22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Nyiri
    #466
    Nem a vegevel volt bajom. Idegesitett hogy "Hey Dude"-rol alig volt info de Kate-rol meg 3 resz is szolt. Kate-l semmi bajom jo csaj meg minden (bar neha a hazugsagai miatt idegesitett).

    Karakterekrol igy velekedek.

    A koreaiakrol alig volt info. A csavo karaktere nagyon tetszik de ohne info. Par aprosag csak. A csaj nagyon csinos es jo fej.

    Michael es a fia-t nemtom hova tenni. Nehol elmegy nehol kinyirnam oket.

    Doki nagyon alap. Mindig azt vartam hogy letamadja Kate-t es forditva is :) Ideje lenne mar.

    Sayid a masik kedvenc karakter. Tetszik a katonai multja es a szaki beallitottsaga. :) Bar nehol necces. Eletet kockara teszi valakiert aztan ramaszik egy feher tyukra (azert megertem :)

    Boone-t nem kellett volna kiirni. Nagyon hianyzik a srac.

    Shannonrol neha az a velemenyem hogy csak azert van, mert kell egy jo csaj :)

    Sawyer egy ilyen csavo kellett bele. Neha kocsog, egyre jobb fejnek tunik bar leszallhatna Kate-rol :) Az a dokie :P Igaz a vegen jol megutalta.

    Locke - Nincs mirol dumalni. Ez az alap csavo. Igazi Saválló Men :D

    Charlie - Meg nem hevertem ki hogy kinyirta a sracot. Ott nagyon megutaltam :)
  • winnie
    #465
    azt hittem azt írod, hogy az évadzáró miatt van tele a tök.

    az, hogy tetszik -e, az ízlés kérdése - én spec nem akarom, hogy hamar kiderüljenek a titkok, maradjanak csak a szálak. sokkal jobban érdekeltek az emberek és a történeteik.

    azt a készítők is tudják, hogy egy hasonló sorozatban nem jó ha (hamar) lelövik a titkot - ezért is látnak hozzá teljesen más irányból a sztorinak a 2. évadban.
  • Montanosz
    #464
    nem tudom én végig feszült voltam a részek alatt, nekem nagyon bejött
  • Nyiri
    #463
    A lost kozepe tajan nagyon kezdett lapos lenne. Total semmitmondo tortenetek egy rakas megynitott szal rohadt erdekesek aztan 3-4 reszig egy kukkot nem szoltak rola.
  • winnie
    #462
    De vigyazni kellene vele, mert egy ido utan az embernek a toke televan. Jopar sorozattal voltam igy es hagytam a picsaba.

    ??? ezt nem értem. miért? egy sorozatot nem úgy kell kezelni, hogy közben lesz vége, hanem úgy, hogy amikor lemegy az utolsó rész, akkor van vége. (ld. mondjuk a lost-ból, ha lemegy a 100. rész, mittomén) - az, hogy egy évad végén cliffhanger van, még jó is, szerintem
  • winnie
    #461
    ez nagyon nem igaz.
  • Kori
    #460
    hát azért ott is volt egyik évdról a másikra történő áthuzódás
  • solti
    #459
    Ezért jó a Csillagkapu, ott van mindig lezárás, elég jól elkülönülnek az évadok, mégis egységet adnak és q***va sokan nézik:D
  • Nyiri
    #458
    De vigyazni kellene vele, mert egy ido utan az embernek a toke televan. Jopar sorozattal voltam igy es hagytam a picsaba.
  • Rafaelo
    #457
    logikus
  • Kori
    #456
    remélem így lesz

    akkor várjunk a folytatásra
  • winnie
    #455
    a sorozatok 90%-ában az évadzáró rész nem lezár, hanem újabb kérdéseket vet fel, hisz az a lényeg, hogy a néző visszatérjen ősszel, hogy megnézze az évadnyitó részt
  • _Vegeta_
    #454
    Ez nem a lezaro sorozatok koze tartozik. ;)
  • Kori
    #453
    pontosan
  • béricsi
    #452
    winnie: te mindig kötözködsz :)
    úgy gondolta, hogy így évad végén jó lett volna egy bizonyos fajta lezárás.
    pl. a esperate-et is elég szépen lezárták, ugyanakkor hagytak nyitva dolgokat, ezáltal lehet várni a második évadot...
  • winnie
    #451
    vége? miért akartad, hogy vége legyen?
  • _Vegeta_
    #450
    Miert kene vege lenni neki? Oo
  • Monoton
    #449
    Hát nem. DE nagyon király volt!

