165
Rablás vagy támadás, elhárítás, következmény
  • hykao #125
    kösz...ha minden igaz, ma nem fogok az uszoda vizébe szarni... :)))
  • Z
    #124
    Jó...izéő melót! :DD
  • hykao #123
    Ehhez azért még gyorsan:
    nono! ne csípjük le a mondatot!!!
    Az egész mondatot, egyben tessék értelmezni, ne csak az első felét...mégha úgyis értelmes a dolog...akkor sem :))
  • Z
    #122
    Na szép. Gondolj bele, hogy akármelyikünk születhetett volna ott is. Az ő helyükben lennél, akkor nem helyeselnél, hogy persze, atomot ide! Save the world! Ott is biztos vannak egyetemek, klubok, fiatalok, ambíciózus emberek. Helyettük nem lehet dönteni az életükről. Hasonló volt a 2.vh-ban. Hitlerék a zsidók életéről döntöttek helyettük.

    Ez szvsz megoldhatatlan lesz az idők végezetéig. Bár ne így lenne.
  • FREAK
    #121
    ehh, duma..... butaság
  • FREAK
    #120
    az amcsik (meg mások is) gondolkodás nélkül lelőnének egy eltérített gépet az utasokkal együtt (akik akár mind amcsik), ha az még több ember életét fenyegetné - a lényeg, hogy a terror NE érje el a célját, bármi áron

    ha hagyod őket élni, azzal a kezükbe adod a sorsod
  • Punkerwork
    #119
    Durvulhatnak a bűnözők a halálos bankrablás után
  • hykao #118
    Most rohannom kell malóba, de ha hazaérek reagálok pár dologra...feltéve, hogy nem születik addig 1 millió hozzászólás... :))
  • Z
    #117
    Ennyi börtön az = egy - milliméterben megadva - kb ugyanekkorára tágult ánusszal. :DDD
  • FREAK
    #116
    nagyon sokat

    de két választás van:

    -az ártatlanokat megkímélve életben hagyjuk azokat, akik válogatás nélkül ölni fognak, amíg a világon vannak
    -veszünk egy nagy levegőt, és kiirtjuk az egészet

    nem szép megoldás, de az elsőhöz képest VALAMI

    szép szóval ezeket nem fogjuk megállítani
  • Z
    #115
    Igen, sajnos, de szvsz nagyon jó kapcsolat is kellett hozzá.
  • Z
    #114
    Áááááá! Há' Freak: mennyi ártatlant (mert azok is vannak ám) önének meg atommal? :((
  • FREAK
    #113
    körülbelül olyan jellegű beavatkozás lenne az emberi faj egészségébe, mint amikor levágják az üszkös lábat hogy ne haljon meg a beteg... annak a lábnak is lenne joga ott rohadni, de minek?
  • Vlala #112
    Nagyon egyszerű: pénzzel. A Viszkis például sohasem lőtt emberre, mégis 20 évet kapott...
    A büntetés 1 év fegyház és 5 év vezetéstől eltiltás, ebből azonban már letelt két év, amíg vizsgálták az ügyet.
    Mi a szaft kell egy ilyen ügyön annyit vizsgálódni?
    Belővem, beb@szva, gyorshajtva halálos kimenetelű balesetet okoz - mindegy, hogy rendőr vagy nem rendőr - minimum 10 év. Az adócsalással együtt 12-15.
  • FREAK
    #111
    apropó lefejezős videók.... sok primitív állat "allah akbar"-t ugatva fejezi le az (akár szintén iszlám) ellenségeket... közben azt híresztelik, hogy Allah békét akar... egy hét múlva "allah akbar!" és összedől egy középület...

    kérdem én: szüksége van erre a világnak? nem lenne elég atom marokkótól a fülöp szigetekig??? tudom, szélsőséges (és hangsúlyozom: ELVI) megoldás, de megoldás lenne....
  • FREAK
    #110
    és az a vicc, hogy nem csak te, hanem akár a rendőr is....

    így szvsz rövid úton kibasznak az EU-ból arra hivatkozva, hogy nem vagyunk képesek megteremteni a megfelelő közbiztonságot

    a rablónak jogai vannak, a rendőrnek korlátai, fasza kis szitu....
  • Z
    #109
    Huhh, ezt anno felvettük VHS-re...durva volt.

    Nem olyan megrázó, mint a mostani lefejezős videók, de akkor is durva. Érted. Olyan valóságos. Nem SoldierOfFortune-ultramegapararulez gyakás, hanem felállították őket, azt kasza. Kemény volt látni.

