263
  • Nobika879
    #263
    Hali!

    Lenne egy problémám, mikor elindítom a setup.exe -t akkor a következőt írja "Demo installations only run on the computer they were created on." hehh:O miszerint csak azon a gépen megy, ahol létrehozták a telepítőt:O az lol lenne:D, aki tud valami megoldást, az pls szóljon.... vagy aki tud egy helyet ahonnan le lehet szedni.., az mind1 hogy smsweb csak pls ne wanadoo, mert én onnan szedtem és az csinálja ezt:S vagy akinek megvan és ki szeretné írni nekem:D:D:D annak adok egy lemezt:D:D:D

    MSN: [email protected]

    THX
  • koppim
    #262
    A patch előtt jó volt, de miután feltettem a mentéseimet nem fogadja el, ezért újra kellett kezdenem, még jó hogy csak az elején voltam.
  • koppim
    #261
    Ati 9600 pro dx9 -es, azzal csinálja.
  • xido
    #260
    igen..a múzeumban a főteremben pl....sanda gyanúm szerint directx 9es VGA-nál nem lesz ilyen hiba,de csak tipp...
  • koppim
    #259
    Feltettem a patch-et, most az árnyék jó lett, de a lézersugarak hiányossak, ott vannak, de nem mind látható.
    Másnál is előjött ez a hiba?
  • nagykispeter
    #258
    Minden rendesen működött?Állítólag az-e haviDVD-vel volt valami gond.Csak azért kérdem mert én is meg akarnám venni!
  • Rambo 20
    #257
    Jah.Már végigvittem.Kegyetlen hosszú pályák vannak:D
  • nagykispeter
    #256
    Ez a válasz is időbe jött
    A Gamestaros van meg Neked?
  • Rambo 20
    #255
    Ott ha visszamászol miután följöttek a bigyók ott van valahol egy kapcsoló azon a platformon nézd meg.Amúgy nekem teccik a gém de kicsit nehéz:)
  • grebber
    #254
    Börtönös pályán eléggé elakadtam most mentem le a csatornába kivágtam lézerrel az utat és egy terembe vagyok ahol lehuztam két kart feljöttek valamik és azokon tudok ugrálni,de nem jutok sehova van egy lyuk de az le van zárva.
  • Yvius
    #253
    Előre is köszönöm!
    Nekem most szerencsére van 2 szabad hetem!
    Valószínűleg haladok valamire,persze csak ,ha túl jutok ezen a APRÓ nehézségen!!!
    Sok szerencsét és jó játékot,ha lesz rá időd!
    Szió
  • grebber
    #252
    Hát nem sokat játszok vele lassan apránként,de ha tudok segítek.
  • Yvius
    #251
    Bizonyára "találkozunk" még,ha nem nagy baj!
  • Yvius
    #250
    Köszönöm szépen! Akkor folytatom az ugrándozást. Szia
  • grebber
    #249
    Annál a résznél ahol van 3 ajtó az egyikbe van a tervrajz a másikba az a lézeres rész.

    A lézeres részt én ugy csináltam hogy a falon másztam/ugráltam.
    Mást sajnos nem tudok hozzáfüzni okosan ügyesen ugrálni kell egyikről a másikra.
    Nekem 2.ra sikerült mert elsőre nem vágtam mi is van.

    Sajnálom segítenék többet is de ennél a résznél tényleg csak figyelni és ugrálni kell.
  • grebber
    #248
    Hát nem lehetem valami mester tolvaj ugyanis a Muzeumos pálya végén egy (D) minősítést kaptam ami gondolom rakás szar :(
  • mate000
    #247
    FEL VAN TELEPITVE A DEMO ÉS HA MÁR LE IS TÖRÖLTED AKKOR IS MÉG A WINDOWS MAPPÁBAN BENTHAGYOTT TÖREDÉKEKET AZOKAT KELL KITÖRÖLNI
  • szotyimutyi
    #246
    A terem közepén lévő vitrinre kell felmászni, onnan kiveszi, amiért jött.(film).
  • V Carter
    #245
    Hali!

    Valaki meg tudná mondani,hogy a museum pályán,ott ahol ki kell kapcsolni az áramot,ahol tele van a padló lézersugarakkal.Ott hogyan kell megcsinálni?
  • scirocco
    #244
    Senkinek semmi ötlete?!

