623
avagy hülyének néznek minket?
  • Adi
    #23
    Ki a legjobb dj szerinted?!
    Nekem tiesto, szeifert, bajwa, dale anderson a kedvencem!
  • Hellhammer
    #22
    Megnéztem: Kretének klubja a sorozat neve, szombaton 22:30-tól megy.
  • fluga
    #21
    aki az angol humort szereti annak tudom ajánlani a Waczak szállót, meg a Csöngetett, Milord? -ot..John Cleese a waczakban akkorát alakít, hogy az valami fergeteges. régebben ment a duna tv-n, mostanában sajna sehol sem játszák egyiket sem, pedig tuti program lenne nekem...
  • Hellhammer
    #20
    Szombaton ment egy angol sorozat epizódja, valami kretén farm vagy mi a címe. Hát nem gyengén beteg sorozat :) Aki szereti az angol humort ne hagyja ki, aki meg nem bírja az ne nézze, mert kimegy a világból :)

    Parasztvakítás:
    "Versenyképes jövedelem."
    Én épp most keresgélek másik melóhelyet, mert sajna a mostani fél év múlva megszűnik, és ahova ezt írják, az azt jelenti, hogy minimálbér + ha benyalsz a próbaidő alatt akkor kaphatsz még feketén egy kis prémiumot. Ha valóban versenyképes jövedelmet kérsz (értsd: legalább annyit amennyit az előző munkahelyeden elértél x év alatt) akkor páros lábbal rúgnak ki...
  • tomsolo
    #19
    volt humor1 csatorna...
  • Vlala #18
    Nash ez egy nekem való téma :-)
    Pl. a "Közkívánatra, a Lagzi Lajcsi flée "Csak itt, csak most, csak Önöknek", "Sok levelet kaptunk arról, hogy...", a Dáridó legújabb felfedezettje", "A nagy érdeklődésre való tekintettel" beszólásoktól néha lehánytam a tévét. Ennél jobban már csak a politikán tudok nevetni, tudtátok, hogy Magyarországon politikusnak lenni a legrosszabb? Nem keresnek semmit, állandóan dolgoznak és ennek a tetejébe mindenki őket szidja...
    A topict mindenesetre elteszem a kedvenceim közé!

    fluga: a Humor 1 helyén van. 9-től Y-akták, akkorra haza kell érnem!

  • Xboxman
    #17
    pff ovlassál!Annyi jó könyv van
  • fluga
    #16
    ez a nap szólása.
  • Mike
    #15
    én tudnék mit mondani, de St megmondta, hogy ilyenekt nem szabad leirni, és ban lesz ha mégegyszer
  • fluga
    #14
    hol lehet fogni ezt a cool tv-t?
  • Dzsini
    #13
    "de mi mast lehet csinalni hetkoznap este" - ha ez így felmerül kérdésként, akkor ott már valami nagy baj van...
  • zakika
    #12
    sokat nezunk tevet... de ha legalabb valami normalis lenne... de mi mast lehet csinalni hetkoznap este
  • tomsolo
    #11
    egyszerű a teendő, nem kell nézni azt a rohatt tévét... vagy pl. hétfőn átnézni a jövő heti tv műsort az igényeseket megjelölni az ÖSSZES TÖBBIT kihagyni... pl a cool tv-n jövő héttől lesz újra szósz parK !!!!
  • Marcell
    #10
    Messze is vagyunk még Rómától :)
  • Amse
    #9
    Mi ebből a csak cirkuszt kapunk. =o)
  • ThePartyFace
    #8
    "kenyeret és cirkuszi játékokat"
    Igy mar ismeros...koszi:)
  • Dzsini
    #7
    "kenyeret és cirkuszi játékokat" - a régi római birodalom 'népnevelési' módszere volt, tulajdonképpen ez kell az átlag emberkének, hogy ne lázadozzon (mai használat szerint).
  • ThePartyFace
    #6
    Sajnos muveletlen vagyok...leforditanad ezt: panem et circenses ?
  • Dzsini
    #5
    egyrészt bármelyik önmagát nemzetközinek nevező boxklub indíthat világbajnokságot (miért ne tehetné?), ami - ha meghívásos - onnantól az lesz ott a bajnok akit a klub választ :) ezzel nincs semmi gond, és azzal se, hogy a média ezt nagy vidáman szétkürtöli.
    aki egy picit mögé néz a dolgoknak az látja, hogy mi van ott, és élvezi a pankráció-szerű felhajtást ami megy (zárójelben megjegyzem van ismerős aki a pankrációt is elhitte hosszú ideig :)) ), aki pedig nem, az meg élvezi a 10millió magyar világbajnok országát :) szerintem ez abszolut nem gáz, a panem et circenses-nek egy jól felépített része :)
  • Loál János #4
    Szinte csak ilyeneket tudunk, manapság az emberek igénytelenségéből jól lehet keresni.
  • zakika
    #3
    ki az a tiesto?
  • ThePartyFace
    #2
    Jah... Sokan azt hiszik, hogy Tiesto a vilag legjobb dj-je.
  • rolika
    #1
    no, arra gondoltam, hogy annyi hülyeséggel és átlátszó baromsággal bombáznak minket nap, mint nap, össze kellene gyűjteni ezeket és egy helyen tárolni :)

    pl. a box: hogy lehet az, hogy a bokszolóink állandóan címmérkőzéseket játszanak? ki hiszi ezt el?
    médiafelhajtás az egész. valakit fel akarnak futtatni, erre kreálnak neki egy világbajnoki címet (nagyváltólégsúlyú interkontinentális kisvilágbajnokok országa vagyunk :), és máris megy a cím(védő) meccs. lehetőleg botrányos legyen, mert akkor lehet visszavágó.
    nagyon gáz, hogy ennyire hülyének nézik az embereket.

    tudtok még ilyeneket? :)