63
Ezentúl a játékokban is utolérnek minket a reklámok.
  • I.C.ram
    #23
    csak odaillő dolgok mehetnek majd, nem hinném, hogy soka odalennének értük, ami az eladásokat csökkentheti.
  • Gabe18
    #22
    Nem tudom,ez nekem "túl szépen" hangzik hogy majd csak a falon lesz,meg a hirdetőtáblán,meg ilyenek.De bár igy lenne...
  • Eye-scream
    #21
    Most nemazért de a játékokban eddig is jelen voltak az ilyesmik csak ugye eddig főleg nemlétező cégek jeleivel... Most nemmindegy, hogy egy fantáziacég logója van a falon vagy egy valódié? Amíg pl. a Neverwinter Nightsban az orkok nem kezdik el üvölteni, hogy "Pannongéesem a zélvonal" addig engem speciel nem különösebben zavar a dolog. :)
  • Gabe18
    #20
    CSak nem gondolod hogy valaki fizetni fog ilyen burkolt micsodáért?Kapni fogjuk a pofánkba a valós reklámokat,ha odaillik,illik,ha nem ,nem.Meglepne ha ilyenekkel foglalkoznának,ha ezt egyszer bevezetik.
  • Bandee1987
    #19
    A reklám egyetlen helyen nem zavar: pl. a Fifában a reklámtáblák oldalt, vagy az f12002ben a kocsikra festett reklámok (pl. voda a ferrarin))
  • I.C.ram
    #18
    Nekem tetszik az ötlet, mert végre az autónkat nem Wolksvagennek fogják nevezni, hanem Volkswagennek. Szerintem sokkal hangulatosabb lesz egy játék, ha egy, a korba beleillő reklám lesz majd. Pl. a Doom-ban lehetne olyan reklám, ami a Geforce 52-t mutatja be vagy valami, tehát burkoltan. Azt csak nem teszik meg, hogy beraknam a Rome Total war szerű jáékokba szoftver reklámot.
  • Gabe18
    #17
    Jó,hát kérdés hogy oldják meg.De először is az egész kitaláció gusztustalan,ugyanugy mint a kereskedelmi tv-ken a reklám a filmek közben.
    Egy sportjátékban a hirdetőtáblákra kiiródo reklám még azt mondom ok,de gyanitom itt nem csak erről lesz szó.
    Eh...,undoritó ez az egész ha jobban belegondolok.
    Mellesleg szerintem csak mégjobban eltántoritja a játékosokat az eredeti vásárlásától,amiben ez benne lesz.Azért adjon ki x ezer forintot hogy a egymás hegyén hátán bejövő reklámokat bámulja?
  • FREAK
    #16
    "Ha pedig nem tetszik akkor kihúzzátok azt a retkes kábelt a gépből és volt net nincs net :)"

    VS

    "Elsődlegesen a masszív multiplayer On-line játékokat célozzák be"


    Na, kreáltál egy megoldhatatlan problémát :D
  • AMDFan
    #15
    Engem abszolút nem zavar a játékokban a reklám.
    Ha megoldják, hogy a lövés látszódjon a Coca-Cola feliraton is akkor no problem :)
    A Fifa szerű játékokat pedig még életszerűbbé is teszik.
    Ha pedig nem tetszik akkor kihúzzátok azt a retkes kábelt a gépből és volt net nincs net :)
  • FREAK
    #14
    hát az már nem biztos, mivel eleve a netre kapcsolódna a játék, letilthatná a már használatban lévő kódokat, vagy ilyesmi, ehhez már nem értek
  • skristof
    #13
    akkor az is törni lehetne ;)
    de nem lenne rossz! :P
  • FREAK
    #12
    tök igazad van, de ennél még jobb lenne, ha az eredeti példányokban ki is lehetne kapcsolni ezt a fícsört :DDD
  • Seth
    #11
    hát akkor "bad day" lesz
  • a
    #10
    sztem pl. úgy még reaálisabb lesz mondjuk a splinter cell-ben egy Coca-Cola neon reklám vmelyik falon, de ez mondjuk WoW-ban hangulatromboló lenne
  • BlackWolf
    #9
    az lesz a vege hogy a jatekban lesz egy ujsag az asztalon asztan interneten keresztul mindennap frissul..es ilyen tesco hirdetesek lesznek hogy ma 10%-al olcsobb a tej
  • St
    #8
    dögöljön meg az összes rohadt kiadó, aki dollármilliókat öl egy egy játék kifejlesztésébe, amelyet egyébként a fogyasztók 50-60%-a lemásol úgy "fogyaszt"....

