120
  • Challanger
    #120
    THX
  • trogerzsiger
    #119
    igen.
  • Challanger
    #118
    Ma néztem meg a 4. évad 1. részét. Olyan fura volt...nem is igazán kapcsolódott a 3. évad fináléjához. Remélem jól vannak beszámozva a részek
    Ebben a részben volt, hogy Syd csatlakozott az APO-hoz, és egy vonaton kellett megszereznie valamit. Ennek kell lennie a 4x01-ben?
  • trogerzsiger
    #117
    Hasonló cipőben járok én is:-) az évadzáró zombulórész bejött:D de ez a hümm hümm meghall hümm hümm. Elcseszték az egészet.
  • Lyan Kyj
    #116
    5x01

    Nem egészen erre számítottam, eh.
    Ez a szál akkor lett volna tökéletes, ha már az előző évad elején elhintik a magjait. Így már csak rétestésztának tűnik, legalábbis íy elsőre.
  • Lyan Kyj
    #115
    Éppen darálom a sorozatot, most fejeztem be 4. évadot.
    Akármennyire nem tetszett, amit kihoztak a Rambaldi szálból, az évad utolsó részének legeslegutolsó jelenete gondoskodott arról, hogy elfelejtsem a negatívumokat, mert ez már-már WHTGB szintű volt. Remélem nem valami hülyeség kerekedik ki belüle, kíváncsi leszek 5. évadra.
  • ikegami
    #114
    A listán a 48. a Veronica Mars az sem rossz. Bár nem akció vagy ilyesmi, hanem a lány nyomozgat egyre nagyobb ügyekben, vannak benne érdekes fordulatok. 3 évad van belőle, nekem nagyon bejött.
    Sajna az alacson nézettség miatt lett vége.
    Van egy topikja itt az sg-n, még én csináltam. VM topik

    by Ikegami
  • Victor1103
    #113
    Én is nézem a Prison Breaket:)Találtam viszont ezt a Shield nevű sorozatot ami állítólag akció de ennek ellenére életembe nem halottam róla.Én egyébként erről a listáról választottam az Aliast is.A sorrenddel vitába szálnék de az hogy kik szerepelnek rajta valószínű hogy vitathatatlan tény mivel mind élvezetes sorozatok:)
    best tv series
  • Quantumleap
    #112
    Nem tudom. Esetleg Prison Break? Összeesküvés szál abban is van, de alapjában véve börtönből szökős menekülős.

    Én az Aliast láttam előbb, és utána a 24-et. Van azért különbség a kettő között, már ha csak a halálozási arányt nézzük. :)De én a 24-et tartom jobbnak, az Aliasnak utólag csak az első két évada tetszik. Most én is elkezdtem újranézni, de sajna akaratlanul is a 24-hez hasonlítgatom. :)
  • Victor1103
    #111
    Az már megvolt!Alap:DMás ilyen terroristás CIA-s titkosügynökös sorozat van egyébként ezen a kettőn kívül ami még jó mert nekem nem ugrik be több és most nagyon rákattantam ezekre:)Bár az is jó ha tömény akció.
  • Quantumleap
    #110
    Azért javaslom, ha evvel végeztél, nézzél majd 24-et is, már ha eddig nem tetted. :D
  • Victor1103
    #109
    Úr isten ez a sorozat egyszerűen fantasztikus!!!
    3 hét alatt végeztem 3 évaddal és most kezdem majd a 4.-et.Számomra minden egyes rész olyan szintű akciótöltet hogy a bond filmek nem kötnek le annyira mint ez a sori.A kiváló és csavarokban bőven bővelkedő történet meg csak hab a tortán:)
  • Zsolcz
    #108
    hello. kérhetek 1 kis segítséget? megmondaná valaki hogy honnan leht letölteni 4. évad részeit? vagy nemtom hanyadik évad de ami most my azt:)
  • spy09
    #107
    Sziasztok!
    Sztem ez a jelenlegi legjobb sorozat,bárki bármit is mond.Régen belenéztem néhány részbe ,aztán most h kijött dvd-n az 1.évad egyből rákattantam,de mikor jön már a 2. dvdn?
    Tvben nem akarom nézni, mert összevissza látom mindig a részeket:)
    üdv
  • Trance Angel
    #106
    Sziasztok! Nem tudjátok, honnan lehetne letölteni a múlt heti részt?
  • Herman1990
    #105
    Nekem megvan a az Alias évadja DVD-n. Akit érdekel az írjon emailt: [email protected]
  • ikegami
    #104
    oksa,a köv.be.
  • YakooZa
    #103
    szeasztok!
    faxa a sorozat, rég néztem a RTL en aztán mostis mikor volt a másik évad,vki mondja meg meik évadok mentek rtl klubbon..
    amugy a banner szép csak túl Sidney re megyrá sztem:)
    sztem az összes csókát bekéne rakni, Arvin Slon(nemtom h jo irom e nevit) favorit jobban nézném bannerbe ő pofáját, nem vok buzi csak megárt ez a sok Bristow..
  • ikegami
    #102
    Mindegy. Mostmár én sem értem.

    De az télleg durva lett volna, hogyha Franciet újból előhozták volna.
    Elég volt az a kettő belőle. De a végén szerintem is eléggé nagy volt már a kavarás. Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a vége, bár örültem volna ha a Nadia nem hal meg csak úgy, hogy meggyógyul a zombi bajából, aztán meg az apja beleboritja egy béna üvegasztalba. Jobban tetszett volna ha életben marad. Ezvan.
  • Quantumleap
    #101
    Nem egészen értelek. Syd, ha jól emlékszem, mondott olyat az apjának:

    - Ők ölték meg Vaughnt.

