22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Szabi #22276
  • Blacktom
    #22275
    8
  • Szabi #22274
    4
  • ToCsEk
    #22273
  • Szabi #22272
    16
  • Blacktom
    #22271
    15
  • LasDen #22270
    Abrams közreműködése ebben annyi volt, hogy segített tető alá hozni ás megrendezte az első 2 részt. aztán csak exec producer volt. Mindenért Lindelof és Cuse felelt, ami a sztorit illeti.
  • IXEMGabeo
    #22269
    basszus...csak nehogy elrontsak...ha meg is tortenik remelem valami profi csapat karolja fel es JJ Abrams is kozremukodik benne ismet...azert a regi csapatbol akik a szigeten maradtak Hurley, Ben, Desmond (tulelte?) veluk lehetne a sztorit folytatni
  • akyyy
    #22268
    Damon Lindelof abban bízik, hogy ha (illetve amikor) feltámasztásra kerül a Lost (amit kíváncsian és izgatottan vár), akkor nem az eredeti sorozat karaktereit fogják használni, hiszen ők megkapták a lezárásukat.
  • Szabi #22267
  • IXEMGabeo
    #22266
    FRENK LAPIDUS
  • ToCsEk
    #22265
    DZSEK
  • skinnyman
    #22264
    SZÓJER
  • ToCsEk
    #22263
    We have to go back!!!!
  • B@ldrick
    #22262
    8
  • Szabi #22261
    4
  • Blacktom
    #22260
    KÉT
  • ProGabe #22259
    Oooo, en tudom. Anno, amikor meg tenyleg ismeretlenek voltak a hasonlo sorozatok, az HBO gondolt egyet osszehozta ezt a sorozatot. Csakhogy meg gyerekkent is meg tudtam mondani, hogy ennek az egesznek soha nem lesz vege, kerdesekre kerdes volt a valasz, par resz utan idegesito volt :/

    Latom, ket evadot futott. Volt egyaltalan ertelme, kiderultek ertelmes dolgok? :D
  • SAFIII
    #22258
    Nem igazán láttam, hogy valaki említette volna (egy eset kivételével) a Carnivale-t, a Vándorcirkusz c. sorozatot.
    Mostanában azt nézem, a 6 rész le se tagadhatná, hogy hatással volt a Lost írókra.
    Esetleg valaki érti miről beszélek?
  • JackTar
    #22257
    Üdv!
    Lost (Eltűntek) 3-6. évadát keresem vételre. Akinek vannak felesleges, "porosodó" díszdobozos évadai, írjon!
  • SAFIII
    #22256
    Én visszamentem.
    Hétfőn elintéztem, hogy gipszben legyen a karom.
    Szal beizzítottam, de a 3. évadtól.
    Egyszerűen hiába eltelt 10 év, még mindig a legjobb.
    Akár hogy nézem, annyira össze van rakva ez a sorozat, hogy az nem is igaz és még mindig találok benne újat.
    A Jin féle apaletagadós jelenet kellően szomorú, az első Jacob látogatás meg elég erősen horror.
    Plusz a rengeteg WTF meg misztikum.
    Kár, hogy a Rejtély messze nem lett ilyen erős és kidolgozott.
    Egyébként azt kezdtem el nézni, de egy rész erejéig átváltottam, aztán maradtam.
    Az a feeling, ami árad a sorozatból...
    Szerintem ezért is lett kevésbé jó a 6. évad.
  • akyyy
    #22255
    én emlékszem mikor először láttam azt a részt, le se esett hogy a sziget után van, hanem hogy még a baleset előtt ismerték egymást persze utánna le esett.
  • gibson9
    #22254
    we have to GO back két
  • ToCsEk
    #22253
    we have to back két
  • Szabi #22252
    -.-
  • LasDen #22251
    Csak kamu
  • akyyy
    #22250
    Foyltatódik a LOST
  • zaki
    #22249
    Mekkora kiralysag volt ez a sorozat, legnagyobb wtf-okkal. Ujra kene nezni megint. We have to go back, Kate!
  • Szabi #22248
  • gibson9
    #22247
    Ma van a 11. évfordulója a pilotnak :)
  • IXEMGabeo
    #22246
    mostanaban sorra halnak meg a magyar hangok...
  • Szabi #22245
    :-/
  • akyyy
    #22244
    meghalt Desmond magyar hangja :C
  • ProGabe #22243
    Azért tisztázzuk, hogy ez egy elég szar film és ez a poén a leges-leges legvégén van, kettő másodperc az egész
  • kill3r21
    #22242
    Nézzétek meg a bérhaverok cimű filmet Hurley játszik benne és csapat egy akkora Lost utalást hogy sírva röhögök már fél órája :D
  • stargatelost
    #22241
    Buzzfeeden jelent meg egy cikk, írók elárulták, mik a kedvenc részeik, amiket írtak. link

