1477
Honnan tölhetők le ingyen?
  • masterboy69
    #1477
    Akinek kell 240x400 jar játék az a DC++-ról tőlem tud leszedni több száz darabot.
  • bagaméri34
    #1476
    LG GS290 nekem ere a telora kéne program: játék, és sok egyéb ha tudtok egy linket megköszönném
  • Aquir
    #1475
    talán #1472-höz hasonló módon
  • Eftörsokk
    #1474
    nem tudom jó helyre írok-e, de nem tudom hova kéne, szal öcsémnek van egy zte-g r222 telója, amin nincs java, tudok rá valahogy rakni ?
  • szjoco78
    #1473
    T. Aquir! Köszönöm a linket és a tippeket, de próbáltam már több helyről is leszedni. Bluetooth on felrakom, de csak ismeretlen fájlként jelenik meg a telefonba. Minden mappába próbáltam már rakni, de semmi eredmény. Próbáltam jar-t és jad-ot is de egyiket sem ismeri fel, pedig elvileg java plat. van rajta. Ha esetleg valaki tud segíteni (kó, program.. stb.) írjon nekem. (Acatel OT-706) Köszönöm.

    [email protected]
  • Aquir
    #1472
    töltsd le / vagy a gépen keresztül. getjar.com / gogel
  • szjoco78
    #1471
    Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki hogyan lehet java játékot rakni alcatel 706-ra? Előre is köszönöm!

    [email protected]
  • hoapo
    #1470
    http://www.google.hu/search?hl=hu&source=hp&q=samsung+s7070+jar&oq=samsung+s7070+jar&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=4907l23985l0l24719l17l17l0l7l7l0l468l1874l1.6.2.0.1l10l0
  • Sliderx
    #1469
    Sziasztok! Samsung s7070 (Diva)-ra tudtok valami használható leírást, hogy hogyan lehet a letöltött java játékokat feltenni? Találtam többet, de sajnos egyik sem jött be. Köszi előre is.
  • kujva anyád
    #1468
    JSR-82 szeretném feltolni egy alcatel ot-806-ra Tudna valaki segiteni?????
  • Aquir
    #1467
    nem valószínű, de egy játék lehet .jad vagy .jar fájlban, nem tudom hogy egyik jó -e csak telefonra..
  • móni76
    #1466
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!LG GS290 mobilom van Java támogatással!Sajnos mobil internetem nincs,viszont mikor letöltök rá egy játékot nem tudom elindítani!Az internet szükséges a játékhoz?Köszönöm a segítséget!
  • hoapo
    #1465
    http://www.mobilesmania.com/forum/topic/99233-java-full-touch-screen-240x400/
  • szami20
    #1464
    Sziasztok!

    A travial játékot szeretném magyarul, Valaki tudja hogy hol tudnám letölteni?
    Segítséget előre is köszönöm.

    Kriszta
  • LEGO city
    #1463
    nekem LG GS290-m van és nem tudnátok egy linket adni hogy honnan lehet java játékot hozzá?
  • kishandris
    #1462
    Sziasztok!
    Nekem samsung gt-3300k-m van.
    És nem találok semilyen stratégiai játékot hozzá!
    Valaki ha tudna mondani párat annak megköszönném...
  • zoliii
    #1461
    Apámnak LG KP500 telója van, és csak az Others/Egyebek mappába bepakoltam a java-s játékokat, majd lehúztam az adatkábelről, és az Egyebek mappából simán telepítette a játékot! :D
  • adam46
    #1460
    Sziasztok!

    LG GS290-re milyen trükkel lehet játékot tenni? Mert, ha telefonra ráteszem a .jar fájlt, és elindítom, akkor elkezdené tölteni nettről, de nem telepíti.
  • Klmarti
    #1459
    Sziasztok! Én LG KP500-ra keresnék szervízkódot, amivel frissíteni tudnám a JÁVA database-t, mert le van korlátozva a jáva telepítés. bizonyos számú játékot, meg alkalmazást lehet csak rátenni, aztán kifújt, hiába van rengeteg memóriám. Ha valaki ebben tudna segíteni, hiszen látom a Samsungoknál megvannak ezek a szervízkódok, nem tudom elképzelni, hogy az LG-nél ne lenne, de sehol sem találtam eddig.
    Előre is köszönöm, ha vki megírná: klmartikukaccitromail.hu-ra
  • szami20
    #1458
    de jó:)))Köszönöm
  • Aquir
    #1457
    talán ez..
    vagy ez..
  • szami20
    #1456
    Sziasztok.
    Valaki tudja hogy honnan tudnám letölteni ingyen a monopoly magyar változatát?
    Köszi a segítséget.

