1763
  • ricsimaster
    #229
  • ricsimaster
    #228
    na hát akkor ez a bajom
  • ricsimaster
    #227
    ez lenne a bajaom
  • ricsimaster
    #226
    az semmi nekem még annyira se jeléenik meg mindig egy d3derr invaild call alla kilép
  • ThugEdge
    #225
    egyébként megfigyeltétek,hogy ez a PROCYON csapat milyen kis vicces brigád?már az el matador releasebe is tettek mulatságos képeket meg ebben is van
    mondjuk én gyűlölöm a drogokat és drogosokat,de kicsit feldobják legalább a szokásos nfo,sfv,rar.....rar kinézetet-nem mintha ez számítana,de mégis..
  • Ole
    #224
    Olyan senkinek sincs,hogy inditásnál csak fekete képernyő villogással,néha beugrik a scarface inditókép,de max fél mp-re,de ezen kivül semmi és csak ctrl+alt+del-el léphetek ki.
    vkinek vmi megoldás,vagy várjak a crackre?
  • ricsimaster
    #223
    Én a w*nadoo-ról
  • ricsimaster
    #222
    te honna szedted????
  • ricsimaster
    #221
    ok
  • Kit--Kat
    #220
    hmm lehet, de én azért újra szedném
  • ricsimaster
    #219
    de miért???hisz az csak nem leheta hibája hisz telepítésnél keleltvolna kiirnia hogy crc hiba
  • Kit--Kat
    #218
    esteleg szedd le újból
  • ricsimaster
    #217
    boccs d3derr invaild call
  • ricsimaster
    #216
    Na figylejetek még mindig nem indul pedig újraraktam a windows mindig azt írja ki hogy directx invaild call
  • Maxtreme
    #215
    Hát nekem sajna a numpadon sem jó, ugyanis oda van állítva 1-2 dolog amit használok a játékban (pl ugrás, etc..)
    Menjek a csába az igényeimmel mi? :))
  • kill3r21
    #214
    wasd én sem tudtam átálitani de ha máshogy nem megy nekem a num nyilakkal is lehet irányitani!!! a vér kifejezetten teszik a grafika sem rossz!!! az fps bebutulás meg kifejezetten királyság
  • Maxtreme
    #213
    hát akko bekaphassák a fejlesztők :)
  • CS@
    #212
    Most megsasoltam ezt az említett WASD dolgot és nekem sem sikerült átállítani.
  • Maxtreme
    #211
    Hát egen.. Sajna az elmúlt évek tapasztalata az hogy játék gépigényét nem a grafika alapján kell megítélni..
    Sajna a fejlesztők már régóta (sok esetben szvsz direkt) elfelejtenek optimalizálni.
    "Vegyé paraszt 7900GTX SLI-t hogy egy 2000-es grafikai szinten mozgó játékkal tudj játszani..Szánalom.

    A felbontást gondolhatd h próbáltam úgy, mivel oda van írva :) Azé ennyire nem vagyok lama:)
  • CS@
    #210
    Kipróbálgattam egy órácska erejéig a játékot és kimondottan kellemes az autók irányítása, de az is lehet, hogy csak azért tetszik, mert már kezdek hozzászoktam a JustCause borzalmas irányításához.
    Viszont számomra teljesen érthetetlen ennek a játéknak az engine –je, ilyen vacakul futó játékkal jó ideje nem találkoztam, az is érdekes, hogy ezt semmi nem indokolja, mert azt sem mondhatnám, hogy egetrengető grafika van alatta. Ez valami iszonyú, 1024ben szinte minden minimumon és így is idegesítően darabos(3000+, 1GB, 6600GT)

    A felbontás beállításában semmi extra nincs a Resolutiont beállítjuk amire szeretnénk és megnyomjuk az Enter –t.
  • csoola
    #209
    megoldodott
  • csoola
    #208
    légyszi segitsetek, nemtom miért, amikor a játékot elinditom a loaderrel, egy fekete képernyö fogad és semmi más, de egyszer kimentem feladatkezelöbe és megnéztem, vmilyen modón a reservoir dogs telepitöjét akarja inditan, amit már rég letöröltem... sztem ez kavar be, nemtom mit csinálhatnék...
  • Maxtreme
    #207
    sacc/kb 1 szint.
  • Maxtreme
    #206
    ok:)
    A többi nekem is ment:)
  • kill3r21
    #205
    wasd ot em állitottam de minjá megnézem h lehetne
  • Maxtreme
    #204
    A wasd is? :)
    Akkor nálam tényleg a refreshlock a gáz.
  • kill3r21
    #203
    na elinditottam nekem megy a irányitás beállitás is oké meg a felbontást is egy sima jobbra nyil megoldotta! ennyi
  • csoola
    #202
    a 6600 GT mert nekem az van. jah mondjuk ilyen alapon jobb az 1.7-es cerka is mint az athlon 3000+(bár job is:P)
  • urbijoe
    #201
    nekem a film kéne lehetöleg magyar hangal
    aki tud valami oldalt ahol megvan elárulhatná
    kösz
  • 6600GT
    #200
    hy! már bocs hogy ide irom! szerintetek meilyk a jobb 7600GS vagy 6600GT!és ha jobb mennyivel? kössz
  • kill3r21
    #199
    lehet h virusirtod tüzfalad tiltotta törölte :D
  • kill3r21
    #198
    Én most rakom fel majd meglátjuk mit tudok vele kezdeni! ha rájövök a felbontiálliásra megmondom! :)
  • Rasid
    #197
    hal vlakinek volt olyan hogy telepités után nem volt exe fájl, mert én sehol nem találom?!
  • CS@
    #196
    Azt nem vágom, hogy nálad mi a gond de, mivel a dx9c nek nem kell semmiféle SP2(nekem is SP1en van és műxik a játék is) így biztos, hogy nem az. A 6,9 cataly....ról már fogalmam sincs.
  • ricsimaster
    #195
    kellene neki egy új driver frissítés de mivel az új ati 6,9 cataly....-nak sp2 kell
  • ricsimaster
    #194
    Na jó szerintema za baj hogy winfos xp sp1 van fent és dx9c-nek kell a sp2 szóval........
  • RolEnD
    #193
    Szerintem várjatok pár órát, rosszabb esetben 1 - 2 napot és lesz rendes release (Reloaded vagy valami). Ezek a Clone - os cuccok néha gázosak. Lehet, hogy most is erről van szó. Szóval türelem!
  • kicsirobi
    #192
    törölt hozzászólás
  • ricsimaster
    #191
    Könyörgök segítsetek már már mióta várom ezta gamet de nem tom elindítani merta beveztő videó elött kilé ezzel az üzenettel ami már kezd idegesítő lenni na légyszi
  • Maxtreme
    #190
    Ha ilyen stílusban irogatsz mindenkinek mint nekem is reggel, ne csodálkozz hogy le sem szarják a problémád.