    Más: "legviccesebb" sztori Császár Elődé volt, amikor nekiment a szerencsétlen rendőrtiszt autójnak. Azt hogy tudták elsimítani. Na ott kellett volna lincselni! El is húzta a bőrét Angliába.
  • FREAK
    #108
    lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    amazonok rulez :D
  • Vlala #107
    Még megismerkedésünk idején barátnőmbe belekötött egy félrészeg kisebbségi csoport. Na, mondom, itt végem van, 3 "mindenre elszánt" kisebbségivel vagyok egyedül, és még a lányra is vigyázzak... legalábbis azt hittem.
    Barátnőm egy rúgással 2:2-re javította az arányt, a harmadik összecsuklott, sztem még mindig ott fetreng valahol :-) a 2 "állva maradt" pedig úgy eltűnt, mintha ott sem lettek volna.
  • Punkerwork
    #106
    jobb helyeken :(
    de ha én a 12-essel felkenem 1 betörő agyát a falra akkor én vagyok a bűnös.....
  • FREAK
    #105
    ez sajnos így van, de ez már a következmény

    ha anno még a legelején az utcán meglincselték volna Milosevicset, ez egész nem történik meg, de ugye szegény kis diktátornak joga van az élethez....

    emlékezzetek a románokra, elkapták a geciket, lelőtték, és csókolom, totálisan jogtalan volt, de TÖKÉLETESEN megoldotta a problémát - erről beszélek
  • FREAK
    #104
    nekem is van flóbertem, legálisan vettem

    jobb helyeken bárki vehet éles fegyvert, így nem csak a bűnözők kiváltsága a fegyver
  • Z
    #103
    Na látod! Értjük mi egymást! :DD
  • FREAK
    #102
    sÚjt :)
  • Z
    #101
    "nekem és neked ezek semmilyen kárt nem okoznak" - közvetlenül...

    "ha tévednék, akkor sorold nyugodtan, hányszor volt problémád fegyvercsempésszel vagy drogbáróval" - válasz hasonló

    "ha úgy vesszük ők csak segítenek a butáknak kipusztítani önmagukat, mi ebben a rossz? értelmes ember sem heroinozni, sem háborúzni nem fog, nincs mitől tartanunk" - a '90-es évek jugó mókájában szerinted nem haltak meg tömegével értelmes emberek? A fegyvercsempészek, és főkutya politikusok döntései következményeképp? Volt ott NAGYON SOK ÉRTELMES EMBER!!! ÉS nagyon sokat megöltek közülük... :((((
    Nem ők tehettek róla, hogy a háború útjában voltak...szvsz ettől még nem voltak buták.

    Terrorizmus, politika? Ez is bűnözés. És erre szerintem ráillik a nagystílű bűnöző, vagy inkább csúcsragadozó...a politikusok lopnak, csalnak, hazudnak.
  • Punkerwork
    #100
    háborúzni nem fog, de szerinted a manusz honnan szerezte a fegyvert amivel bankot rabolni indult, valszeg nem legálisan vette.
  • Cat #99
    sujt
  • FREAK
    #98
    értem én, mire gondolsz, de ez messze túl van a mi világunkon

    szívem szerint az összes főpapot is lelőném, de ha jobban belegondolok, közöm nincs az egészhez, és nem VALÓS problémám van velük csak elvi

    a bankrabló, zsebtolvaj viszont valós...
  • steweee
    #97
    sok jó van a nézeteid közt, de ez teljesen marhaság amit most írtál. a háborúk főleg nem azokat súlytják akik miatt kitör vagy akik megérdemlik
  • FREAK
    #96
    nekem és neked ezek semmilyen kárt nem okoznak

    ha tévednék, akkor sorold nyugodtan, hányszor volt problémád fegyvercsempésszel vagy drogbáróval

    ha úgy vesszük ők csak segítenek a butáknak kipusztítani önmagukat, mi ebben a rossz? értelmes ember sem heroinozni, sem háborúzni nem fog, nincs mitől tartanunk

    a terrorizmus és a politika már kicsit talán kiesik a bűnözés fogalmából, így ebbe nem mennék bele, de tény, hogy azokat is karóba húzatnám szívesen
  • Z
    #95
    "a fajra értettem" - Ezt persze hogy tudom...

    A T2-ben a [d]Svárci[/d] elmondta a lényeget: "A véretekben van az önpuszítás..."
  • FREAK
    #94
    persze a kihalás előtt megjelent pár durva betegség, fertőzések és egyéb nyalánkságok, amik egy ponton átfordították a mérleget, és a tudósok hiába kezelték a betegeket, nem tudták megfékezni a végső kihalást

    jó lenne újra látni, legalább 6-8 éve láttam ezt
  • Z
    #93
    "A nagystílű bűnözők az emberiség számára legártalmatlanabbak" - akkor tisztázni kéne, hogy kit tartasz nagystílű bűnözőnek.

    Szerintem a drogvilág piramisának csúcsán ülő emberek azok, és ártalmasak az emberiségre, ez sicher.

    Fegyvercsempészek úgyszintén...pénzmosók, adócsalók, terroristák, gyilkosok, politikusok, diktátorok! Ezek is mind idetartoznak. És ezek károkat okoznak nekünk!!! Le lehet fujjogni a gondolatomat, de ez akkor is így van.
  • FREAK
    #92
    a fajra értettem, hogy évmilliók óta itt él, úgy, ahogyan most

    és az ember? legmerészebb számok szerint 60 ezer év, igazából talán 10 ezer...

