14
  • RoD
    #14
    Nem, mert azt már Alddin szabadalmaztatta.
  • Improve
    #13
    Egyetértek. Kb. intelligens mosópor kategória
    Egébként repülni nem tud?
  • RoD
    #12
    Attól, mert valaki vagy valami tud számolni, meg beszélni még nem jelenti azt, hogy inteligens is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    intelligens szőnyeg .. milyen kurva terndi ez az intelligens szó .. amíg nem tujda megmondani hogy mennyi 23+7 és nem tud beszélni addig messze van az intelligenstől ... az hogy thinkin' .. azaz gondolkodó meg megintcsak über-trendi .. szal infineonnak hajrá .. nemmondom hogy hülye dolog , de uuuuuuuuuuuuutálom a reklámbuzikat akik mostanában az ilyen trendi trendet találják ki .. kötelet nekik ..
  • rolika
    #10
    ez egy fokkal jobb, mint a képernyős szörfdeszka múltkor. de csak egy fokkal
  • M2 #9
    Állat lesz ha a hotelekben a szőnyeg mutatja meg merre találom a szobát.
    Már csak egy olyan mozgatható szövés kell amivel hullámzó mozdulatokkal haladni is tud és akkor a csomagomat is felhozza. :-)
    Kell rá még egy zseb ahova a borravalót kell dugni.
  • quentit
    #8
    A cikk címén jót röhögtem az biztos :)

    Minden esetre tényleg hasznos, hogy minden intelligens lesz egy lakásban. Még csak az kellene, hogy script-elhető legyen az egyész, és akkor lehet hozzá MOD-okat csinálni...
  • fapapi
    #7
    Ha reszeg vagyok ugy igazan edig bejottek a vilagito kapcsolok a tajekozodasban de asszem veszek egy ilyen szonyeget ha negykezlab erek haza tuti betalaljak az agyba :)
  • Flashy
    #6
    ja és a kis nyilak elvezetnek a betörőhöz egy nagy épületben. fun. persze ha megpróbálja feltekerni, akkor is riaszt. aztán majd jönnek be lógva mint a mission impossible című felejthető gagyifilmben :)
  • RoD
    #5
    Sziasztok! Ez mind szép és jó, de minél hosszabb egy vezeték, annál nagyobb az ellenállása => Minél nagyobb a szőnyeged, annál többet fogyaszt. Üdv.: RoD
  • Cat #4
    nyilván irodákban hasznos ez
    éjszaka pl. a nyomásérzékelő riaszt ha rálép vki -> betörö járkál, menjen oda a biztonsági őr
    tüzesetnél megnyom az őr egy gombot, és kis nyilacskák mutatják a menekülési irányt

    csomó jo dolgot ki lehet találni
  • joschy
    #3
    remek :-)
    1) be kell dugni az aramba, azaz most mar a szonyeg is izziccsaja villanyvekkert
    2) ha valami gaz van, elolvad a drot es egybol gyullad :-) remek :P

    ez kell nekem, meg aztan egy biztosito aki kot ra lakas-biztositast :-) bujtatott marketing... szerintem a szonyeg szelen ott van a biztositasi ugynok telefonszama is :-D
  • OliApa
    #2
    Mégijet...
  • gz8
    #1
    Az én szőnyegem is intelligens: ha sokáig nem porszívózom ki, a lábam nyomán szürke pamacsokat lövell felfelé, ezzel is mutatja, hogy merre járok, illetve azt, hogy porszívózni kéne...