30
  • Gaboo
    #30
    Bocsi az elirásokért, de magyak klaviaturához vagyok hozá szokva, viszont behalt és most 1 régi 101 gombos angolon szenvedek amit kolcsobe kaptam! :(
  • Gaboo
    #29
    Hát sziasztok!!! Nos a vodárol meg az osszestobbitol csak annyit, hogy ot veroik át az embert ahol csak lehet kivétel nélkul! Az egyes szolgáltatok csak pofátlanságukban térnek el egymástol! Most jelenpilamnatba vodás vagyok de és mesélhetnék hogy hogyan vert át!! De erre most nincs energiám! Talán késobb viszont azt is el kell árulnom, hogy voltam már más végnál is és egyik sem voltt jobb! A lényegre visszatérve ami meg a telefon azt kell mondanom, hogy maszekok-nál biztos kaphato lessz joval kedvezobb áron mint a vodánál!! Pl.: rája voltam erosen kattanva az SE s700i-re és kinyomoztam, hol a legolcsobb ! Nos egy maszeknál 99.990.- 6 hónap garival és 60 folot még hitel is van!! A Vodánál 110.000.- + 2 év "rabság" ez nevetséges de a T-mobilnál most lehet keverem a Pannonnal de asszem a T-nél 130.000- a panonnál meg 170.000.- korül van! Asszem ezzel mindent elmondtam! Szal a konzekvencia a kovetkezo:kivátelnélkuk az osszes szolgáltato lehúz és még el is koteleznek 2 évre ha tetszik ha nem.. És függové tesznek! (rosszabbak mint a drog!) mig maszeknál olcsobban veszem és nem leszek kitéve a szolgáltatok kényének kedvének és még emlémával sem lessz elcsúfitva a hun álhitott kedvenc telcsikém!! :) Alivederchi!
  • RpPRO
    #28
    Nagyon pofas egy telcsi. Azt nagyon utalom viszont, h manapsag szolgaltatok 'kisajatitanak' egy telefontipust es a tobbinel nem kaphato. Ez ugyanolyan, mint a pc-s jatekoknal, the way it's meant to be played vagy get in the game.
  • kicsy
    #27
    Na ja, de ez a kormányzati díjcsomag, ami kedvezményes, nem ezt kéne összehasonlítani a többi normáljával.
  • k0zi
    #26
    Ez is ilyen kanyi "szolgáltatós" telefon lesz. Elmész másik céghez és kukázhatod is le.
  • archkoven
    #25
    Érdekes velem ilyenek soha nem fordultak elő.
    Te pontos jellemzést adtál magadról, a tökéletes balekról.
  • PetruZ
    #24
    És ez magán előfizu, vagy üzleti, csomagban kapott? Mer' nem mindegy ám... Volt nekem is céges Pannon-om mindenhová 32 Ft-ért (pár éve, nem most), amikor még 60-70 Ft volt az átlagos akciós díj.
  • RangeR
    #23
    20Ft brutto percdíj minden hálózatra, matávra is, CSÚCSIDŐBEN! Havi előfizetési díj 1800Ft, 100%-ban lebeszélhető. 40 sms ingyen. 100 000Ft körüli készülékek 30 rongyért és az alatt. Csupán ennyit bír a tűzoltósági vodafone előfizetésem. Ja, és korlátlat internet, ha éppen valahol szűkség lenne rá. Tényleg "szar"...de , ha mond valaki jobbat...
  • Major
    #22
    Én már második éve vagyok vodafonos előfizető és meg vagyok elégedve a vodával, és engem cseppet sem zavar a vodafonos emblémák! Másrészt akinek nem etszik ne legyen vodafonos, ennyi! Nem kötelező megvennie :) Amúgy nekem nagyon nem jönnek be ezek az összecsukható mobilok akármilyen gyártóról is legyen szó :)!
  • Derapo
    #21
    Szerintem a Vodafone a legtetvesebb mobilszolgáltató.A telefonok Vodafone-os menűjéről nem is beszélve,apróbetűt olvasd,óccsó ha 10 perceket beszélsz,ha pedig csak rövidet akkoris ugyanannyi mintha beszélnél tíz pereceket.Pedig nem mindig beszélünk annyit ugye?A másik dolog pedig a telefonos ügyfélszolgálat minősége=nulla, volt olyan,hogy egy órán át tartottam a vonalat és csak a telefonom bontotta 60 perc után,miközben az automata hang folyton azt mondogatta ,hogy még 10 perc,még 12 perc,még 20 perc...így össze-vissza.Tehát Vodafone SUXXXXXX
  • Dr DeViLKiNG
    #20
    lehet hogy régen kisbetüzött, de még ugyis olcsóbb volt mint a többi szar
    pl pannon bátyámal eljátszotta, hogy előfizetés lemondása után még fél évre rá csak úgy küldött neki egy számlát hogy még tartozása van, pedig amikor lemondta akkor mindent kiegyenlített...
    csak egy példa... az már hagyján, hogy a tré, meg a pannon percdíjai nevetségesek!
  • AS
    #19
    szuper info! imme az eredeti ericson! voda ezt szabta átt!
    http://www.mobileburn.com/gallery.jsp?Id=726&source=ARCHIVE
  • fapapi
    #18
    SE nagyon szep telefonokat csinal lepipal jopar mobil ceget.

  • AS
    #17
    Vodafon a király! ja és a legnagyobb mobil szolgáltato! T-mobil hozzá képest semmi!
  • cement
    #16
    ehh csudaszép hogy két vodafone logó is van az elején... ehh vodafone sux
  • archkoven
    #15
    ??????
  • Rosco
    #14
    Ehhh, tudod: a Vodafone csak apróbetűben király...
    Valahogy mindig az IGEN/NEM plakát jut eszembe a Vodafone-ról.
  • archkoven
    #13
    Nekem viszont égne a pofám, hogy mekkora balek vagyok, ha T-mobilon vagy Pannonon lennék.
  • Gabest
    #12
    És mit jelent hogy igazi? Több processzor van benne? Mert ugye tudjuk hogy az egyprocesszoros az pont nem is igazi...
  • SinClaiR
    #11
    hja, annyit ír, hogy igazi multitaszkos. Mindegy, elnézte, belefér :)
  • Cat #10
    hol irja hogy ujdonság a multitaszk?
  • SinClaiR
    #9
    Csak kár hogy vodafone
  • quentit
    #8
    Szerintem meg az első SE teló, ami jól néz ki, és EGYEDI
  • valaé valaé ná
    #7
    Kedves cikkíró, miért újdonság a multitaszk ?
    Az összes Symbian OS-t futtató rendszer az, méghozzá évek óta.
  • AS
    #6
    Remélem nálunk lessz 2 honnap mulva!
  • Dr DeViLKiNG
    #5
    hát hasonlítsd össze ár/szolgáltatás szerint a nagy cégeket, és rögtön kiderül...
  • archkoven
    #4
    Oprimus te egy igazi humorgyáros vagy!
  • Anee
    #3
    Jó telefoin kár hogy nállunk leghamarabb jövőre lesz kapható
  • OptimusPrime
    #2
    Miért pont Óvodafone?! :((
  • Dr DeViLKiNG
    #1
    a sonyt mindig az egyedi designjai miatt szerettem... ez mobilokra egyáltalán nem vonatkozik... :(