263
  • Shep
    #183
    abbn újabb drivert raktam, Xtrweme legújabbja és tökéletes, de ere akkor nincs megoldás?
  • rorr
    #182
    ja ez müködik a stolennél is csak úgy is szar!!!
  • rorr
    #181
    a snowblind megoldása:
    cseréld le az nvidia driver-t régebbire és tökéletes!
  • grebber
    #180
    Szerintem nem rossz kis game leszámitva a grafikai bugokat.
  • Shep
    #179
    Hát azt hiszem, valahonnan szereznem kell egy radeont kölcsönbe egy kis időre
  • hykao #178
    ...érdemes lenne elolvasni a #172-est...nem csak neked, mindenkinek... :)
  • ThugEdge
    #177
    de akkor ez miszar?
    http://www.nzone.com/object/nzone_stolen_home.html
    minek van kint,hogy Recommended GPU: GeForce 6 Series
  • IMYke2.0.0.0
    #176
    NVidia kareszok nem muzsikálnak jól vele.
    Az én - és mások - Radeonom simán viszi. Az más kérdés, hogy a Játék kaki, ezért uninstall volt, majd egy lehetséges patch esetén előkerül(het).

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Shep
    #175
    6800GT fix 8 fps, project snoblind meg fél percenként 1 képkocka a menüig jutottam benne, hát ez óriási.
  • rorr
    #174
    nekem minden hasít a gépemen de ez a szar gf6-on ugyanazt produkálja mint a régi p3 gf3 ti200-as videókártyával szóval hihetetlen! mindkettő max 20fps sebességgel fut....!
    Az új gépem kb 5x olyan gyors !
  • ThugEdge
    #173
    kipróbáltam és ua a helyzet,le is szarom,ha lesz vmi patch akkor szívesen tolom,ha nem akkor nem,végül is a boltban ajándékba volt,szal nem is lázadozom
  • Geza ba
    #172
    Talán ez megmagyarázza, miért annyira bugos :)

    "18 March 2005
    UK development studio Blue 52 has closed its doors after failing to secure enough cash to pay for company overhead"

    link
  • DonnieBrasco
    #171
    Nekem R9500-asom ban, és eddig a Stolen messze a leglassabban futó, ellenben ahhoz képest csúnya játék. Talán a Deus Ex: Invisible War volt még hasonlóan tetű és csúnya egyszerre - be is bukott nem kicsit.
    A Cold Fear pl. ezerszer szebb volt és sokkal gyorsabban is futott - minden játéktervezési hibájával együtt...

    DB
  • hykao #170
    Kipróbáltad amiket írtam vagy csak behemzsegsz? :)
  • ThugEdge
    #169
    azt nem értem,hogy az nvidia-n is reklámozzák ezt a gémet és akkor kérdem én miért baszaxik nvidiás kártyákon??????vagy 6800 ultrára csinálták??beszarás
  • Atika :o)
    #168
    hat ez a stolen igen pocsek jatek jobbat vartam tole az iranyitas nagyon szar :(
  • grebber
    #167
    Hát én is ezt mondom most pl a Cold Fear kapcsán.
    Egy jó gametől estem volna el.Nincs benne normális mentés ez manapság a legalapvetőbb dolog ami kicsit sem érdekel.
    Szerintem full jó benne az is.
  • DonnieBrasco
    #166
    Hálistennek nem vagyunk egyformák!

    DB
  • grebber
    #165
    A Cold Fear über játék semmi gond nincs vele egyszerűen jó.
    Remélem lesz folytatása.
  • DonnieBrasco
    #164
    Megnéztem. Gyenge :(
    Hát a Driv3r után ez már a második csalódásom idén :( Ha nem veszem bele a Cold Fear-t azt végülis nem vártam annyira, de egész jó játék lett volna elkonzolodás nélkül (azaz normális irányítás+save akárhol).
    Komolyan nem értem, mit akarnak manapság a fejlesztők. Ez már a sokadik játék idén, amiben nem lehet akárhol játékot menteni. Megyünk vissza az időben, éljenek a 80-as évek, vagy mi? :((

    DB
  • mike369
    #163
    Előre gondolkodó? Igen.
  • hykao #162
    Árnyék nálad is ilyen? :)
  • mike369
    #161
    igen, sajnos nálam is a "fut, de minek?" kategória szélén lavírozik a játék...
  • hykao #160
    Nálam is akadás nélkül fut 1024x768x32 6xFSAA beállítások mellett. (9800pro)

    Akinek nagyon akad, próbálja úgy, hogy az indítási menüben nem pipálja be (illetve, ha be van akkor vegye ki a pipát...) az "Effects" opciót.

