204
mit csináljak hogy ne legyek az?
  • hykao #44
    He? Ki se mozduljak otthonról??? :))
  • The Garrett
    #43
    alapbol nem kell olyan helyre menni ahol buzik vannak/ lehetnek :D
  • The Garrett
    #42
    :DD:D:D:D:
  • hykao #41
    Toleráns vagyok! Ha egy buzi a farkamhoz nyúl, én reflexből tökön rúgom, csak, hogy egyérintőzzünk...és szeretek nyerni... :PPP
  • The Garrett
    #40
    jup toleranzia :) ...
  • [Walaki]D`Lair
    #39
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • hykao #38
    Jah, csak 30 éve, ha a rendőr elkapott valakit, hogy ver egy buzit, mert az fogdosta...akkor besegített a verésbe, és bevitte a buzit, ma meg téged vinnének be...ha vernél egy buzit, mert az nyomult...
  • The Garrett
    #37
    jó meglátás :D

    Amugy én alapjábanvéve toleráns ember vagyok mindennel szemben. :)

    OLyan ertelemben vagyok talan csak "konzervativ" hogy ezerszer inkabb leülök a kocsmaba 1 korso sörrel/ pohár borral, eliszogatunk, kulturaltan beszelgetunk, mint koncertre jarunk ugrandozni, ahogy ma mindenki.

    ha ez konzervativnak szamit azvagyok :D

    Amugy szvsz a lent leirtak mind inkabb toleranciahoz kapcsolodnak mint konzervativizmushoz. 30 éve is voltak buzik meg akkor is voltak miniszoknyak..
  • fluga
    #36
    tudjátok a nő olyan mint a wc.
    vagy foglalt, vagy le van szarva...
    szóval buzik előre, szaporodjatok és sokasodjatok és hagyjátok rám az összes punciit!
  • hykao #35
    LOL má' banyek!!! Legyen minél több buzi!!! ...annál több punci marad parlagon... :)))))))))))
  • Z
    #34
    Nem tűnik logikusnak...akkor hogyan találnának egymásra? Vagy Freudnak is volt valami ketyója?
  • Taranov
    #33
    Az sem tudod kik a buzik, nem feltűnőek.
    Akik meg tüntetést szerveznek, azok lehet, hogy nem is buzik :)
  • Cat #32
    sok fiun láttam már nyelvpiercinget...
  • Adi
    #31
    Hasonlóan gondolkozunk!:D
  • Adi
    #30
    Szerintem ez egy jó nagy faszság.. mér zavarnak a buzik?!
    Engem nem zavarnak egyáltalán a buzik, ameddig nem buzilni akarnak velem.
    Mhh a miniszoknyás lányok?! Na de URAM:D pont ez a király.. csak felhajtod a picsájáról a szoknyát és jól szétkúrod..
    Fiúknak füllbevaló?! Akkor a fiúknak a nyelv piercing az milyen?!
  • fluga
    #29
    ha zavarja ne nézzen oda, ennyire egyszerű ez a dolog. tudod van egy határ, ami szerintem a zavarás és a felesleges fontoskodás között van.
    ha látok egy buzit, nem zavar, lesz*rom (hopp a buzit nem is csillagozom ki?), ha hozzámér buzuló szándékkal, letöröm a kezét és a szájába szúrom, mert az már zavar. amíg a miniszoknyás csaj miniszoknyát hord, az nem zavar. ha felveszi a nacit vagy a hosszú szoknyát, az már zavar!
  • fluga
    #28
    nemolvastam freudot..de szerintem a buzikat nem?
  • Z
    #27
    Kiket? Ilyen íráskat nem olvastam...
  • Mike
    #26
    hadd ne mondjam kiket zavarnak a buzik Freud szerint
  • nagykispeter
    #25
    Hát a buzik engem is zavarnak
  • Mike
    #24
    rögtön sejtettem
  • Vlala #23
    Én is, ráadásul makacs vagyok, mint egy öszvér, így vitázni velem felér egy idegbajjal. Saját elveim vannak, ezeket betartom, és jaj annak, aki beszól érte.
    Mit csinálj? Maradj ilyen!
  • Z
    #22
    Erre mondják egyesek, hogy magánszociális probléma. Mert ártani nem ártanak ezzel. Nagyon sok dolog zavar nagyon sok embert.

