120
  • seriesfanatic
    #38
  • MerlinW
    #37
    nem, csak 17
  • seriesfanatic
    #36
    Az ötödik évad is 22 részes lett??
  • j0nNyKa
    #35
    5. evadig ez volt az a dolog, amiben hittem az eletben. 5. evadtol lehanytam volna az egeszet :D de madj meglatjatok, aztan max mas lesz a velemenyetek
  • MerlinW
    #34
    Keress egy ismerőst akinek van bitmetv-re meghívója. Ott fent van. De hangsúlyozom smerőst, mert idegen nem fog adni (szabály ott. ha a meghívottat ki kell rakniuk a rendszerből, nagy eséllyel a meghívó is megy vele együtt)
  • AtiRadish
    #33
    Hello!!!Én is imádom a sorozatot!!
    Meg persze Jennifer Garnert is. Ha tudtok linket az Aliashoz a 3.évadtól kezdve légyszi küldjétek már el([email protected]).Ne torrenteset mert azokat már nem tölti senki.
    Előre is köszönöm
  • Harly18
    #32
    Köszi, amint lesz időm nekiállok leszedni ezeket....
  • MerlinW
    #31
    igen sok seeder van pedig..
  • seriesfanatic
    #30
    t=torrent??? Csak azért mert én azzal szedtem le, bizony eltartott egy darabig (egy egész nap ha 2 rész lejött akkor már örültem), de megérte!
  • Harly18
    #29
    Mindenképpen azt szeretném, csak nem nagyon találtam olyan helyet, ahonnan lejönne rendesen, mert t-ről nem igazán jön :S
  • seriesfanatic
    #28
    Nem tudom láttad-e a második évad utolsó részét amit még leadott az RTL KLUB mert ha igen, akkor javasolni tudom hogy kezd el tölteni (ha van rá lehetőséged) 3. évadot. Hidd el megéri!! Nagyon jóóó!! Nekem legalábbis nagyon tetszett.
  • Harly18
    #27
    Nekem is az egyik kedvencem volt ,amig adták :S Eleinte fentmaradtam, hogy éjszaka is megnézzem ,de nem sokáig birtam........:(
  • seriesfanatic
    #26
    ja bocsi hülye voltam csak most olvastam a "szépen okosan lezárva" részt.
  • seriesfanatic
    #25
    Az RTL KLUB az első két évadot adta le, én néztem rendszeresen, de úgy lett vége a második évadnak hogy nem bírtam ki hogy ne kezdjem el letölteni a 3.-at
    most a 4. évad elején tartok (4x06) és mondhatom hogy az Alias az EGYIK kedvenc sorozatom és nagyon sajnálom hogy vége lett, ja és remélem hogy nem úgy lett vége mint például a John Doe-nak (már aki ismeri ezt a sorozatot), tehát bízok benne hogy van valami lezárása a történetnek.
  • Harly18
    #24
    Nem lehet tudni, hogy az rtl klub adja e majd tovább? Azt hiszem egy-két évad ment csak le, s most is csak azokat ismételgetik éjjel :(
  • MerlinW
    #23
    Lement a legutolsó epizód, szépen okosan lezárva. Most már nekieshetsz:)

    Rest in peace Alias
  • Amse
    #22
    történeti spoiler nem érdekell, de köszi:)
    lehet majd én is letöltöm, de most van pár sorozat ami visz magával :)
  • MerlinW
    #21
    Történetileg, vagy epizódszámilag?:)

    5. évad 10-11. dupla epizódja ment le tegnap.
    Történetileg szanaszét csavarják a dolgot még mindig nem lehet tudni mit hoz a következő rész:)

    Ha kell történeti spoiler leírhatom mi a helyzet a mostani időkben.

    Anno láttam tv-ben 1-2 részt, úgy voltam vele, jopofa, oszt annyi. Kb. fél éve nem volt mit néznem (), így letöltöttem az első majd a további 3 évadot, amiket 1-2 hónap alatt végignéztem. Aki előlről elkezdi nézni szép folyamatosan, ill szereti a stílust azt csúnyán magába szippantja:)
  • Amse
    #20
    igen sajnos nem sokan nézik :)
    te szeded le netről amiket a tengerentúlon bemutatnak?
    hol jár most a sorozat?
  • MerlinW
    #19
    Neten az 5x10, 5x11:)

    Nagyon elhanyagolt ez a topik, pedig klassz kis sorozat ez:)
  • reanimator
    #18
    van is egy budapesti része
  • Amse
    #17
    :)hát a héber az urdu meg az üzbég után nem nehéz a magyar :D
  • Rafaelo
    #16
    BRISTOW, SYDNEY A.

