46
  • NEOreg2
    #46
    Mert az nem a teljes volt, tele volt buggal, alfabéta vagy nemtommilyen kiszivárogott verzija.
  • yesss
    #45
    nekem már fél éve megvan. Szerintem nem egy nagy cucc!!!!!!!!!!!!!!
  • NEOreg2
    #44
    az ántiálájzing bevót kapcsóva?
  • Wing Rockling
    #43
    Az én videókártyámmal biztosan nem lesz gond, tegnap alávetettem egy tesztenek, és a szupermárió több mint 20 fps-el száguldott, szal...
  • Csaba
    #42
    Kb., mint a Doom3 Geforce4Mx-en. Felejtős... De a 2ghz és az 1 gb ram szerintem elég lesz neki, csak hát a videokártya is legalább Geforce-4 TI legyen, mert a GF2 már igencsak leamortizálódott...
  • paynes
    #41
    és játsszható is lesz rajta olyen 2ghz meg 1 gigaram körül...:)
  • M@TriX
    #40
    nem annyira, nem elterjedt.. meglepődnél...

    Más: jó, a fejelsztők szerint egy Gef2 elég lesz :)
  • Picador
    #39
    Miért nem csak DVD-én adják? Szerintem elégge elterjedt már...

    Más. MIlyen videokártya kell hozzá?
  • Tiby
    #38
    De amit én láttam a HL2 videót , abba volt realisztikusság is.Hát ha így vesszük a grafika meg minden azért 6 cd-s.
  • Wing Rockling
    #37
    Ja, ezt és is olvastam a PCdome-on :DD
  • Wing Rockling
    #36
    A grafika nem vág földhöz, de erősen szimpatizálok a HL-el, és tudom hogy ez lesz az év játéka
  • RpPRO
    #35
    Hat aki ezek alapjan a kepek alapjan mond velemenyt, az biztos bunkerban elt 2 evig. Ha a neten nem kering vagy 500 szkrinsot a jatekrol evek ota akkor egy sem. Azok jobbak. :)
  • DW
    #34
    Nem mondod? Én is játszottam vele. Szerintem akkoris szar a grafikája a Doom3-nak. Semmi extra. Nekem ez vhogy jobban bejön.

  • Major
    #33
    Egy kicsit sok lesz a 13 cd! Számolj már utánna! max 7 cd!
  • SinClaiR
    #32
    Én sem vagyok elragadtatva a képektől, de a HL 1 nél sem a grafikát néztem, lévén anno melóban próbáltam ki a demóját, szoftveres módban, és a játék menet miatt játszottam végig nem egyszer a játékot, nem pedig az über grafikája miatt. Ha megjelenítés miatt veszel, töltesz le, próbálsz ki valamit, az szerintem nem sok jót sugároz.
  • AS
    #31
    dvd-rom 2-3 ezer forint!
  • GreKom
    #30
    Azé kő cd, mert még nincs mindenkinek DVD-jee
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    6 cd vagy kicsit többé' már van 1 dvd-n is ..
    amúgy végülis amelyiket hamarabb lehet tőteni az lesz a nyerő :D
  • rolika
    #28
    ezek a képek meg sem közelítik az előzetes screenshotokat...
  • paynes
    #27
    Még nem tették közzé, de már terjengenek az olyan hírek, hogy a Valve egy negyedik "Diamond Extra Special Editiont"-t is készül a piacra dobni. Ez tartalmazni fogja A HL2-őt, a HL1-et az új motoron és a régi motorral készült HL1-t az összes kiegészítőjével együtt. Tartalmazni fog a csomag HL-s pólót 3 színben és méretben. A játék forgatókönyvét, az ötödik Harrypottert, egy fogkefét, Britney Spears telefonszámát HL-s posztert Eminem aláírásával, a játék Audio trackjét tartalmazó cd-t "ajándék" discmannal, és a gyerekeknek egí Gordon-jelmezt a farsangra.

