1224
39907001nz.jpg
  • Bandew
    #23
    Svarci egyáltalán nem szar színész, csak a neki megfelelő rendezővel kell dolgoznia. Amikor Cameronnal van az mindig jó, rendesen el tudja játszani a szerepét, mert normális közegben van. Egy nagyon jó színész is játszhat szarul, ha a rendező béna. De én is elismerem, hogy egyes filmjeiben (pl amiben bosszút áll a családján. Már a címére sem emlékszem annyira szar volt) iszonyatos.

    Amúgy meg a Tarimátor 1-2 igenis jó filmek voltak.
    Te vagy a buta Taranov (ugyanis így beszűkíted a látóköröd)mert most azt mondod:
    Ez csak egy akciófilm, nincs semmi mondanivalója...blablabla...

    Hidd el én is átestem ezen a korszakon, de azóta megtanultam, hogy nem az van, hogy csak egy bizonyos filmkategóriában lévő allkotások lehetnek jók. MINDEN kategóriában vannak jó filmek. És az akciófilmek közt a Terminátor kiemelkedő helyen van. Nemrég megnéztem a kettőt (azt hittem már nem fog tetszeni, de tévedtem) és élveztem minden apró elemét, hogy milyen profi munka. A zene, a vágások,az operatőr (ISTEN!!!) az effektek (mai szemmel nézve is).
    És nem az van, hogy a franicák csinálnak jó filmet, az amcsik meg szarokat! Minden nemzetiségnek vannak jó és szar filmjei. Meg még azokon röhögök akik azt mondják "Én utálom az amerikai filmeket, én csak a Művészbe járok.".
    Hát ezek az emberek egyáltalán nem széles látókörűek.
    Szóval mielőtt elkezdesz fikázni egy igen jó alkotást, először gondolod át és ne azt csináld amit a "nagyoktól" látsz.
  • Taranov
    #22
    Ezek meg még nem is voltak vígjátékok csak poén nélküli szarságok. Filmnek sem nevezném ezeket a "filmeket".
  • Taranov
    #21
    Iszonyat, hogy milyen butaságokat hordasz itt össze.
    Na ne akard, hogy mondjak jó színészeket, mert azokat is csak a Best magazinból ismered.
    Robert De Niro, Edward Norton, Donald Sutherland, Jack Nicholson stb. stb.
  • Taranov
    #20
    Nem lehetsz ennyire buta...
    Na az ilyen butáknak gyártják a Terminátort, ha megveszed a mozijegyet vagy a DVD-t/VHS-t, máris keresett rajtad Arni egy bizonyos összeget.
  • Taranov
    #19
    Igen, olyan gazdag én is szeretnék lenni, hát ezek a Terminátorok ócska sikerfilmek voltak, amiket a tömegnek csináltak, az egyszerű gondolkodásúak is megértették és szórakoztak rajta, ebből volt a bevétel :)
    Abszolút tehetségtelen csak -egyesek szerint- jól néz ki, egy filmben úgyis fellehet venni egy jelenetet 20-szor, tehát nem baj az se ha elrontja. Bár elrontani se nagyon rontja, hisz nincs mit egy ilyen filmben.
    Szégyenletes.
  • Adam5
    #18
    pont ma megy egy Schwarzi film 1épként

    én remélem hogy a T4 már a jövőben fog játszódni a háboruról.
  • Csaba
    #17
    Eről beszélek én is. (Bár nekem Stallone tetszett az Oscarban is.)
  • Cat #16
    szerintem stalloneval ellentétben (oscar) a vigjátéki szerepekben is jo volt (ikrek, ovizsaru)
    terminatoron kivul is rakat jó filmje volt, pl. vörös zsaru, total recall, true lies stb.
  • Csaba
    #15
    A hetvenes évek végén kezdte a filmezést, és tartott 2003-ig. Ez, akárhogy is nézem, nagyon hosszú színészi pálya. Hány ígéretes filmszínésznek induló emberke került már réges rég a süllyesztőbe. Ha olyan szar lett volna, már régesrég eltűnt volna a balfenéken, nem?
  • Csaba
    #14
    Hát igen. Biztos azért kereste a filmjeivel degeszre magát, mert kurva szar színész...
  • NeoMaN
    #13
    arnold az általam ismert egyik (ha nem A) legrosszabb színész. iszonyaaaat!
  • akyyy
    #12
    jejeje
  • Csaba
    #11
    Azért ennyi filmet eljátszani...Hát, nem semmi. Ha tehetségtelen lenne, nemigen alkalmazták volna, nem? Szeretnék én csak félig olyan gazdag színész (vagy aki utálja, mint pl. te is, annak csak főhős) lenni, mint ő...
  • Taranov
    #10
    Színészként???? :)
    Azért Arnira túlzás azt mondani, hogy színész, nagyon jól fogalmazott a Gamestar a "főhős" szóval.
  • Taranov
    #9
    Arni egy balfasz, csak terminátornak jó
  • Taranov
    #8
    hurrá
    Szar volt mindegyik.
  • LezLee
    #7
    Nem kell ide Arni, megteszi helyette "The Rock" is :)))))

    Én csak azt remélem, hogy egy izgalmas és sok újat hozó történetet találtak ki a folytatáshoz, és akkor elfelejthetnénk a gyengécske, "vérszegény" 3. részt.
  • csabawarchief
    #6
    ja egyetértek
  • Csaba
    #5
    Ez a film jó alkalom lenne Schwarzinak arra, hogy visszanyerje régi önmagát. Nemrég azt nyilatkozta, hogy a politikai pályafutása miatt elkezdett hízni, meg hasat növeszteni, mert nem mozog eleget. Hát, itt az alkalom, hogy (valószínűleg utoljára) ismét eljátssza legfőbb karakterét, a Terminatort. Talán ez lenne az utolsó nagy dobása színészként, mert utána már csak nagypapa szerepeket kapna.:-)
  • hykao #4
    HOGY előtt vessző!!! :)
  • DJ Skyline
    #3
    háát...nem tudom...Schwarzi nélkül olyan lenne mint a csoik torta csoki nélkül!:DD de majd megoldják a srácok ha Arni nem vállalja...
  • Adam5
    #2
    Fasza hogy lesz! :)))

    Az alcím elég gagyi lett de nem tudtam mást
  • Adam5
    #1
    "Érdekes helyzet állt elő a Terminator című film negyedik részével kapcsolatosan. Történt ugyanis, hogy Arnold Schwarzenegger politizálásra adta a fejét, melynek kezdetekor megígérte, hogy nem vállal filmben szerepet karrierje ezen szakaszának időtartama alatt. A Terminator 4 pedig gyakorlatilag készen van - a csapat teljes, forgatókönyv az utolsó betűig megírva, immáron csak a főhősre lenne szükség - Arnold személye ezt a pozíciót betöltőleg azonban kétséges. Minden bizonnyal új terminátor után kell néznie a filmes gárdának, reméljük megtalálják a megfelelő embert!"

    Infó: gamestar