105
Steven Spielberg TV sorozata
  • Cat #65
    nekem nem hiteles, ilyen ember nincs
  • Dynamic
    #64
    Jó volt a mai rész is.Ez a Crawford egyre durvább
  • sanzik
    #63
    Azert akik itt lehuzzak az effektek meg a kameraalasok miatt a filmet kicsit elgondolkodhatnanak rajta,hogy ez talan tudatos.
    Nemcsakhogy az 50-es evekben jatszodik a film hanem ugyis van "elkeszitve" ahogy az 50-es,60-as evekben keszultek a filmek.
    Szerintem ez tisztan latszik.
    Ez nem gagyi,hanem direkt ilyenre van csinalva a hangulat miatt.
  • Dynamic
    #62
    Nem, akkor már hazament.
  • Serpa
    #61
    amikor égett a pajta, akkor vitték el, nem ?
  • BlackWolf
    #60
    el se tudta vinni a csavo mer jacob csinalta valami a faszival
  • Serpa
    #59
    nem is értettem azt, aztán má igen. :)

    végülis Jacob beindította az UFO -t ?
  • 2XP
    #58
    Ez a rész jobban tetszik, mint az előző, s ahogy látom szép összetett történet lesz. Az a mókus nagyon vicces volt :DD
  • Serpa
    #57
    dettó
  • Dynamic
    #56
    Jut eszembe, ma lesz.
    Én speciel várom...
  • Johnyy
    #55
    a képen legalul,, egég uffgenerált felye van a kiscsajnak :)
  • QuippeR
    #54
    "A tíz részből az utolsó három-négy darab képez szorosabb egységet; ez az utolsó, grandiózus felvonás, amikor már „felgyorsulnak” az események, illetve a történet elérkezik a kilencvenes évekhez."

