663
  • obersepp
    #663
    A T-72 nem a legsikerültebb játék. A fejlesztők nagy lehetőséget hagytak ki vele.

    A T-72-t a valóságban még a BTR-80A is kilövi oldalról vagy 1000méterről (spec lőszerrel).

    A T-72 test páncélzata oldalról eléggé vékonyka:
    70–120mm KE & ~210–260mm HEAT

    Viszont szemből sokáig kilőhetetlen volt. De hát a jó öreg 72-es már 40 éves konstrukció. És a maga idejében sem volt a legmodernebb konstrukció.
  • Willenbrock
    #662
    Elég nehéz ez.Ha parancsnokként irányítom akkor a sofőr szabadon száguldozik,megáll ugyan ha kiadom a parancsot,de aztán magától elindul meg hasonlók.Ellenség kilő több ezer méterről én meg vagy fele akkora távra tudok ellőni felemelt csővel.UR gránát messzebb megy abból meg 5 van.Még a SZU-100 is kilövi a T-72-est ez már túlzás szerintem.
  • Willenbrock
    #661
    Az meg mekkora bug hogy mikor összetörik a parancsnok távcsöve akkor a szilánkok akkor is szem előtt maradnak mikor leteszem a távcsövet...de a találatok és talaj felverődések,füst az szépen meg van csinálva,nem rossz ez azért,játszik vele még valaki?
  • Willenbrock
    #660
    Ja és nem jöttem rá hol kell kiválasztani hogy egyszerre csak egy állást kelljen kiszolgálni,mert pl ha a tüzér helyén vagyok akkor lefullad a gép.Sőt el sem indul,egyszerre nem lehet 3 helyen lenni.
  • Willenbrock
    #659
    Nem olyan rossz ez a T-72,nagy kár hogy belső nézetek egyáltalán nincsenek,csak az optika.Az irányzást én egyelőre sacc/kb. alapon végeztem,van valami pontosabb megoldás ebben?A harckocsik kívülről és a búzamezők szépen ki vannak dolgozva,de a fák elnagyoltak.Nincs valami belső nézet patch ehez a játékhoz?
  • blash
    #658
    Nincs egyeb lehetoseg, mert hardware kulcsos. Egyebkent is van topikja:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1139590350&order=timeline
  • SirHiggins
    #657
    Egyéb?:)
  • Bucser
    #656
    De. a Hivatalos oldalról megvásárolva 200 USD-ért.
  • SirHiggins
    #655
    hali!Nem tudja valaki, hogy honnan lehet leszedni a SB Pro PE-t?
  • Fishbone
    #654
    ahh :D rájöttem :D
  • Fishbone
    #653
    Hogy tudok külső nézetre váltani?
    Valaki please!!!
  • Adam II
    #652
    :(
  • f2d
    #651
    Igen, ez így működik: valamit valamiért. Ha nagy látótávot akarsz és normális fps számot, akkor áldozatul esik a látvány.
    Véleményemszerint meglehetősen nagy gépigénye van a játéknak, pl nekem egy középkategóriás videó kártyám van (X850XT), és ezzel is a fű szalad előttem kb 10 m-re. A SB Pro PE mérföldekkel jobban néz ki, és még az 5000 m fölötti látotávot is megoldották úgy, hogy zökkenés mentesen folyamatos fps számot produkál a játék.
  • Adam II
    #650
    Na most belepiszkáltam és a menüben a feliratok fekete keretet kaptak illetve a föld textúrája is egyszínű fekete viszont már messzire ellátok.
  • f2d
    #649
    Az options-ban tudod egyszerűen beállítani a grafikát, a high a legmagasabb, de ha jobban bele akarsz bonyolodni, akkor külön kell elindítani a settings. exe-t, ha jól emlékszem.
  • Adam II
    #648
    Nálam miért gyérebb a növényzet mint a screenshotokon.
  • f2d
    #647
    Az IW azért 3.5 GB, mert több nyelven is kiadták egy DVD-n, olazs, német, angol, stb. Egyébként ugyan az mint a BiF, és tényleg mintha egy kicsit optimalizáltak vona rajta. Még egy pár kiadás és patch és elég tűrhető lesz.
    Röviden: a játék nem rossz, de a jelenlegi konkurenciával szemben sajnos labdába se rúghat(mellékesen megjegyzem, haogy a 2000-ben kiadott SB-vel sem veszi fel a versenyt).
  • Seaweed
    #646
    elmegy...mint vodkaval a randa no
  • Adam II
    #645
    Valaki írjon egy gyors véleményt róla! Légyszi!
  • neuro
    #644
    leszedtem a demót próbaképpen: ez teljesen ugyan az, mint a BIF, talán egy picit jobban fut, mert volt idejük optimalizálni még rajta.
  • f2d
    #643
    Nekem 28000 Forintba került, de mondhatom, hogy megérte az árát. Teljesen oda meg vissza vagyok tőle. (Hozzávetőlegesen marha gyorsan megjött.)
  • zoltang
    #642
    Hát igen az SB PRO PE jó lenne, de annyi pénzt kiadni...
  • Seaweed
    #641
    Bar mondjuk ez az uj kiadas engem nagyon nem erint...az elozo megvan ugye eredetiben...a SB Pro PE-re kene ragyurni..de az meg nem 2 forint..szal arra tenyleg gyujteni kell a penzt
  • zoltang
    #640
    3.5 GB ????? A Bif 2 CD volt.