    Illetve ha már a videó is akad, akkor elég gyanús, hogy esetleg valamilyen hanggal kapcsolatos probléma lesz, nem is videokártya dolog...esetleg codec vagy EAX4 téma...

    Maga a játék nem lenne annyira rossz, ha nem lenne konzolosan túlvariálva az irányítás...na meg az éjjellátó elég érdekes...valamint (de ez lehet, hogy csak nálam...) Anya árnyéka előbb mozdul, mint maga Anya, illetve még pár árnyék és fényforrás elég furcsa "életet él"...
  • galocza
    #159
    nekem normálisan bejönnek a lopakodós dolgok, de ilyen elcseszett irányítást még nem láttam. lehet, hogy tökölni kallene vele de kétségeim támadtak: megéri-e...
  • ThugEdge
    #158
    na ezt qrvára vártam,de még csak belekezdeni sem tudtam,mert úgy szaggat mint a fos,mondjuk lehet az én konfigomnál van a bibi:
    2.8P4,1Gram,6600GT
    de ha ez kevés akkor köszi nem kell vagy ez vmi béta szar?
  • mike369
    #157
    sajnos ezzel egyet kell, hogy értsek... ez a játék se fogja megváltani a világot...
  • Nyigu
    #156
    Ja 1024*768/32, fullon minden
  • Nyigu
    #155
    Na srácok figyelem!Leszedtem,-felraktam még a EAX4-et is!És meglepő de tökéletesen megy!!(kivéve az intrónál szaggat a hang) A gépem pedig a következő:PIII 700 Ati Radeon 8500 512 ram!!!!Nem kell hozzá erőmű.De attól függetlenűl nagyon gyenge gamma sajnos
  • IMYke2.0.0.0
    #154
    khm... 144-es HSZ!



    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Maxtreme
    #153
    Jó alaposan olvashatsz..
  • hykao #152
    ...akkor rosszul nézed... :) ...inkább az Nvidiások szívnak...mint mostanában általában... :)
    (amúgy nekem is ATI-m van...holnap estére már meglesz...kíváncsi leszek...)
  • musha
    #151
    ezt a játékot is az nvidia pénzelte? mert ahogy nézem itt az atisoknak nem megy elsősorban
  • leslieboy
    #150
    Már megoldottam!Egy tanács!Ne az legyen a menü használ gomb,mint a menü vissza!
  • leslieboy
    #149
    Nekem egy kis problem lenne!(pedig jópár game volt már a kezembe)
    De sehogyse tudom elővenni a felszerelést
    kijelölöm meg minden,de mégse műkszik
    Kell valami speckó kombó?(a trackerre gondolok)
  • rorr
    #148
    szerintem s3 trión 4mb is nyomna 4fpst egy gyors procival:)
  • Maxtreme
    #147
    Hát szomorú vagyok :(
    Énis sokat vártam tőle baxa meg :(
  • abonyitomz
    #146
    Értékelésem:

    Grafika: 65 % ( Doom3 RoE után ez gyenge , ráadásul szarul van optimalizálva)
    Hangok: 78% ( felejthetők , gyengék)
    Irányítás: 82% ( Catwoman és az Alis keveréke )
    Játszhatóság 50% ( bugok , szar optimalizálás , mivel a Doom3 RoE HIGHon megy jól ez minimumon kb 20 fps , irányítás néha akad )

    Végső értékelés: 70%

    -->Sokat vártam a játéktól és iszonyat csalódás lett<--
    ---> UNINSTALL és felteszem a polcra dísznek , csak arra jó<---
  • IMYke2.0.0.0
    #145
    S aki annak idején sokat nyomta a Tomb Raider-eket az irányítás sem lesz vészes.
    Mondjuk, az engem zavar, hogy nem lehet mindent azonnal átállítani. A Redefine-ra azért ajánlott klikkelni.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #144
    Megnéztem, a lenti konfiggal, 1024*768/32, 85 Hz és 6x AA mellett játszható... Nem hasít 50 FPS-sel, de nem is csak 10-el megy...

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------