106
Lord Of The Rings The Third Age
  • macselek #106
    én ott akadtam el mikor a boszorkányúrral köll bunyózni
  • Crazy Mate
    #105
    Ez olyan,hogy küldetés szerinte kell menni,vagy oda megyünk,ahova akarunk,és akkor csinálunk küldit,amikor akarunk?
  • IceTom
    #104
    és Xboxon?nekem az van
  • Luiprima
    #103
    Csata közben left1 "PS2-őn"
  • IceTom
    #102
    lehet hogy már volt róla szó,de hogy lehet karit cserélni?meg van már az összes,de Helms Deepnél elakadtam,és a kari csere biztos be válna
  • Luiprima
    #101
    Teljesen egyetértek azokkal akik fikázzák az utolsó csatát azt beletenni kész röhej. De a játék azért élvezhető volt könnyen kezelhető jó fejlesztési lehetőségekkel.Mindenképp ajánlom végigjátszásra mert végül is kellemes szórakozás. A harcok könnyűek a stílussal ismerkedők is bátran belevághatnak.Ami nekem még negativum volt az a sok ,filmből bedigizett jelenet ami nem mindig volt logikusan felépítve és az időrend is borult olykor ,én jobban örültem volna ha saját motoros átvezető animok vannak.
  • Tyler Durden
    #100
    Nahh jogos Ramza értékelése. Én nekem a sztori már az elején nem tetszett, mármint, hogy keresztezik egymást a szálak /Gandi féle csapat + a mi partynk/. A másik ami tényleg negatívum a vége. Sauron elleni harc = harcolni a lángoló szemmel, nahh itt lefordultam a székről..
    A másikat meg már mondtam, szerintem a játék vége, mondjuk úgy 75%-tól vmi nevetségesen könnyű volt. Nekem az alappartym a Gondori ficak, az elf csajszi /szerintem ő a legfontosabb karakter/ és végül az ijász csóka. A többit max akkor használtam ha kötelező volt. Ezzel a partyval a végén nem lehet meghalni, köszönhetően az elf varázslócsajnak..
  • Ramza
    #99
    Nem vagyok én kiakadva, cak közöltem a véleményemet.
    A narráció nyújtotta hangulat szerintem kevés ahhoz, hogy történetnek nevezhessük.
    A végső csata pedig tökmindegy, hogy kinek az agyszüleménye, oltári nagy baromság.
    Ennyi. Azért élveztem, különben nem nyomtam volna bele 28 órát.
  • hzx
    #98
    1.) A Balrogot szerintem úgy a legkönyebb legyőzni, ha a törpével stone shield -et pakolsz a többiekre és Gandalf első varázslata a védő varázs - ekkor alig tud sebezni a Balrog, mehet rá Gandalf villámja és az elf csaj Water alapú varázslata.

    2.) Ramza, ezért miért vagy kiakadva? Ez nem a Tolkien: LotR játék, hanem az EA LotR: The Third Age játéka. Szerintem az alternatív narráció adja meg az igazi hangulatát.
  • Ramza
    #97
    A véleményem sajnos nagyon sokat változott.
    Most vagyok 99%-nál, éjszaka fél kettőkor végig is vittem volna, de elbuktam az utolsó csatát.
    Összességében azt gondolom, hogy nagyon jó játszhatóságú, de borzasztó története van, és iszonyatosan ellaposodik a végére.
    Az utolsó csata pedig nem más, mint az egész GyU mítosz szemenköpése és megalázása, gyalázat.
    A korábbi 8 pontomat módosítom 6,5-7-re.
  • Sir Quno Jedi
    #96
    Nme rossz gamma, de most már, hogy 6%-nál Moriában vagyok, tartalékolom karácsonyra ! :DDD
  • FoToS
    #95
    Sikrült megcsinalni,de most meg valami gáz van vele mert nincs textura és ugy szaladgáltam a képenyőn aztan kesz fagyi :-(
  • Tyler Durden
    #94
    Simán ki tudod nyírni ha Gandival lövöldözöd. Szerintem még tápolni sem szükséges előtte, én sehol nem álltam meg tápolni, még sem volt semmi gond a Balroggal. Ajánlom az elf csajszit akivel Gandit tudod gyógyítani, meg a csapattagjaidat keltegetni..
    BTW aki már végig nyomta annak mi a véleménye a gaméról? Szerintem egész jó kis játék volt, csak 1 picit lehetett volna nehezebb.
    A végső csatákat imho becsukott szemmel is meg lehetett nyerni..
  • FoToS
    #93
    Kösz,de nem figyeltem a Balrog nevet.
  • Ramza
    #92
    Tüzes valamivel...
    Hát erre mit lehet írni? Ha tisztességesen fejlesztve van mindenki, akkor a jobb támadó képességekkel biztos nagyon is sebezhető a Balrog.
    Gandalf támadásaival pedig pláne. Kell néhány felélesztés, mert hullanak majd néhányan, de ennek ellenére nem nehéz a csata, csak hosszú. Ha nem foglalkoztál a karakterek képességeinek fejlesztésévell, akkor menj szépen vissza egy kicsit még tápolni, mert nem lesz esélyed. Nem csak itt, a későbbiekben sem.
  • FoToS
    #91
    Srácok kellene kis help amikor gandalf harcol a tüzes valamivel hogy az istenbe kell kinyirni mert a kaik azok nem igazán tudnak vele mit csinálni.
  • UNREG
    #90
    "egy darab új ötlet nincs benne, mégis elég jó"