    neuro: Akkor valamit csak ujítottak.
  • Seaweed
    #639
    Mondjuk az elozo is 2 CD-s volt...es vanhozza par patch meg uj mission..de az meg mindig telepitve is 1.7 giga csak...
  • JamesRyan
    #638
    de ez 3,5 giga....:-))
  • neuro
    #637
    szerintem csak kiadót kerestek ennyi ideig...
  • zoltang
    #636
    Akkor eddig, min dolgoztak annnyit, ha teljesen ugyanaz, mint a BiF?
  • neuro
    #635
    ez az európai
  • zoltang
    #634
    Ez lenne az Európai, vagy USA kiadás?
  • neuro
    #633
    csak a nevében
  • zoltang
    #632
    Ez mibe különbözik a T-72BiF-től?
  • zoltang
    #631
    Iron Warriors - T72 Tank Command (c) Black Bean *DVD* (nfo)
  • zoltang
    #630
    A jó link:
    innen
  • zoltang
    #629
    "[DEMO] Panzer Elite Action Multiplayer
    [2006. március 02. @ 09:26 - Berkenye]
    A múltkori egyjátékos demó után most kipróbálhatjuk a Panzer Elite Action című második világháborús tankszimulátor akciójátékot multiplayer üzemmódban is. A hamarosan elkészülő játékból egy 'last man standing grudge' típusú pályát tartalmaz a demó, melynek 475 megáját innen szipkázhatjátok le."

    http://gamestar.hu/kommentek.php?sid=20640
  • neuro
    #628
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1139590350
  • f2d
    #627
    Hát igen az kimondottan jó(volna). A 256 MB RAM-mal egy XP önmagában még ok, de már egy gamét futtatva, hát..., és 5000 m feletti látótáv megvalósítása ilyen gépigénnyel? "Valószínű, hogy kib@szott jól kódoptimalizálták."
  • Seaweed
    #626
    hatvegulis az csak jo ha kis gepen is elmegy nem?!
  • f2d
    #625
    Új hír az eSimgames oldalán.

    "The new graphics engine can render fine details up close, with visibility distances of about 5 kilometers."

    "Steel Beasts Professional will require DirectX 9 installed. eSim Games recommends 1.5 GHz or faster processors, 256 MByte RAM, and graphics cards designed for DirectX 9."

    Nem kevés ez egy kicsit?
  • neuro
    #624
    pletyka:

    From the SB.com Forums

    quote:
    --------------------------------------------------------------------------------
    "Ssnake": Al told me over the phone today that he'll freeze code today unless a major bug was reported by the beta testers. I think it is reasonably safe to assume that shipping will start within two weeks.
    --------------------------------------------------------------------------------

    Thought you would like to know.

    http://www.simhq.com/simhq3/sims/boards/bbs/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=38;t=000684