263
  • Shep
    #223
    az ajtón kell továbbmenni, erre tisztán emlékszem, lehet, hogy előtte nem csináltál meg vmit, nézz körbe mégegyszer, mert nem igazán lehet a játékban elakadni.
  • cr2k1
    #222
    ha kell még kép, szóljatok :)
  • cr2k1
    #221
    1. kep
    2. kep
    3. kep
    4. kep
    Na itt csináltam 4 képet ebből az egyik a térkép. az ajtóval nem lehet mit csinálni, fel pedig nem tudok mászni sehova, csak a 2. képen a jobb oldalt látható szekrényre, onnan pedig átmászni a mellette levőre az ajtó felett, illetve közvetlen a csaj előtt látható dobozokra, de onnan nem tudok átugrani máshova...
  • szotyimutyi
    #220
    Nekem sem ugrik be most ez a részlet.
  • Shep
    #219
    képet tudsz berakni, mert így nem ugrik be
  • cr2k1
    #218
    és konkrétan hogyan? nem találtam semmilyen más bejutási módot... az előző szobán is csak átjönni tudok...
  • szotyimutyi
    #217
    Igen, lassan rájöttem. Vége is a játéknak.
  • Shep
    #216
    hát nem tudom én jól elszórakoztam vele, de kb 10óra biztos van, de igazából atól függ milyen stílusban játszol, mert sok helyen simán el lehet futni az őrök mellett, igaz üldöznek meg lőnek rád de az csak 1 dolog. egyébként nekem nagyon tetszett, jól összerakták a srácok, egyedül a grafika nem egy csúcs, de annyira azért nem is csúnya.
  • Shep
    #215
    akkor te már a legvégén vagy ha őt elintézed véganim és kész. kilövöd a biztosítékokat gyorsan hackelni és amíg ő szöszöl a kapcsolóval te 1 törést mindíg végre tudsz hajtani és ennyi, nem nagy ügy.
  • szotyimutyi
    #214
    Ha jól emlékszem, van egy ajtó ott, ahol kimész. Hackeléssel fog kinyílni az az ajtó, ahol az őr van. MÁsfelől jutsz oda be.
  • cr2k1
    #213
    Nekem is kéne némi segítség: Az APEK-épületben vagyok, ott tartok, hogy kilépek az üveges háztetőre. Itt bemászok a házba, megfojtom az őrt, tovább a következő szobába, ahol lent mászkál egy őr, van egy zárt ajtó, fent pedig van 2 szellőzőnyílás és egy másik őr. Itt már próbáltam (szinte) mindent és egyszerűen nem tudom, hogyan jussak tovább. Valakinek van ötlete?
  • cr2k1
    #212
    .
  • grebber
    #211
    Milyen hosszú a game?
  • szotyimutyi
    #210
    Tudsz segíteni? Azon a részen vagyok, ahol a másik csaj fent van az emeleten, ő lent hackel, de folyton lelövi. Van vmi jó tipped,te hogy csináltad meg? Azt tudom, hogy a biztosítékokat kell kilőni, de sajnos hamar visszajön az áram.
  • Shep
    #209
    Végigvittem és a credit alatt van a játékból egy video abban van olyan, hogy a csaj kézen állásból a combjával összeszorítja az ellen nyakát, na azt hogy lehet megcsinálni?
  • Shep
    #208
    hát fegyverre ne számíts, vannak mindenféle kütyük, azt annyi. egyébként fel le nyíllal kiválasztod amit akarsz, q betüvel meg előveszed és célzol e vel meg lősz. alapértelmezettkén így van
  • grebber
    #207
    Én is ennél a WC-s résznél vagyok.
    Valaki elmondaná hogyan kell akármilyen fegyvert vagy valamit előszedni,mert eddig nem sikerült rájönnöm?
  • szotyimutyi
    #206
    Köszi.
  • grebber
    #205
    Remélem majd azért adnak ki patchet :)
  • Shep
    #204
    a grafika nem minden/annyira azért nem csúnya/, a kamerakezelés ugyan olyan mint a többi konzolos átiratban pl:PoP
  • Sil3nt
    #203
    volt szerencsém a játékhoz és nagy csalódás ért. Nekem egyáltalan nem tetszik..kis poligon számú tárgyak tömkelege, béna kameramozgás stb...
  • Shep
    #202
    Az APEK épületben, miután a vinyóz betettem a gépbe, merre tudok menni, mert a kör villog ugyan egy helyen ami a 2 liftnél van de azok nem nyílnak.