    Esetleg nagyon keverve-kavarva meg lehet magyarázni. Bonyodalmak. A végefelé már ezért szerettem kevésbé a soroztatot. Még jó, hogy Franciet nem támasztották föl, állítólag ugyanis tervbe volt véve.
  • ikegami
    #100
    Épp ezért : "Jack és Syd négyszemközt is beszéltek úgy Vaughnról, mint HALOTT emberről".

    mindegy
  • Quantumleap
    #99
    Na ne mondd. Syd adta be Vaughnnak a tetszhalottszert a pohár vízzel.
  • ikegami
    #98
    De szerintem Jack később mondta meg Sydneynek, hogy mi van valójában Vaughn-nal, egy ideig Jack is kamuzott Syd-nek, és így már beszélhettek arról, és úgy ahogy mondtad.
  • Quantumleap
    #97
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, és még egy bakiféle Vaugn feltámasztásával kapcsolatban:
    Bocs, ha már írtam ebben a topikban, de jól emlékszem, hogy Jack és Syd négyszemközt is beszéltek úgy Vaughnról, mint HALOTT emberről? Mert ha igen, ez esetben ezt jól elcseszték, nem egy elnézhető kis tévedés, hanem OLTÁRI NAGY.
  • Quantumleap
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vaughn feltámasztása szerintem fárasztó és kiszámítható hülyeség volt. Biztos csaj nézők fenyegetőztek, hogy eret vágnak. Én halva hagytam volna. Sloane halhatatlanul bentrekedése egészen eredeti ötlet.
  • ikegami
    #95
    Hát én most fejeztem be tegnap este az 5.évadot, és már most hiányzik. Annyira jó volt, de azért sajnáltam, hogy a fél csapat meghal a végén.
  • Quantumleap
    #94
    Jövő hét utáni hét szerdán mindenesetre nincs. De jóllehet csak egy hét szünetet tartanak két évad között.
  • Magoo
    #93
    Mikor folytatják magyarul az alias-t? most ért/ér véget a 3. évad.
    Mi a francért tart szünetet az AXN?
    RTL leadja a 4-5 évadot rögtön a 3. után? Vagy ők is várnak?
  • ikegami
    #92
    Én most láttam az 5.évad közepe körül egy magyarországi akciót, ahol annyi volt az egész, hogy a háttér nem nagyon felismerhető, egy házon táblás felirat amin magyarul nincs semmi, és egy VW Tuareg amin magyar rendszám van de látszik hogy házilag csinálták.

    Meg volt egy magyar kutató is valamikor, az mondott egy magyar mondatot, aztán angolra váltottak. Asszem azt modta hogy "gyere be, gyere".

  • zorden
    #91
    Volt, amikor Sydney magyarul beszelt, ha jol emlekszem!
  • Harly18
    #90
    Aki feliratosan látta, attól kérdezném, hogy mikor "Budapesten" akciózott (csak a Parlament oda volt vetítve, jó gagyin) akkor magyarul beszélt Sydney?
  • zorden
    #88
    rmvb-s verzio nekem egesz sok seederrel jon olyan torrent kereso oldalrol, ami vadassza az iso-kat :-)
  • Japep
    #87
    Hello!
    Nem tudtok egy helyet, ahonnan meg tudnám szerezni a sorozatot ?
    (Igazából csak a 3.évadtól kellene... :D)
    Előre is kössz!
  • zorden
    #86
    En most kezdtem el a 4. evadot. Eleg "vicces" es az elso dupla epizod. Kicsit otlettelennek tunt, bar kesobb meg lehet jo. Viszont ez a hol szeretem, hol utalom az apamat jatek kicsit kezd unalmas lenne. Plane ugy, hogy most epp azert utalta, amit o maga is megtett volna regebben...
  • Challanger
    #85
    Pont ma este fejeztem be a 2. évadot. Ezt már feliratosan néztem (mivel nincs is szinkron még).
    Nem volt nehéz megszokni a szereplők eredeti hangját. Már nagyon kiváncsi voltam Pullo hangjára, de érdekes módon Vorenusé brutálisabb mikor ordít:)
    Nekem egyformán tetszik a sorozat angol, ill. magyar hanggal. Szerintem ez a szinkron még mindig a színvonalasabb kategóriába tartozik.
    Na, de ezt nem ebben a topicban kéne...
    Elnézést az OFF miatt
  • MerlinW
    #84
    Rómából is sokat vesztesz ha nem eredeti hanggal nézed:) Csak jótanács:)
  • Quantumleap
    #83
    Összesen öt évada van. Az ötödik csak 17 részes.
  • Harly18
    #82
    Akkor jól gondoltam. Igy már biztos más lesz nézni....Egy baj van a sorozattal, hogy túl későn adják. Emlékszem mikor az elején vasárnap délután 4-5 körül adták, aztán átkerült éjjelre az ismétlés és ott is maradt. Sajnos elmondható, gondolom, hogy már mindenki leszedte magának és megnézte. Ezért lehet, hogy nincs olyan nézettsége. Végülis az rtl klub hibázott, amiért olyan sokára kezdte adni a folytatást... Összesen 6 évada van a sorozatnak? Esetleg még megy Amerikában? Vagy vége van már? Lehet tudni, hogy mekkora siker volt kint? Mondjuk az sokat elárul ,hogy ennyi évadot élt meg...
  • Quantumleap
    #81
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    utolsó rész=az évad utolsó része
  • Quantumleap
    #80
    Lauren
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó rész végefele fog meghalni. Syd és Vaughn alapjában véve közösen ölik meg.