    Csak ezt akartam kiemelni innen, hogy ne siessék el nagyon, akik fikázzák.
  • Dynamic
    #53
    Nem erről van szó, másból indult ki az effekt téma.Olvasd el a #46-os végét:
    "Legalábbis nekem sokkal jobban tetszett, mint a rengeteg agyoneffektezett gagyi viasat,rtl,tv2-s sorozatok."
    Szóval itt egyáltalán nem az effekteken volt a hangsúly.
  • winnie
    #52
    kit érdekelnek az effektek? rég rossz, ha az effektek miatt lesz egy film jó.
  • Dynamic
    #51
    Nem azt mondtam, hogy normális grafikák vannak bennük.Épp az, hogy tele vannak igénytelen gagyi effektekkel(Főleg az ilyen Xéna és társai)
  • 2XP
    #50
    Nem azt mondom, h szörnyű volt, de én a trailer alapján többet vártam, persze lehet, h a többi sokkal jobb lesz. Amúgy milyen agyoneffektezzett sorozatokat láttál te? Mert én csak a csillagkapura mondanám, h normálisak a grafikák benne, ám az 3-4 résztől eltekintve egy jó sorozat.
  • 2XP
    #49
    Ehh, ezek szerint kicsit álmos voltam :D Tényleg, miért adják ilyen későn, és egyáltalán miért hétköznap? Nem hiszem, h olyan olcsó volt, h csak így berakják egy szélső műsorsávba.
  • Cat #48
    szal szerinted azért kezdték el fikázni mert nekem nem tetszett? azért ennyire nem tartom magam véleményformáló tényezőnek
  • Cat #47
    te értetted félre, az mind ugyanaz volt bazzeg :)
    az a három fényes pont egy üfó alján lévő fények voltak
  • Dynamic
    #46
    Bírom, amikor valaki elkezd szarozni utána sokkal bátrabban jön be mindenki fikázni.Nem tudom mit kell túldramatizálni.Mit vártatok?Csillogó-villogó Star Wars effekteket?Nekem egyáltalán nem volt szörnyű és szerintem lesznek még jobb részek is és megint csak szerintem, összeségében biztos még jobb lesz.Legalábbis nekem sokkal jobban tetszett, mint a rengeteg agyoneffektezett gagyi viasat,rtl,tv2-s sorozatok.
  • Tatyla
    #45
    És még Spielberg a nevét adta hozzá! HA HA HA
  • 2XP
    #44
    Sajnos egyet kell értemenm :( Nemcsak a kameraállások voltak zavaróak, hanem a minőség is, olyan érzésem volt, mintha egy legalább 10 éves filmet néznék. És bár az űrhajót szépen megcsinálták, az ufók grafikáján még dolgozhattak volna, mert nem lettek annyira élethűek, s így félelmetesek sem. Ahhoz űképest, h feltatlálták az űrön át történő gyors utazás móódját, elég bénák, mindjárt 4 hajójuk is lezuhant(3 az út mentén - amit a nő is megnézett, 1 pedig az erdpben), vagy csak én értettem félre? Azért kíváncsian várom a következő részt, mert még így is sokkal jobb, mint a most vetített műsorok.
  • Alias
    #43
    Szerintem iszonyat gázos volt. Szerintem azokban a filmekben, amelyekben kevesebbet mutogatják az ufókat, sokkal hihetőbbek, mint azok a filmek, amelyekben állandóan ezeket az űrizéket nyomják. Szerintem az X-aktákban tízszer jobban meg van csinálva, mint ebben a xarban.
  • Johnyy
    #42
    salynos én csak az 1. reklámig láttam :( de addig 2 szabálytalanságot vettem észre:
    1. az ufók gondolom idegen technológiát allkalmaznak, és nem egy sima forocelás légzáras ajtót...
    2.: a majomtól az emberig történő felylődést ha kivetítjük hogy hogy nézne ki az ember ugyaniszen felylődési ütem közepett akkor nem így ahogy megformálták
  • Johnyy
    #41
    ahha,, sok filmnél,, itt is! folyton azt mutatják hogy milyen nagy megdöbenés a félelem adig adig hogy a fő elenség vagy valami látványa egsz rövid lessz! meg én akor szeretek egy filmet ha ultrabombasztikus brutal a látványa!
  • Serpa
    #40
    nem volt nagy szám, de a többi részt is megnézem.
  • Tatyla
    #39
    Hát ez elég szar volt!
  • Cat #38
    nekem nem jött be tulzottan, a kameraállások nem tetszenek (azt mutatjuk ahogy megdöbben, nem azt amit lát), tulságosan erőltetett az egész
  • Tatyla
    #37
    Mindjárt kezdödik!
  • Johnyy
    #36
    NA de nézétek,, majd kieszéljük,,, jól leoltjuk :D bye mnetem tv-zni ;)
  • Johnyy
    #35
    ma lessz!!!!!!!! Előte meg a kolumbó,, JÓÓÓ ESTE !! :DDDD
  • Serpa
    #34
    minél többször láttom a promót, annál jobban várom.
  • winnie
    #33
    ez csak off volt azzal kapcsolatban, hogy az st-t senki nem nézte a viasaton
  • Serpa
    #32
    kit érdekelnek a nézettségi adatok ?!


    remélem az első rész után már a filmről szól a fáma ...
    :)
  • winnie
    #31
    és mivel a 0-4 éves korosztály nincs mérve, ezért a 2300 több, mint elegendő nagyság mintának (ezért írtam lentebb, hogy nálunk még a kellőnél nagyobb is)
  • winnie
    #30
    azaz 812 háztartás
  • winnie
    #29
    nálunk 2300 ember van a mintában.
  • Cat #28
    az AGB adataiban nemcsak mi, hanem a müsörkészítők maguk is kételkednek (pl. árpa attila könyvében részeletesen kifejti miért), ráadásul a kis adók is erősen támadják (viasat3, spektrum), mert ők ebben a rendszerben szinte mérhetetlenek
    a megoldás a mintabővítés lenne, csak annak a költségeit senki nem vállalja - a nagy adóknak nem érdeke, a kicsiknél pedig nincs összefogás (sztm meg tudnák oldani, akarat kérdése)
  • Cat #27
    azaz nálunk 1500nak kéne lennie - iszonyat nagy különbség!
  • Cat #26
    nem pár ezer, épp ez a legnagyobb hiba, hanem mindössze 800, azaz nyolcszáz
    és ebből határozzák meg hogy tizmillió ember mit néz és mit nem
    0.008%ra én nem alapoznék...