    A Doom 3 meg grafikailag veri, "csak" gépigényben marad alul(a fizika meg az AI nem függ a vizuális megjelenéstől). Abban minden ki van dolgozva, csak világítani kell a zseblámpával, hameg az árnyékokat kikapcsolod jéé mi lesz(?), látni fogod a a kidolgozott textúrákat.
  • AS
    #26
    Nem lessz rossz!
    DE a S.T.A.L.K.E.R. JOBB LESSZ
    SAjnos csak jövöre!
  • Krinyo
    #25
    akinek megvan az 1 az tudja hogy nagyjából milyen a zenéje.
    Amúgy az alfában meghallgattam és fasza
  • Anubys
    #24
    Ugyanmár srácok, idehaza úgyis majd DVD-tokban lehet csak kapni, akkor meg minek ez a hír? Amúgy herótom van ettől az egész DVD-tokos baromságtól, régebben frankó dobozos stuffot kapott, aki eredetiben vette a játékait, most meg egy nyamvadt DVD-tok, és jobb esetben 5 A5-ös oldalnyi "kézikönyv". Azért ez viccnek is rossz... (meg az áruk is)
  • DW
    #23
    ooops, az előbbi nem Árnyvadásznak, hanem Macc-nek ment.
  • DW
    #22
    Nem tudom te miről beszélsz. Doom3 és grafika? A nagy sötétségben nem kellett sok grafikát használni. Ebben meg nagy nyílt terek vannak, és ahhoz képest egészen szépen kidolgozva (látszik, hogy nincs AA bekapcsolva). Szerintem össze se lehet hasonlítani a Doom3-al, mert nem egy kategória (grafikailag). Doom3 ehhez képest kiscserkész.
  • xj700t
    #21
    Már letöltöttem :)De minek ?
  • Macc
    #20
    Hat ezek vagy a legrosszabb screenshotok a jatekbol, vagy ne akarjuk a doom3-hoz hasonlitani grafikailag. Mert ezek enyhen szolva semilyenek. A CD rengeteg meg tenyleg rohelyes. Nemigaz, hogy keptelenek DVD-n is kiadni (es nem a gold super extra edisonre gondolok). UT2K4 tenyleg 6CD-s (pc-n), Mac-re mar DVD-n adtak ki. Na de azert kivancsi leszek ra.
  • Árnyvadász
    #19
    Ha mondjuk eredetiben vetted volna meg, akkor tudnád, hogy 6CD. Szóval ne okoskodjál.
  • Rockk
    #18
    Most eloszor banom hogy nem fogok meg venni egy eredeti jatekot..marmint, meg lesz ez a jatek, de a posztereket nagyon szeretnem...hmm..na faszsag, kene valami warez Golden pack is :))
  • RelakS
    #17
    Röhögni fogsz, de tömörítve annyi!
  • AS
    #16
    S.T.A.L.K.E.R.T JOBAN VÁROM!
  • :)
    #15
    doom3ba sok extra nem volt.. semmi gondolkodtató meg ilyenek.. a half 2 sokkal látványosabb lesz
  • haxoror
    #14
    sztem mindenki :)
  • Benedekco
    #13
    még jó hogy 20 éve kitalálták azt hogy tömörítés! no comment!
  • Benedekco
    #12
    jah és ha letöltöm netről a cuccot, akkor majd kiküldik postán a pólót meg a mittoménmit? ez csak vakítás... nameg milyen ez az audióCD-s fasság? még meg sem vetted a játékot, azt sem tudod hogy milyen a zenéje, de már 1 olyan változatot veszel meg amihez lesz audio cd? baromság, parasztvakítás... dehát akinek van pénze és nincs esze az vegye is meg... meg is érdemli
  • HUmanEmber41st
    #11
    AS ! az ut2k4 bizony 5 CDs!! 2 napig szedtem le..
  • Benedekco
    #10
    a hl1-et az összeg kiegészításável 1-ütt adhatnák ingyé a sima hl2-höz... végülis csak 1-2 évet csúszott a kiadás nem?
  • whitehawk
    #9
    Ezért van hozzá a merchandise ;)) Az steamet legfeljebb egy vasalóból lát ;)) És felkereshetem a valvet fogadok ez ilyen *Only for US mainland and Canadian residents.....
  • Benedekco
    #8
    érdekes a doom3 miért lett csak 1,5 giga?
    a másik 6CD-t ki fog letölteni netről?
  • Cat #7
    a half life 2 sokkal inkább érdekes egy másik szempontból, és ez a valve-vivendi közötti vita. Mivel a Half life 2nél a klasszikus kiadói feladatok háttérbe szorul(hat)nak (pl. reklámozás), és a terjesztésre is ott van a valve saját Steam rendszere, az internetes saját értékesítés hatalmas pénzösszegeket huzhat ki a vivendi zsebéből, ami persze a fejlesztőnél, a valve-nál maradhatna. Az hogy most ki nyer a vitában hosszu távra eldöntheti hogy a kiadók használni tudják e erőfőlényüket, és rá tudják-e kényszeríteni az akaratukat a még oly erős fejlesztőkre is, vagy pedig nem - utóbbi esetben a perspektívák beláthatatlanok.