112
NOKIA 6630 KI MENYIRE VÁRJA!
  • borix
    #112
    Üdv mi annak a proginak a neve amivel a memóriát lehet kipucolni /Felszabadítani/?
  • kem001
    #111
    Kössz a válaszodat :)
    Még egy kérdés. V 6.03.40 ez régi vagy új verziónak számít?
  • Timber
    #110
    egy Creative Muvo-val tudtam csak osszehasonlitani. Szerintem hozza kb. azt a szintet. Persze en botfulu vagyok :D Szoval nekem tokeletesen megfelel
  • kem001
    #109
    Szépen szól rajta a zene?
  • kem001
    #108
    Arra ott a 3650-es(nekem is van 1 szép állípotú) Amúgy infrát nagyon úgy se használok, max akkor ha csak infra van másik fél telefonján
  • Timber
    #107
    Nem beszelve arrol, hogy MP3 lejatszasra is kivalo. Menet kozben cserelheto a kartyaja ami szerintem nagy elony. Az egyetlen ami picit hianyzott rola az az infra... nem lehet a Media Marktban szorakozni azzal, hogy allitgatom a TVket :D :D :D
  • HiPPoNaX
    #106
    Kb. 2 eve hasznalom, nem volt eddig gondom a telefonnal. A kamerajat sosem hasznaltam komolyabb fenykepezesre, maximum 1-1 hirtelen helyzetet kaptam el vele (csak a telefon volt keznel). A kezelhetosege nekem bejon, a billentyuzet kimondottan kenyelmes. A hang- es kepminosegere nincs panaszom (ellentetben a 3650-es keszulekemmel, amit egy kicsit zajosabb helyen hasznalva mar nem igazan hallottam a masik felet). Van benne egy 256-os mmc, nekem azon elfernek a programjaim, illetve ha valami filmet radobok, az is eleg bosegesen. A symbian pedig egyszeruen csak rulez :]
  • kem001
    #105
    És a többi tulajdonságairól mi a véleményed?
  • Timber
    #104
    nem a mpix szamit hanem a kepminoseg. Abban nem kiemelkedo.
  • kem001
    #103
    1.3 mpx-es kamera miatt kérdem
  • Timber
    #102
    mihez kepest? Olyan telefonos kameras minoseg. Anno baratnomrol csinaltam vele egy kepet amit aztan elohivattunk... kicsit zajos volt de egesz jo. Nem pixelesedett szet. De nem egy DSLR kategoria :D
  • kem001
    #101
    Kamerája jó képeket csinál amúgy?
  • Timber
    #100
    En hasznalom kb 2 eve es totalisan meg vagyok elegedve vele meg mindig. Vannak sokkal csilivilibb telok amik mittomen hany megapixelesek es igy meg ugy meg amugy... de megsem valtanek. Jo ez a telo meg mindig... Tobb ismerosom cserelt mar ez ido alatt 2-3x is telot... en meg legalabb ennyi ideig nem szandekozom megtenni :D
  • kem001
    #99
    Sziasztok
    Kinek mi a véleménye a Nokia 6630-ról?
  • fifi
    #98
    na csak N70 lett...
    azért köszi.
  • HiPPoNaX
    #97
    Szerintem ar/ertek aranyban a 6630-as a nyero, akar az n70-et, akar az n73-at nezzuk melle.
  • fifi
    #96
    és akkor N73 vagy ez?
  • HiPPoNaX
    #95
    Az mp3 lejatszast huzamosabb ideig sosem tudtam tesztelni headset hianya miatt, ugyhogy annak hasznalhatosagarol erdemben nyilatkozni nem tudok. Viszont ezen tapasztalatlansagomon kivul minden tekintetben szivesen ajanlom a keszuleket, mert szerintem nagyon osszerakta a Nokia, nekem nagyon bejott.
  • fifi
    #94
    érdemes venni ilyet most 25ért?
    n70-et szerettem volna,de drágálom.
    ami nekem kell:
    mp3
    bővíthető oprendszer
    esetleg játék
  • Prince of Máté
    #93
    infra csak a távirányító progi miatt hiányos
  • Kenarf
    #92
    Hi Fatboy a My WayFinder a Te programod en azt hasznalom nap mint nap. Nagyon jo, beszelo rengeteg opcioval. Egyebkent most egy "milyen telefont vegyel" forumbol jovok ahol a lamak a idiota samsungokat istenitik mikozben azt sem tudjak elkepzelni mi mindenre lehet hasznalni egy mobiltelefon es minden NOKIA SZAR-ral jonnek.
  • oneal1
    #91
    nekem sem hiányzik:)
  • Timber
    #90
    nekem nem hianyzik az infra ... kartyaolvasoval pl 20x gyorsabb minden adatatvitel ^.^ ... de meg akar Bluetoothon is
  • oneal1
    #89
    háát infrát én is sajnálom dehát engem annyira nem érint
  • szacsi
    #88
    jah, a modemes net sem elavult... :P
  • Tibor
    #87
    csak 50nel adják többért és sztem nem elavult dolog az infra, azt nem értem mért hagyták ki az infrát meg a ráfiót
  • oneal1
    #86
    ez nem kérdés hogy melyik jobb!!6630!!!!!:D
  • oneal1
    #85
    én simán kiveszem és nem ir ki semmi rosszat:)
  • szacsi
    #84
    nekem meg eos 1d ^^
    van is digit gépem. csak kíváncsi voltam... (:
  • Giallo
    #83
    Ezt a nem kapcsolom ki a telót és úgy veszem ki a mem. kártyát nem értem. Amikor megpróbálkoztam vele, akkor a teló kiírta, hogy megsért az adatállomány/ adatok elvesztek. Egyszer ott voltak a fájlok a kártyán egyszer nem. Bevittem szervízve, ők elküldték a központi Nokia szervízve. Műszerrel bemérve nem észlelték a hibát :S Dobtak rá egy új Symbian-t és jó lett:S Azóta nincs semmi gond vele, de ezt akkor sem értem. Kell vmit állítani a telón, mielött bekapcsolva kiveszem a kártyát?
  • vki
    #82
    Hi! Érdekelne engem erre a típusra GPS program. Néztem a TomTom-ot, de az még nincs erre a típusra. Ha tudtok valamit, akkor kérlek írjatok.

    Tibor: A 3G-t már támogatja, de infra nincs benne, csak Bluetooth. És szerintem százszor jobb mint a 3230.
  • Tibor
    #81
    ebben van 3G,infra?
    jobb mint a 3230as?
  • oneal1
    #80
    1 hete szedtem le egy oldalról a telóra az ETI camcorder 2 progit:
    marhajó minőségben avi ban vesz fel!! nagyon tuti:)
  • Timber
    #79
    nekem ilyen kell ^.^
  • Nadi
    #78
    A Debreceni VSC topikban ha visszaolvasol pár száz hsz-t van 1-2:D
  • szacsi
    #77
    hm, up, nekem kell ilyen.
    esetleg egy telóval készített videót nemtudna felrakni vki?
    ^^
  • kito
    #76
    Sziasztok, tudja valaki , hogy hol lehet kikódóltatni Nokia 6630-t?
    A választ előre is köszönöm
  • oneal1
    #75
    aham lehet én is veszek egyet majd
    csak most elQször memo kártya kell bele
  • Timber
    #74
    En Media Marktban vettem es eredetileg iPodhoz gyartotta a Case Logic
  • oneal1
    #73
    jaja!!
    a 2. az nagyon jól sikerült