204
mit csináljak hogy ne legyek az?
  • Wescone
    #204
    És, hogy ezt pont egy nő mondja...
  • Dj Faustus #203
    "És a lányok többsége bulizáshoz miért öltözik prostituáltnak?"
    1. Biológiai ösztön: így mutatja meg a nöstény a hímnek, hogy ővele érdemes kezdeni valamit ;)
    2. Egy buli nem teadélutánt (KISZ-klubdélutánt, osztálykirándulást) foglal magába ha jól sejtem. A szokásostól eltérő, normákat félredobó, pohár fenekére néző alkalomra asszociálnék.
    3. Trend: ezt látod a médiában, ezt mosolyog rád a plakátokról, ezt tuszkolják rád a reklámokban.
  • PíszLávJuniti
    #202
    Egész széles korosztály ruházkodik így, nem csak a nagyonfiatalok..
  • Hajnalcat
    #201
    Azért, mert azt akarják, hogy egy pasi dugja meg őket, hogy menők legyenek, nehogymár kimaradjanak a sorból. Aztán amikor meg rákerül a sor, akkor már nem is annyira kell nekik és nyafognak.
  • PíszLávJuniti
    #200
    És a lányok többsége bulizáshoz miért öltözik prostituáltnak?
  • Wescone
    #199
    Kis egoista.
  • Wescone
    #198
    Nem kellene! Nem lenne szabad ilyesminek történnie.
  • Wescone
    #197
    Ezt szebben én sem írhattam volna!
    Elnézést a látogatói véleményezésért. Szép estét mindenkinek!
  • Vlala #196
    Ja, a lényeg: MOST lehet támadni, hogy pont én beszélek, aki mindig csak kötözködik, meg papol, meg mindenhol osztja a nemlétező észt, meg satöbbi.
  • Vlala #195
    ismét fontos, hogy vannak a melegek és vannak a bu (nem írom ki egyben) zik. Ha valaki meleg (értsd: homoszexuális), szíve joga. Ha valaki ezt nyíltan vállalja, hangoztatja, esélyegyenlőségért kailincsel, büszke rá, hogy meleg, és még házasságot is köt egy másik meleggel a családi kedvezmények érdekében - na az a búza... Olyan, mint a romakérdés, teljesen egyenrangúak, náluk is 53000 a minimálbér, náluk is 8 óra egy munkanap. De sajnos ez nekik nem jó, az 53000 kevés, mert apa rájuk hagyta a merdzsót, otthon éhezik a hat gyerek, az aranylánc (a. k. a. fuksz) is kopottas már, abból is kéne másik, meg aztán a munkát sem bírja a családfő, a romnyi meg otthon van a pulyákkal. Nekik több kellene, mint az esélyegyenlőség, ezért promózik a tévé az esléytöbblet-mozgalommal - de ezt tényleg (utólag) apró betűvel szedem, mert nem ide vonatkozik.

    Ha Magyarországon mindenki legalább annyit törődne magával, mint másokkal, és annyit foglalkozna azzal, hogy örömet okozzon a szeretteinek, mint azzal, hogy árt az ellenségeinek, talán még ország is lenne Magyarföldéből.
    De amíg a politikus nem az ország javát nézi, hanem az ellentétes oldalnak keresztbe tevést (egész jól tudok ragzani, mi?), addig a közembertől sem várhatunk el sokat. Ilyen példát kaptunk.
  • Vlala #194
    Megtanulnál olvasni, kérlek?
    Nem meggyőzés, hanem meggyőződés. (Nem mindegy, hogy nedves kőre, vagy kedves nőre fekszel.)
    Ha a tudományos elméleted helyénvaló lenne, miért nem haltak ki a búzák? Ez itt a sokadik generáció, régen ki kwellet volna, hogy rostálódjanak...
    Itt egyszerűen arról lesz szó, hogy Isten, az UFO-k, a természeti erők, varázslatok kora lejárt, ideje választ és hitet adni az embereknek. Hiszed vagy sem, azt is ki lehet olvasni a génjeimből, hogy most ezt a hozzászólást írom.
    A genetika csodálatos dolog, pl. fület lehet építeni vele egy patkány hátára, sorozatban lehet gyártani a hatlábú csirkéket, amely másodpercenként tojik, sőt, diabetikus cukorrépát is elő lehet vele állítani. Sőtsőt, egész birkát is. (embert is, de ezt még titkolják)
    De a búzaságát ne fogja már senki az őseire, könyörgöm!

    (elég konzervatív vagyok?)
  • nemcsakfeel
    #193
    remélem az ilyen liberális nézetek nem terjednek el.

    zavar a buzik viselkedése, direkt felhívják magukra a figyelmet, öltözködésükkel, megjelenésükkel ..
    ha meghúzódnának csendben, akkor komolyan mondom, azt csinálnak egymással amit akarnak.
    és nekik miért kéne házasodniuk??!
  • hykao #192
    közéjük ugrom! :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #191
    Ez is egy meglátás , de akkor a leszbikkel mi lesz ? :O
  • hykao #190
    lófaszt! támogassák csak őket! legyen minél több homoszexuális férfi! ...annál több nő marad...nekem! :)))))))))))))))))
  • torrente
    #189
    Á hagyjuk, úgysem olvasok többé bele ebbe a topicba.
  • torrente
    #188
    Ó professzor ÚR, elmondaná az egyetlen konzervatív igazságot?
  • torrente
    #187
    Téged sem. Kár hogy élsz.
  • Mike at home
    #186
    ezt kifejtened bovebben? miben ut vissza?
  • Mike at home
    #185
    vmiert nem is csodalkozom, hogy itt vagy
  • Mike at home
    #184
    hm, milyen nagytudasu ember