    Üdv
    S
  • scirocco
    #243
    Hi all!

    Nálam egy ilyet dob ki a setup.exe, hogy "Demo installations only run on the computer they were created on.".

    Mi a megoldás?

    Előre is köszi!
    S
  • cr2k1
    #242
    azt néztem be, hogy a miután átmászok az ajtó feletti egyik szekrényről a másikra, onnan lehet felugrani a sárga korlátra. ezt régen próbálhattam, de talán túl korán ugrottam el és leestem. Utána amikor nézelődtem, h merre kéne menni, nem tartottam valószínűnek, hogy olyan magasra fel tud ugrani a csaj onnan - azt hittem a középső szekrényekről kell. Hozzáteszem h télleg irreálisan magasan/messze van szerintem onnan, de mégis így kell.

    Mindenesetre köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!
  • ThugEdge
    #241
    YESSSSSSSSSSS
    YESSSSSSSSSSS
    az eu patchet rakja fel akinek gf karija van és szaraxot
    nekem legutóbbi driver van 6600GT,minden maxra téve 1024-ben príííííma
    de jó hogy nem töröltem le
    nagyon akartam ezt a gémet,remélem nem bánom meg
    písz
  • ThugEdge
    #240
    gyerekek kijött vmi patch:
    This update brings your retail game to v887 and improves framerate, fixes a security camera LED lag issue and addresses a character shadow glitch on GeForce fix.
    http://www.worthdownloading.com/
    na erre má kíváncsi vagyok
  • ThugEdge
    #239
    emberek van itt olyan akinek Shepen kívül nvidiás kareszal jól fut?és ha igen mi a trükk?me nagyon tolnám,de nem akarja a 6600-at:(
  • Shep
    #238
    na mit volt amit benéztél? a beírásodból ítélve vmi totál egyszerű lehetett amire egyszerűsége miatt nem is gondoltál.
  • cr2k1
    #237
    köszi, működött! ekkora amatőrt mint én:D
  • szotyimutyi
    #236
    Elküldtem priviben a megoldást! SzotyiMutyi
  • cr2k1
    #235
    persze ha más profinak is lenne ideje/kedve megnézni - akinek nem kell drivert telepiteni, stb -, szivesen venném:)
  • Shep
    #234
  • cr2k1
    #233
    kösz Shep, nem sürgös, már kb 2 hete itt állok:)
  • Shep
    #232
    na felrakom akkor a driver és megnézem, ma már biztos nem, lehet holnap se, mert későn érek haza de csütörtökön mindenképpen.
  • cr2k1
    #231
    mar mindent probaltam, ezeket is, semmi.... mindenhol probaltam mindenhova ugrani. de valszeg a kozepen levo kis dobozokban lehet a megoldas, de azokrol sehova nem tudok ugrani. vagy csak vmi bug van nalam?:D
  • Shep
    #230
    egyébként azt hiszem hogy a falonfutás segít a két doboz között kell felugrani a magas dobozra, de lehet rosszul emlékszem, próbáldd végig mégegyszer a dolgokat ezt is bekalkulálva, mert a sárga cső a megoldás.
  • Shep
    #229
    a ládáról lehet felugrani, nagyon nem eröltettem most a dolgot, csak behoztam és megnéztem /nem volt kedvem visszarakni a régi drivert 9fps-el meg nem túl izgalmas a dolog/
  • cr2k1
    #228
    láttam, de nem tudom, honnan? te felugrottál? :)
  • Shep
    #227
    a feket sárga csőakármire felugrottál? ha igen akkor szerintem nem lehet gond hogy hogyan tovább.
  • cr2k1
    #226
    Save
    Feltöltöttem ide a save-et, a 4. mentés az. (remélem jó fájlt raktam ki, ez tűnik a legvalószínűbbnek)

    köszi a megnézést! :)
  • Shep
    #225
    küldd el a mentést holnap megnézem, "egyebet nem tudok mondani" :)
  • cr2k1
    #224
    "nem lehet elakadni" ergo a checkpoint ELŐTT tuti h mindent jól csináltam. (?) a háztetőn viszont nem lehet csinálni semmit (én nem találtam), a folyosón se sikerült, a szobában pedig szintén...
    esetleg az első képen látni h "open boardroom using access card"... lehet h ezt a cardot kéne megszereznem? fel se lehet jutni sehogy?