    Lindelof a Lostról:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    SPOILER ALERT FOR AN EPISODE THAT HAS EXISTED FOR EIGHT YEARS!!!

    One of the most agonizing questions writers get asked is “Where do you get your ideas from?” It’s frustrating because most of the time we don’t know… or we probably stole it from somewhere and we don’t want to be identified as plagiarist hacks. But I know exactly where this idea came from…

    The final scene of “Through the Looking Glass” — the third season finale of Lost — was stolen from the movie Saw 2.

    If you have not seen Saw 2, all you need to know is that Donnie Wahlberg is in it and that the twist at the end involves tricking the audience into thinking they’re watching something unfold in present time, when in fact, it is unfolding in the PAST. Also, Donnie Wahlberg is in it. Did I say that already?

    ANYWAY.

    Carlton (my co-writer) and I had just finally won the battle to have ABC announce an end date to the show (albeit three years out), which finally allowed us to break from the monotony of character flashbacks (we had one that explained where Sayid had his hair styled all lined up) and launch into flash-FORWARDS. But the divine inspiration of Saw 2 led us to the inevitable conclusion that the best way to do this would be to make our first flash-forward LOOK like yet another flashback. And then, in the final scene, we drop the hammer. Boom. You’re in the FUTURE, BITCHES!!! TAKE THAT, DONNIE WAHLBERG!

    Writing that scene — the one where Jack waits on the outskirts of LAX as a car pulls up… the door opens… and out steps KATE — was awesome. My process is riddled with doubt and self-loathing, but this was one of the rare instances where I felt like I was doing something undeniably great. I felt like I had been crouched down in the darkness of someone’s apartment with all my best friends (the writers) waiting to shout out SURPRISE to our unexpected birthday boy/girl (the audience) — and I KNEW they’d be thrilled when we did.

    And by time Jack was shouting, “WE HAVE TO GO BAAAAAAAACK!” (yes, I added all those extra A’s in the script) and I typed SMASH TO BLACK, my eyes were wet. I was inside the thing… feeling what these characters were feeling… knowing we were, at long last, working toward an actual ENDING now. And finally…for one fleeting moment…

    I felt peace.


    Én mondtam, hogy a Fűrész filmek olyan zseniálisak, mint a Lost, nem véletlen :D Aki még nem csekkolta őket, tegye meg, Lostos élmény vár rá ;)
  • kill3r21
    #22240
    Ki így ki úgy :)
  • stargatelost
    #22239
    Escape Dead Island-ben Lost utalás :D
  • skinnyman
    #22238
    Nem only magyar, tobb mint 10 masik nyelvhez van felirat benne, bar magyar nincs kozte. Az only magyarert meg nem tudtam hogy van aki penzt adna (tenyleg), sorry. En ha fizetnenek se tudnam ugy nezni.
  • kill3r21
    #22237
    Igen, pontosan. OnlyAngolt a hajamra kenhetem :)