    Várom a folytatást! (ami nem most lesz)
  • Kori
    #448
    ma volt az AXN csatornán az utolsó rész

    hát nem nagyon lett vége a sorozatnak!!!!!!!
  • Christian
    #447
    sárga. De már beállítottam a windows tűzfalban a 6881 -es portot, akkor miért passzív még mindig? Routerem is van, talán ebben lehet a gond? Nem tudsz routerben segíteni, hogyan állítsam be?
  • béricsi
    #446
    milyen színű a kis lámpa?
    ha zöld, akkor aktív vagy, ha sárga, akkorr passzív vagy
  • Christian
    #445
    de hol?
  • winnie
    #444
    a bittornado (és gondolom a többi kliens) is jelzi, hogy mi vagy
  • Christian
    #443
    Offtopic: valaki régebben írta, hogy több száz kb-al tölt bittorrenten. Szóval, beírtam a routerbe meg a gépbe is a portot, hogyan lehetne letesztelni, hogy aktív vagy passzív vagyok?
  • _Vegeta_
    #442
    Lehetne még mit valogatni. :D
  • Rafaelo
    #441
    a jegesmaci :)




    most kezd majd csak izgalmas lenni :I
  • Rafaelo
    #440
    szerintem nincs semmilyen titok mindenki a saját életéből vett elm,életeit látja a szigeten szerencse ,isten, stb
  • solti
    #439
    Az alábbi hozzászólás spoiler-t tartalmaz!!!

    Hi

    Még egy szóra a nanobotokhoz....mikor megjelenik valaki valakije és eltűnik (nem emlékszem pontosan,talán Jack faterja volt) az is simán lehet nanofelhő, szintén mint a Prédában, mikor a férj lát "valakit" ülni még a kocsiban...viszont a nanobotos elméletnek ellent mond a az utolsó részben feltűnt számomra lepattantnak látszó motorcsónak,hiszen miért nem valami modernebb dolog van
  • winnie
    #438
    egy fószer direkt bejuttatja magát egy börtönbe, hogy az ott raboskodó, kivégzésre váró bátyját kiszabadítsa. spoiler nélkül ez az alap, de baromi komplex a sztori az első rész alapján.
  • Rafaelo
    #437
    miről szól?
  • _Vegeta_
    #436
    " de van benne valami ami megfogja az embert."
    Sztem a csajszi. ;)
  • winnie
    #435
    nyomok ide egy ajánlást, hogy csekkolja, aki tud angolul (de asszem lesz magyar felirat is) az ősszel induló prison break c. sorozat most kiszivárgott első részét.

    ígéretes.
  • Rafaelo
    #434
    szegény daginak lemerült az eleme :( sajnáltam mindenkinek lett párja a szigeten csak neki nem :(
  • Montanosz
    #433
    ja a veronica mars is jó kis sorozat (magánnyomozós, egész pontosan egy magánnyomozó tini lánya hiszi azt hogy ő is az, és mit tesz a véletlen, tényleg jól műveli ezt)
    könnyed, laza sorozat, de van benne valami ami megfogja az embert.
  • _Vegeta_
    #432
    eh :DD
  • Montanosz
    #431
    megnéztem és nagyon tetszet, várom a folytatást)))
  • Rafaelo
    #430
    de lehet hogy csak lélektani dráma :)
  • _Vegeta_
    #429
    Egy scifi ne ilyen kontosben legyen. :)
  • Rafaelo
    #428
    nem spirituális szerintem inkább sci-fi
  • steone
    #427
    ki mit szeretne :)
    na majd meglátjuk