    Ilyen elég sok van, de még több, amikor egy ötlet sincs benne, mégis rossz. :))
  • Ramza
    #89
    Így van.
    Aki pedig az utolsó ütést beviszi, az kicsivel többet kap a többieknél, ezt pedig a FFVIII-ból vették át :)
    Hihetetlen ez a játék, kb. egy darab új ötlet nincs benne, mégis elég jó :)
  • Sulthal
    #88
    De csak a fele xp-t kapja, aki nem csatázik.
  • musha
    #87
    még csak annyit se kell. ahogy néztem, akivel nem csatázom az is kap xp-t.
  • Ramza
    #86
    Aúgy érdemes legalább egy ütésre mindenkit behozni minden csatában.
    Ezt a FFX-ből vették át, ha valaki akár csak egyet üt sikeresen, akkor már megkapja a csatáért a teljes xp-t.
  • Grempli
    #85
    Köszönöm.
  • Ramza
    #84
    Javaslom a visszaolvasást, esetleg a gombok végigpróbálgatását, nem lesz belőle baj.
    Ha pedig most kezdtél el játszani vele, akkor nincs még 4 karakter, így nincs kiket cserélgetni :)
  • Luiprima
    #83
    Hát x-boxon nem tudom de Ps2-őn csata közben Left1-et nyomsz és akkor ki tudod cserélni a karaktert egy másikra.
  • Grempli
    #82
    Srácok, lehet azt változtatni, hogy melyik 3 szereplővel akarok harcolni? Ha tudjátok a választ segítsetek(részletezve mert még csak most kezdtem az X-box-szal játszani,és az irányítással még gondjaim vannak).
    Előre is köszönöm.
  • Luiprima
    #81
    Végigvittem végül is jó volt de nem volt egy FF vagy egy Shadow Hearts azért a szűk 30 órát megéri rászánni.
  • CHEAPBOY
    #80
    nekem is ez tetszett eddig a legjobban a jatekban, fokent a Liderces harc:) az a hang:))
  • Luiprima
    #79
    Köszi akkor ezt is ki kell próbálnom!
  • CHEAPBOY
    #78
    dejo!!:) (erdekel?)
  • Ramza
    #77
    Fontosabb csatákat játszhatsz vele újra, csak éppen a másik oldalról.
    Ilyenkor elgondolokdik az ember, hogy milyen könnyű dolga lenne a gonoszoknak, ha nem AI irányítaná őket :)
    Egy játékmentést kell kiválasztani, és addig tudod a gonosz csatákat lenyomni, ameddig az eredetiben eljutottál (bár nekem dobott be Gyűrűlidérces csatát is, ami az eredetiben nem volt addig). Ha mindet teljesíted, akkor rá lehet menteni őket az eredeti állásra, és ad érte ajándék tárgyakat, amit az eredeti karakterek vehetnek fel!
    Természetesen ha továbbhaladsz az eredeti sztoriban, akkor legközelebb az evil mode választásakor nem az elejéről kell kezdened mindent, hanem ahol abbahagytad.
    Királyság!
  • Luiprima
    #76
    Az evil mode-t próbálta már valaki? Ha igen jöhet kis infó.
  • st4n
    #75
    Innen letölthető a játék.
  • Hamster
    #74
    Most tartok Osgiliath kellős közepén. Elrabolta egy Nazgúl az Tündelányt. Nélküle, kell nazgúlok ellen küzdenie a csapatnak. A helm szurdoktól végig harc a játék. Aki unta, majd jól fog izzadni. :-))

    16 óra játék után is még csak 59%-nál tartok. Egyre jobban tetszik a játék. :-))

    <- Hamster ->
  • Luiprima
    #73
    A speciális tulajdonságok fejlődése miatt még ajánlatos is elhúzni a csatákat pl elaltatni egy ellent s míg felébred addig használni nem támadó speckókat mert minden használatnál fejlődik. Szóval ahogy az ""örökbecsű? sláger?"" mondaná csata nélkül mit érek én? vagy ott zene volt? :-)
  • Jinchuu
    #72
    Na igen, egy idő után tényleg kicsit monoton tud lenni, mert mindig csak mész előre a meghatározott úton és ölöd az ellenfeleket, nagyon semmi nem szakítja meg ezt. :( Ezért kell egyszerre csak annyit játszani a gameval amennyi jól esik, szavatosság rád van bízva! :D
    Viszont a sok tárgy az nagyon jó benne, azaz hogy folyamatosan fejleszted a karaktert mert mindig ad valami jó kis ujdonságot. :) Hangulata pedig nagyon jó, persze csak addig amíg még nem frusztrál a monotonitása!
  • musha
    #71
    ez az FF-es harcrendszer velejárója. ezt vagy elfogadja valaki vagy nem. szerintem is sok csata van, de élvezem, mert közben taktikázok, hogy mit fejlesszek közben.

    nekem a hangulata / tápolási rendszere miatt nagyon bejön.
  • #70
    Engem hihetetlenül kiborít, hogy akárhová megyek, már 100x bejárt útvonalon is 1000x megtámadnak. Nem tudok megkeresni valamit (amit esetleg nem vettem észre) mert nem haladok az örökös hihetetlenül unalmas, monoton, kiszámítható csatáktól. Sajnos le fogom tenni, ez nagyon elvette a kedvem. :(
  • Hamster
    #69
    Most vagyok a Helm Szurdoknál. Azt a hülye Aragornt kell megtalálnod. A Balrog csak egyszer nyúvasztott ki. Főleg miután rájöttem, a Valák Erejére. :-)) Elég jó hangulata van a játéknak. :-)

    <- Hamster ->
  • Luiprima
    #68
    Szerintem ha eddig eljutottál úgy hogy nem váltottál karaktert akkor már a hátralévő kis időre hagyd a fenébe akiket nem használtál azok már úgy is nagyon lemaradtak. Nem semmi teljesítmény ;)
  • musha
    #67
    karaktercsere - L1