    igy szuletnek a feligazsagok,de akkor meg tuloztam, nevezzuk inkabb egetvero baromsagnak
  • nemcsakfeel2sch
    #183
    sehogy nem kéne támogatni őket.
  • torrente
    #182
    Szeretik egymást és egymással akarnak élni. Mi ebben a rossz? Neked ettől rosszabb lesz? Őket sem támogatják jobban mint a heterókat.
  • nemcsakfeel
    #181
    "természet kirostálja magától az ilyen egyedeket"

    ezért nem kéne őket támogatni, meg házasság, meg jogok nekik hát lófasz.. ...
  • torrente
    #180
    "A homoszexualitás meggyőződés, nem genetikai cucc".
    Szerintem ez ökörség. Én nem vagyok homo és nem is tudnám elképzelni magam. A legjobb haveromat bármennyire is szeretem (lehet hogy jobban mint az összes nőt), de akkor sem kívánom meg. Nem meggyőzés kérdése. A bennem lévő állati ösztön szerint ez természetellenes. De a homók szerint nem az. Ők lelki társukat egy férfi formájában találták meg + valószínű nem érdekli őket az utódlás. A természet kirostálja magától az ilyen egyedeket, nem kell senkinek sem beleszólni.
  • Vlala #179

    [off]
    Tényleg érdekes. A "parasztvakítás, porhintés"-be is beletehetted volna.
    1. A homoszexualitás meggyőződés, nem genetikai cucc.
    2. Manapság mindent a génekkel magyaráznak, és a "nem tehet róla, ezt örökölte, ezzel született" mesével. (A barna bőrszín génje például munkaképtelenséget, dyslexiát, dysgráfiát és természetes butaságot is okoz, mi meg nem értjük szegény betegeket.)
    3. Attól, hogy van egy búza genetikusprofesszor, aki ilyen hüleségeket terjeszt, még nem kellene bedőlni...

    FONTOS! Nem szentigazságnak veendő, kizárólag személyes vélemény! Cáfolni lehet, megsértődni , belekötni csak saját felelősségre!
    úgy látszik,ezt mindig le kell írnom, mindig van egy okostojás, aki "szánalmasvagyVlala"-val kezdi a mondandóját, és jól megmondja nekem a tutifrankó alapigazságot. Kiszabottul únom.
  • SoDI---
    #178
    és ez jó pénzt hoz természetesen (divatcégek, kozmetikai cégek, stb....)

    Lehet sokkal prózaibb oka is annak, ha az ember mondjuk NIVEA arclemosót vesz. Nekem például azóta nem ragyás a képem, hanem olyan, mint egy normális embernek :)
  • Tetsuo
    #177
    Az állatoknál is van homokosság, pl a szarvasok ha nem jutnak nőstényhez izé tehénhez, akkor egymást kúrálják..
  • Dzsini
    #176
    érdekes...
  • Tetsuo
    #175
    Nemcsakfel télleg konzervatív: Nem beszél homokosokról mert feszélyezi a téma. :)
  • Cat #174
    attól még hogy neked nem tetszik, mi jól eldumálgatunk :>
    fejtsd ki te is a véleményed, és tereld vissza a témát
  • Cat #173
    a nőknek nagyon nagyon megválogatva adnék hatalmat a kezükbe, láttam már pár vadhajtást, sokkal merevebben kezelik a helyzetet mint a férfiak, akik számára kvázi természetes a dolog
    persze mindez a tapasztalat megszerzése után nem számit, de ehhez van akinél kell legalább fél évtized
  • nemcsakfeel
    #172
    ez így van.
    de a fő irányvonaltól nagy eltérült az egész topik, talán az lenne jó ha lezárná vmelyik moderátor.
    thx
  • [HUN]PAStheLoD
    #171
    aztán van hogy az a nő, aki hatalmat kap túlzásba esik (vagy át a ló túloldalára..) és sajnos sok-sok munkahelyen tényleg jólval kevesebbet kap egy u.olyan beosztású NŐ mint 1 férfi.. homokosság ide v. oda..
  • Tetsuo
    #170
    Úgy gondolom hogy a férfihomokosság pedig a nőknek kéne h teccen, de asszem nem így van.. Egy nőnek is jobban tetszik a leszbikusság.
  • Dzsini
    #169
    és ez is "indok" arra, amiatt a férfi homoszexualitás még kevésbé elfogadott... hiszen hogy merészeli bárki alárendelni magát egy másik dominánsnak? az nem is "igazi férfi"...
  • [HUN]PAStheLoD
    #168
    ezt van aki kinövi és utána izom-konzervatív lesz , van aki anarchista :)
  • Cat #167
    hiába, a férfiak irányítják a világot, a nők csak betagozódnak és vagy elfogadják és akkor bennmaradnak a szük irányítói körben, vagy elhullanak (gyereket szülnek, elfogadják a női szerepet)
  • Cat #166
    szerintem nem normális dolog az ha egy fiatal szerint minden ugy jó ahogy van, semmin nem kell változtatni (és ebbe rakd bele a tinédzserkori lázadástól kezdve a kortársak vs. szülők ellenvéleményt stb.
    mondjuk japánban ez másképp nézne ki, ott annyira egyenformára nevelik az embereket (és ez keményen vissza is üt gazdasági téren)
  • hykao #165
    Ehh, má' ennyi elég lesz...