    De basszus, most eszmélek, hogy szerintem tök jókat röhög rajtunk...
  • Mike
    #21
    mármint nemcsakfeel topikja

    a ven kommunista
  • Dani20
    #20
    szereted a konzervet? konzervativ e vagy?:D
  • Mike
    #19
    ne mondom itt is van, kész fertő ez a net :))

    egyébként meg ha a komoly véleményemre vagy kiváncsi, akoor a topikod megérett a gumira
  • Mike
    #18
    régen a kalózok is hordtak pl. fülbevalót

    mi ebben az új?
  • Mike
    #17
    aki konzervatív az ne internetezzen, mert az mmár túl modern, arról nem beszélve, hogy az internet a liberalizmus melegágya
  • Dzsini
    #16
    " amig masokat ezzel nem zavar" - de pont erről van szó, hogy őt ez zavarja.
  • Devla
    #15
    Nem feltetlenul kell megvaltoztatnod a gondolkozasmodod, eleg ha a hozzaallasodon valtoztatsz. Azzal nem lesz jobb, hogyha latsz valamit ami nem tetszik es utana perceket bosszankodsz rajta. Nem kell torodni masokkal, felolem akar papa-mama-gyerekek gruppenezhetnek is, engem nem zavar. Csinaljon mindenki amit akar, addig amig masokat ezzel nem zavar es nem okoz kart vele. Szerintem a legjobb, ha megtanulsz nem foglalkozni vele, elvegre nem a te feladatod az emberek atnevelese.
  • Punkerwork
    #14
    költözz le "vidékre" itt még nem ennyire feltűnő a változás :)
  • Eye-scream
    #13
    Képzelem a dinoszauruszok kihalása is hogy megviselhetett
    sry
  • Z
    #12
    Nos erre csak annyit tudok mondani, hogy változik a világ.

    Viszont az alant leírtak tükrében szilárd meggyőződésem, hogy egészségkárosodásod érdekében jól tetted, hogy nem voltál kint a Budapest parádé nevű felvonuláson, és az azt követő after-en. :)
  • nemcsakfeel
    #11
    csak ilyen embereket lehet látni, normálist nem! elmúlt a toleranciám.. reszkessetek.
  • hykao #10
    Hát ezek a dolgok nem ma kezdődtek...vagy eddig téli álmot aludtál, vagy mi?
  • nemcsakfeel
    #9
    a Commodore-omat semmiért nem adom

    #6: ennyi? épp elég.. nap mint nap látni ezeket a dolgokat, erkölcsi fertő. A leányok mellének fele kivan, fülbevalót hordanak a fiúk, festett hajjal. Hangoskodnak, közben jóizűen rágják a rágót. Megveszik a legújabb telefonokat és azzal villognak.
  • hykao #8
    a korral jár... :)
  • FtranX
    #7
    akkor cseréléhetnéd velem a mostani gépedet az én 5x86-133-asomra.
  • Z
    #6
    Ja! Csak ennyi? Mondjuk a Te dolgod, de a miniszoknya már nem fog zavarni, egy jó ideig... :DD
    Ilyen gány időjárás jött.

    De könyvtárakban talán találsz még hosszúszoknyás lányokat is! :))))

    De szvsz a miniszoknya annyira nem túlmodern...és az ókori görögöknél elég "mácsó" dolog volt a homokozás.

    És a nagy forgalom, Internetezés, stb? Ezeket sem csíped?
  • nemcsakfeel
    #5
    nem birom elviselni a túl modern dolgokat. zavar a túl rövid miniszoknya a lányokon. a buzik az utcán.