    Kriszta
  • zvaragabor
    #1455
    Köszi.
  • kispeki
    #1454
    Real Time Strategy Games (RTS Games)

    Valós idejű stratégiai játék. (Ez a műfaja a Spore-nak például :))
    Ha ezekkel a kulcsszavakkal keresel, szerintem fogsz találni pár játékot :)

    Sok szerencsét!
  • zvaragabor
    #1453
    Továbbá a Sims, Tycoon és a Los Angeles Nights féle játékok sem kellenek.
  • zvaragabor
    #1452
    Játékot keresek, de nincs konkrét elképzelés. Körbeírom. Afféle AquaDig, és Spore keverék, vagy ezekhez hasonló játék érdekelne. Tehát "kicsiként" kezdem, és a végére fejlődök, AquaDig esetében egyre jobb lesz a gép felszereltsége, Spore esetében az állatka összetettsége(új testrészek). Ehez mászkálni, barangolni, és gyűjtögetni kell lehetőleg minél nagyobb terepen. AquaDignél pl addig megyek le, míg bírok oxigénnel, Spore-nál korlátlan megyek bármilyen irányba, bár szerintem körbe körbe megyek, de értitek, nincs határ. Tehát ezen a terepen mászkálok, kölünféle ásványt/élelmet gyűjtögetek, és azért figyelni is kell, mert van ellenfél(nagyobb halak/fogyó oxigén és robbanó föld alatti gázok). Vannak "extrák", mint pl szimbióták, amik plusz tulajdonságot adnak, vagy kincsesládák, amikben valami ajándék van.

    Most a körbeírást nagyon lekorlátoztam a 2 játék szintjére, de ezek alapján remélem eszetekbe jut 1-2 hasonló stílusú játék.

    Az rpg-k nem kellenek.

    2 AquaDig szerű játékról tudok, AquaDrill, Space Miner.
  • Aquir
    #1451
    Talán azért mert annak ellenére hogy ott vannak a játékok, nem értetted mi volt ott :)
  • funti
    #1450
    ott nem találtam róla semmit de azért köszi
  • kispeki
    #1449
    El se hiszem, hogy nem nekem kellett beírni :D
  • Aquir
    #1448
    használj google-t
    googlet
    és googlet
  • funti
    #1447
    Hello!Nekem egy samsung c3050 em van és arra szeretnék játékokat tenni de nem tom, hogy kell.Segítene valaki?
  • kispeki
    #1446
    Gúgli a barátod ;)
  • takiati1989
    #1445
    A samsung s8000 telefonomra hol találok sok játékot? pls. adjatok linket
  • kispeki
    #1444
    Az SGH-700i-re soha nem is fogsz tudni rakni, ugyanis nem engedélyezett rajta se a .jad, se a .jar formátum... Annyit tudsz tenni még, hogy bemész a szolgáltatódhoz és rákérdezel, hogy mit lehet tenni ez ügyben :)
  • FECI97
    #1443
    erre a amil címre írjatok ha tudtok segíteni [email protected] válaszoljatok
  • FECI97
    #1442
    a samsung sgh 700i nem engedi a java játékokat azt írja hogy nem megfelelő fájl tipus
    mit tegyek?
    előre is köszönöm
  • FECI97
    #1441
    nem engedi hogy rakjak rá java játékot azt írja hogy nem megfelelő fájl tipus mit csináljak?
  • istvan65
    #1440
    Köszi de ezeket már megtaláltam!!:)
    Nekem nem barátom a google mert sosem azt adja ki amit én akarok csak pár óra keresgélés után találom meg:P
  • kispeki
    #1439
    Kifejezetten Corby-ra fejlesztett játékok, bár nem a legütősebbek :)
    [URL=http://www.supershareware.com/samsung-corby-games-free-free/]"Samsung Corby Games Free"[/URL]
    Ez nem biztos, de szerintem nagy része jó corby-ra :)

    És természetesen gúgli a barátod :)
  • istvan65
    #1438
    Köszi szépen de akkor sem sikerült megcsinálni na mindegy köszönöm szépen
    De nem tudsz egy másik oldalt ahol több játékok vannak erre a telefonra???