog fél óráig tartani meglásd:D
  • sz4bolcs
    #23048
    ja meg a másik fontos, hogy minden lehetséges eszközzel meg kell téveszteni az ellenfelet, hogy azt higgye, hogy nála van a jobb lap (miközben nálad), és tolja a zsetonját.
  • plu604
    #23047
    az nem is rossz, gratula. nekem nincs türelmem HU-hoz.
  • sz4bolcs
    #23046
    Érzésből játszom, nem tanultam sehonnan. hu-ban az önbizalom nagyon fontos, és ráhangolódni az ellenfélre. Ha van kedved, pokerstars sg-s home game klubban gyakorolhatunk kicsiben. Van egy fullring asztal, de senki nem szokott rajta lenni, ismerőssel oda szoktunk beülni gyakorolni 5 dollárral.
  • ntex
    #23045
    Jó neked. És tanultál vmi stratégiát ? Vagy olvasgattál Heads-Up -ról ? vagy esetleg saját elméletek alapján játszol ?

    Engem is érdekelne ez a HU dolog de amit eddig játszottam abból 2x nyertem, meg olyan ellenfeleket kaptam hogy egyszerűen minden akciómra simán foldoltak. Persze én is ha nem volt semmim, ennek az lett az eredménye hogy fél óráig dobáltuk egymásnak a vakokat ide-oda. Már untam sokszor és random lapokra nyomkodtam az allint az meg csak foldolt mindig. Így nagy nehezen lekoptattam a zsetonját és a végén egy drillel tudtam elverni a flop két párját.
  • sz4bolcs
    #23044
    epic 80%-os winratem van az utolsó session-ömön headsup tornákból.
    Az azt jelenti, hogy 16 embert győztem le, kettőtől kaptam ki. xDD
  • sz4bolcs
    #23043
    apríts, apríts apríts

  • sz4bolcs
    #23042
    de akkor te nem sng-t tolsz, hanem regulat mtt-t vagy mit.
    Csodálom, hogy azon tudsz ilyen nyereséges lenni. Hányadik helyeket szoktál elcsípni?
  • sz4bolcs
    #23041
    Aha, hogy eggyel több fish legyen... meg tegnap megfogadtam, hogy többet nem late regelek. beneveztem egy $2-es versenyre, erre látom, hogy 250 a nagyvak (ami éppen én vagyok), és 2000 a kezdőzseton. 3. körben már ment az allin JT-re. xDD
  • Carloska
    #23040
    valaki késeljen halálra



  • Carloska
    #23039
    most pl 2.20as nl holdem 8000$ garantált abba nevez be azon sok a fish :D
  • Carloska
    #23038
    több asztalos sng és verseny fül alatt épp ami van nincsen nálam megszokott verseny
  • sz4bolcs
    #23037
    pontosabban?
  • Carloska
    #23036
    stngo meg versenyeket de 5 $ nevezés felett
  • sz4bolcs
    #23035
    Te amúgy mit játszol, amiből ennyi pénzed jön össze?
  • sz4bolcs
    #23034
    muszáj. :D Amúgy pontos infóm volt arról, hogy besokallt, és képes betenni a zsetonját másodpárra. Szökőévente megyek allin flopon ilyen lapra..
  • xxxpaulxxx
    #23033
    Mostani kisebb sessionöm második leosztása:D
    Ma velem van az erő:D

  • xxxpaulxxx
    #23032
    Hagytad volna inkább bent:P
  • TaRka0107
    #23031
    Örülnék én annak a 600-nak is:D Most kértem ki nem rég a 60$-ocskám:DD Amit a hétvége alatta el is ittamXD