  • Shep
    #201
    az összes liftet felhozod, és az egyikre felugorva aztán a többin keresztül lehet menekülni
  • szotyimutyi
    #200
    Elért már valaki a börtönben ahhoz a részhez, amikor egy szellőzőn bejut egy monitorokkal teli helyiségbe, onnan tovább kötélen leereszkedik 2 mozgó kamera között a lenti monitorokhoz és azokat bekapcsolva liftek föl-le emelkednek? Onnan hova tovább?
  • Shep
    #199
    hú. ok thx, remélem menni fog, egyébként nekem tetszik a game, olyan gondolkodós, nem a sima mész azt agyon lősz mindenkit.
  • ronhaven
    #198
    Menj tovabb a kovetkezo szobaba ahol egy sarkany dombormuvet tudsz lefenykepezni, ott hekkeld meg az elotte levo kis terminalt, es akkor kijon az orszobarol a hapsi,hogy valami gond van, es addig kell bemenni a szobaba amig kinnvan, mer visszamegy es megin bezarja magat.
  • szotyimutyi
    #197
    Hátulról, de csak állva lehet elkapni, a megfelelő szögből.Egy kicsit macerásabb, de ha előbb leütöd, utána könnyebb elkapni.
  • Shep
    #196
    na várjál, egy vmi nem stimmel, a hogy tudom az őrt elkapni, mert nekem ha a háta mögé megyek mindíg csak a lopási lehetőség jön be, zsebórákkal meg már tele vagyok
  • szotyimutyi
    #195
    Várj,te egy másik szellőzőről beszélsz. wc-ből kimész,őrt elkapod, kamerát kilövöd. Őrszoba előtt elosonsz, kamerát esetleg újból kilövöd, tovább be az ajtón. Oszlopok árnyékában osonsz fel az emeletre, lesz fent élet, meg egy szellőző. Oda lehet bújni, ha vész van. Innen már az előzőben leírtak.
  • szotyimutyi
    #194
    Jó húzós rész lesz, készülhetsz. Nem arra kell odamenni. Visszafordulsz,amint kiérsz kilövöd a lámpákat, a lépcsőnél hackeled a számítógépet.Onna ki a folyósóra, kamerát kilőni, aki mászkál, elkapni és most be tudsz menni az őrhöz.
  • Shep
    #193
    A múzeumban, mikor a WC-be megérkezem, és kint a folyosón van egy őr szoba amiben van egy fickó, egy meg kint mászkál a folyosón, a waypont a szobából villog, de az árva, fentről meg nem tudok bemenni mert ott a szellőző zárva, akkor most hova tovább?
  • Shep
    #192
    az lehet, de a csúcs 25 fps-t nem biztos, hogy csökkenteni akarom :), mindegy most úgyse ezzel játszok, csak a megoldás már megvan arra, hogy fusson, amúgy engem marhára zavar, hogy ha HDR vagy más effekt be van kapcsolva akkor elveszlik a FSAA-ing,
  • hykao #191
    "Effects"-et ne pipáld be az indítómenü grafikai beállításainál...s még az is lehet, hogy működni fog az AA... :)
  • Shep
    #190
    na megy a játék 6800 GT vel, mostmár 20-30 fps van, nem a legjobb de legalább már nem fix 9fps, így már játszható, bár az FSAA nem megy, de hát legalááb játszható.

    61.76os forceware el értem el mindezt. régi ugyan de hát ...
  • ronhaven
    #189
    Zolden kell tartani 1-2 masodpercig
  • grebber
    #188
    Ügyesen. :)

    Van ugye egy kép amihez alul vannak figurák ki kell választani melyik kell neked ami illik a képhez.Feltolod és amikor az a felsö piros rész a hiányzó részt potolja zöldre vált ekkor kell nyomni asszem a balra gombot ha jól tudom ekkor ottmarad egyhelybe nyomod az akciót és elfordul jöhet a következö.
    Máshogy sjana nem tudom leirni.
  • CalebJoe
    #187
    Hogy a francba kell a zárakat kinyitni már az elején az első zárnál elakadtam HELP!!!
  • grebber
    #186
    Ilyen állapotban?EHE mondjuk engem nem zavar én tolom vele és tetszik.
  • IMYke2.0.0.0
    #185
    Persze, hogy lehet.

    -----------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • grebber
    #184
    Akkor a boltokban nem is lehet kapni.Vagy igen ?