    Languages: English (various dialects), French, Taiwanese, Mandarin, Hebrew, Arabic, Japanese, Italian, Russian, Hungarian, Uzbek, Urdu, and German.

    magyarul beszél :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • evil 007
    #15
    helló,
    tudtok nekem olyan oldalt mondani ahol letölthetem az alias magyarítását vagy végigjátszását???????
  • a.carkey
    #14
    Én bírom ezeket a Clancy féle "Mentsük meg a Földet az utolsó pillanatban" típusú filmeket. :)
  • Bucser
    #13
    Hát minden rész ebből áll: " Van egy Rambaldi kézirat vagy valami+ van a Sidney meg a Vaughn között valami kis románc aztán valami személyes csalódás valakivel szemben meg egy csipetnyi akció és a végén valamin hűde meg kell lepődni.. aztán két 3 részenként az egészet fejreállítják... Ez szerintem nem csavaros sztori, hanem fejetlenség és forgatókönyvírói impotencia... NA mert persze egyetlen rész alatt rájöttek az SD Alliance mainframe serverének a helyére (ami egy köröző 747-esen volt akinek a rendszergazdája szerette a prostikai...) mekkora LOL már... Meg egy CIA-én túlmutató technikát alkalmazó titkoszervezeti szövetségben egy fejes bármikor olyat szervezhet csinálhat vagy tehet amire senki nem számít.. ne viccelj már... Meg hogy csak úgy berontottak minden szövetség bázisára és lerohanták ott nem volt semmilyen védelem meg semmi... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Fájt már az egész.. amit meg szerencsétlen Irina Derevkoval csinálnak az is nevetséges.. Hol el van zárva hol ő a nap hőse hol meg áruló hol kényszerítik hol önként vállalkozik... ha én ekkora ózseni lennék mint az a nő első alkalommal ellépnék és eltűnnék...

    Az meglepett, hgy a néger csajt kicserélték, de Majd Pont Sidney nem veszi észre, hogy szarrápoloskázta a lakását valaki... nEEEEEEEEEEmmmmmmááááááááááááárrrrrrrr

    Na szóval igéretesen induló sorozat, de az első season után megrekedt az crap és érdektelenség kerületében...
  • winnie
    #12
    ja, a threat matrix - tipikusan olyan sorozat, ami amerikában pár rész után le lett lőve, mi meg olcsón megvettük:)
  • winnie
    #11
    szerintem frankón nem kiszámítható, vagy ha ezt mondod, akkor az eddigi 66 résznek a felét sem láttad:)
  • Bucser
    #10
    Egy az egyben a La Femme Nikita példájára készült.... Annyi különbséggel, hogy itt sokkal kiszámíthatóbb minden.. (annyira gagyi néha, hogy már sírni van kedvem...)

    A Közellenséghez hasonló film viszont a Neve Senki.... Az ütött egy pillanat alatt üres lett a fickó élete:) Jó volt...
  • AnuluWork #9
    Tegnap indult egy új sorozat az Alias időpontjában.

    Végveszélyben a címe. Amolyan Közellenség (vagy mi volt a címe, annak a Gene Hackman filmnek, amiben műholdról figyeltek meg mindent, köztük Will Smith-t), de kicsit Clancy-s stílussal. Nagyon jó. Szvsz.
  • kiserik
    #8
    Barátom az a gáz, hogy azt se tudod, hogy mi van, és kioktatsz másokat. Legalább ne lenne ekkora arcod :P

    LOOOL :DDDD
  • Amse
    #7
    És szerinted miért van a játékosok fórumában az a topic.Szerintem az nem a sorozatról szól.
  • winnie
    #6
    alapsorozat, a 24 mellett ez a másik kortárs kultsorozat, sajnos a 4. évad csak januárban indul kint, addig kitart a 2. szezon itthon, és a cool is nyomni fogja újra az első évadot
  • Botond #5
    pwned >.< és ibtl \o/
  • Taranov
    #4
    :DDDDDDD
    Miért ne lenne ilyen topik? :)

    Alias topik.
    Ez azért gáz, hogy még meg is vagy győződve róla, hogy nincsen ilyen topik.
    Egyébként a fórumkeresőt a menüben jobboldalon találod.
  • Amse
    #3
    Itt egy link, ha info kell.
  • Amse
    #2
    Ha vki nem tudná csütörtökönként van késő este és már a máodik évad megy az Rtl Klub-on
  • Amse
    #1
    Nem tudom miért nincs ilyen topic még, de szerintem ez 1 nagyon jó sorozat.