    ártott valamit a krokodil 1 millió év alatt? semmit

    és az ember röpke 100 év alatt? kezdjem sorolni?

    ez már el van baszva sajnos, de attól még nem kéne gyorsítani a folyamatot.....
  • FREAK
    #91
    egérrel volt

    egy 3000 férőhelyes "egérvárosba" telepítettek pár tucat egeret, és a mai emberi helyzetet szimulálták

    kaptak kaját, gyógyították a betegeket, kiszedték az elhullottakat, stb stb

    hamar megtelt a város, és még hamarabb 6000 lett a számuk, amikor két rétegre váltak, az agresszív, beteges bunyósokra és az egész nap az odúban zabáló dagadtakra (nem ismerős?)

    a vége ha jól emlékszem, az lett, hogy mind megdöglött
  • RelakS
    #90
    Volt egyszer valami kisérlet, hogy egy kupac egeret bezártak valami terráriumba, és hagy szaporodjanak. Bizonyos sűrűség fölött megnőtt a "bűnözés", egyre több lett az agresszív egér, a végére már gyakorlatilag mindegyiknek meg volt a farka rágva (nem röhög!), és a végén kipusztult a banda. Pedig mindig volt elég élelem, stb.

    (ha nem egér, akkor patkány, mind1)
  • Z
    #89
    "a civilizáció természetellenes helyzetet teremtett, általa több joga van a Föld értékeihez egy többszörös gyilkosnak, mint egy kibaszott krokodilnak, ami évmilliók óta él a bolygón - de ha betéved egy kertbe, lelövik és szevasz"

    Ez a korábban említett "erősebb kutya baszik" törvény...ember-állat aspektusból. Azért nem évmilliók, max néhány évtized...
  • RelakS
    #88
    Egyébként meg ha minden igaz, a nácikkal addig nem is volt semmi baj, amíg a Hitler féle Felsőbbrendű Faj (Ária vagy mi) elmélet meg nem jelent, és nem akarták bizonyítani bármi áron. Az is csak egy elborult valami volt, mint annyi ilyen kiforgatott eszme.
  • FREAK
    #87
    a civilizáció nem feltétlenül pozitív dolog, sőt, meggyőződésem, hogy az emberiség biztos veszte (és rosszabb esetben a bolygóé is)

    a civilizáció természetellenes helyzetet teremtett, általa több joga van a Föld értékeihez egy többszörös gyilkosnak, mint egy kibaszott krokodilnak, ami évmilliók óta él a bolygón - de ha betéved egy kertbe, lelövik és szevasz

    a másik probléma, aminek megoldásában egyáltalán nem segít ez a nagy humánus hozzállás, a túlnépesedés

    vedd észre, lassan a patkányokat is megelőzzük szaporulatban, tetszik-nem tetszik, ez így már sok, nem kell azért sírni, ha halnak az emberek (a természet úgyis teszi a dolgát, napról napra jelennek meg új halálos vírusok, és ennek NEM lesz vége, amíg ennyi ember él a bolygón)

    "Jó náci lett volna belőled!"

    Belőled azért kinézném, hogy ismered a szó jelentését. Itt szó nincs nációkról, én a fajomat féltem a fajomtól, mert azt látom, hogy önpusztító módon él. Mennyire értelmes dolog egy gyilkos életre való jogaiért harcolni? Kit érdekel, mennyire rendes egy rabló a barátaival? Örülnünk kéne, hogy van okunk ritkítani a tömeget, ehelyett mit teszünk? Adóból etetjük a bűnözőket kibaszott életük végéig...

    A nagystílű bűnözők az emberiség számára legártalmatlanabbak, nem jellemző, hogy az államon és óriási cégeken kívül másoktól is lopnának, erre pedig szintén érvényes: tolvajtól lopni nem szégyen... Ha ölnek, szinte kizárólag más bűnözőket ölnek, ebben sincs semmi gond. Egy biztos: egyetlen normális átlagembernek sem lesz soha semmi problémája a "keresztapákkal".


    A bűnözők védelme semmi jót nem szülhet, és én inkább azt tartom GYALÁZATOSnak, hogy ha eltöröm egy benzintolvaj kezét, a bíróságon egyenrangúként kezelnek vele. Hát kösz, de amíg ez így van, addig maradok a "náci" elveimnél.
  • Cat #86
    a hozzászolásod második részével viszont marhára nem értek egyet, teljesen abszurd, ezzel jönnek mindig a cigányok is
    "Az én szememben többet ér egy olyan tolvaj, akit bár elítéltek, de a családjához, barátaihoz, ismerőseihez mindig jó volt, és sosem csalta meg őket, mint egy olyan makulátlan ember, aki jó helyezkedés, ismeretség révén a semmiért kap havi sokszázezer forintot egy munkahelyen"