    Majd ha a felhasználók 90-95%-a megveszi lehet rekalmálni, addig meg a warez felhasználókból is pénzt csinálhatnak, ha másképp nem, eladott reklámfelületek révén.

    Csőlátás rulez...
  • Lacc
    #7
    Persze, ezek a reklámok a játékban direkt ilyen felületeken fognak megjelenni, textúraként. De engem akkor is idegel.
  • artschi
    #6
    Dögöljön meg az összes rohadt kiadó, amelyik engedélyezi plusz bevétel reményében azt, hogy a játékost *%"!"&*^&%%()& reklámokkal bombázzák... lassan már az lesz így, ha nem lesz netkapcsolatod, akkor el sem indul a játék, mert a benne lévő hirdetéseket nem tudja a géped letölteni... no comment...
  • FREAK
    #5
    ez így ebben a formában nem kerek, legalábbis nem egyértelmű

    én inkább úgy gondolom, hogy a játékban szereplő eleve reklámnak szánt felületeken jelennek meg az aktuális reklámok (tehát pl. Splinterben miközben mászol a falon, melletted egy FORD neonreklám virít)

    azt NEM TEHETIK MEG, hogy beraknak egy reklámot a játék fölé
  • robotnyk
    #4
    különösen az Ubisoftot sajnálom, sokkal korrektebb kiadónak hittem őket ennél, ez inkább az EA, Microsoft-féle kiadókhoz illik.
  • robotnyk
    #3
    hát ez :(
  • Lacc
    #2
    Atz hiszem mindannyian annyire örültök ennek mint én. Bár gondolom ez az egész hepaj majd egy külön porton fog kommunikálni, amit le is fogok szépen tiltani.
  • Lacc
    #1
    "Massive Inc. az E3 alkalmával kavart port hírhedt adware rendszerével, amely benn mocorog majd kedvenc játékunk forráskódjában. Adware szerverekhez kapcsolódik a kis ügyes, majd ezután képessé válik különféle reklámszövegek és textúrával bevitt fotók megjelenítésére bámuló szemeink előtt! Riválisa az InGame is ugyanezt tervezi. A Massive Inc. már szerződést kötött nagyobb kiadókkal, melyek a Vivendi, Ubisoft, Konami, Atari és nagy mellel reklámozza első páciensét: az Ubisoft Splinter Cellje képében, amely már nyomja majd a reklámokat arcunkba ezerrel, real-time.. játék közben. A megjelenített reklámok területérzékenyek, tehát amelyik országban épp nagyobb szenzáció a Ford, ott a legújabb Ford modellek fognak bemászni képünkbe cuki feliratok és textúrára írt reklámok formájában. Elsődlegesen a masszív multiplayer On-line játékokat célozzák be, azután következnek a konzolokra és a PC-kre írt singleplayer cuccok. E cuki szoftver működésének feltétele az internetkapcsolat.

    A reklámozni kívánó nagycégek, tehát a zanusszihűtős, leójégrémes meg liberópelenkás óriásvállalatok négyszögletes reklámfelületeket vásárolhatnak a Massive Inc.-től, amelyek szépen bekerülnek majd várva várt játékainkba.

    A Massive Inc. meg az InGame meg voltak sértődve, hogy eddig nem aknázhatták ki az érintetlen számítógépes felhasználók jelentette piacot. Ugye eddig csak indítás után jöttek be elhanyagolható céges 'intrók'.., mint az ennvidiaaaahhhhh."