68
vélemény ..stb
  • Xtranz
    #68
    Én egy ilyet nyúzok pár hónapja,egy ideig k700i m volt,de mikor az s700 at kézbevettem ,csak ennyi jutott az szembe,"eh ez egy komoly telefon"első benyomás az volt hogy megvan benne az anyag ,akár a k700 as hoz viszonyítva akár bármelyik Nokiához képest,nem recseg ropog ha kicsit ráfogsz-nyúzod.
    Masszív ,látszik hogy felsőkategóriás telefonnak szánták.A kijelzője hatalmas.
    Én főleg fotózni használom ,szép képeket készít.Kinyitni szinte sosem kell ,kivéve ha új számot ütsz be.Minden funkció elérhető bezárt állapotban is.
    Sajnos kifutószéria,így nemigen lehet már új darabot találni....
  • SpooNYoYo
    #67
    Sziasztok!
    Szerintetek ez a telefon, vagy a Nokia 6670 a jobb ???
  • KILLER2
    #66
    Manapság lehet még ilyet kapni?
  • peteragoston
    #65
    En tudok ilyet 60e ert fuggetlenul
  • zsomborm
    #64
    szerintem is, és d500 meg s700, áhh d500 ahogy modnod, szép, de szar telefon, mert tényleg szép, de tudásban a végén kullog, na megvetted már? mondj már pár szót róla!
    nekem már megvan lassan fél éve, de megvagyok elégedve, nincs jostik ami elromolna(k700) a telefon alján lévö töltö sapka kicsit kilazult, ami idegesitö néha, ha magátol kijön, de elviselem..:D
  • rezes
    #63
    JO dontes volt elhiheted.Majd ha belemelyedsz meglatod
  • sgery
    #62
    Én ma megyek venni egyet, 60e ft előfizetéssel (hosszabitok, és azért veszek új telefont), és ennél olcsóbb nem hiszem hogy lesz, mert már kifutó termékek között van, és már alig van nekik raktáron, és ha elfogy nem is lesz. Szóval szerintem ne várd meg a szeptembert. Pannonál axem 120e előfizuval, tmobilnál meg 130e ha jóltom. Úgylátszik csak a vodának van helyén az esze. Bár használtan is már 60e körül van újjonan meg axem boltban 80 körül.

    Remélem jó döntés volt hogy ezt veszem. Mert amúgy K700i-t akartam, de az mindenhol elfogyott ,és nem is tudják mikor lesz, ezután gondolkoztam el a d500 és az s700i között, de a samsung nekem mindig is csak egy szép de szar telefon marad, szóval maradt az s700. Ja és a másik érv, meg hogy a samsung-nak kb 4db szinsémája van, és ennyi, mig s700nál még én is csinálhatok magamnak, meg amúgyis több ezer van neten... Ami azért nem egy hátrány...
  • mícs
    #61
    fel lehet venni kihajtas nelkul is!
  • Klon
    #60
    meg tudná mondani valaki, hogy hívásfogadásnál ki kell e hajtani a bill.-t, vagy e nélkül is fel lehet venni ?
  • zsomborm
    #59
    az még kicsit messze van... de sztem 50 körül, vagy 40
  • gerg82
    #58
    hellosztok!
    Szerintetek 2005.szeptemberében a Vodafonnál előfizetéssel kb. hány FT-ba kerül az S700i.
    Előre is kössz!
  • PeeTeR
    #57
    itt is szanalmas
  • Dj Révész
    #56
    http://www.egyedicsengo.fw.hu
  • zsomborm
    #55
    hi! erre én is kiváncsi vagyok, nekem is ilyen van, nektek van vele próbléma? nekem néha amikor beszélek, és mozgatom a telefont a mikrofonja recseg, mert hozzáér az arcomhoz, kicsit idegestiö, de meglehet szokni, meg nemkell odanyomni:D
  • mícs
    #54
    udv,
    mindenkepp erdemes volt!

    hogy vagy megelegedve az S700al?
  • Smoke
    #53
    Üdv mindenki, most találtam egy elég jó oldalt, nekem is (s700-asom van)
    és végre ki tudom használni a filmnéző részét, mert ezen az oldalon: 3gpmovies.atw.hu, lehet rá filmeket rakni. Ahogy nézem egyenlőre nem túl nagy a választék, gondolom bővülni fog. Ja és nem csak erre a telora vannak filmek, mert megcsinálták őket kisebb és nagyobb méretben is memoriától függően. Nem tudom hogy érdemes volt-e ezt beírni, mert látom rég írtak ide, de gondolom hogy annak aki néha idenéz még jól jöhet.
  • mícs
    #52
    nezzetek meg ezt
  • mícs
    #51
    ok, megbeszeltuk!
  • zsomborm
    #50
    jól néz ki ez a k600! de én s700-at szeretnék most
  • mícs
    #49
    hat azert egy dolgot tudnak, eladni magukat!
    nem gondolkozom nokian, de ha megos ezen tornem a fejem, egyetlen egy dolog miatt! a lotus notes szinkronizalas miatt!

    visszaterve a se-re...
    nekem ez lesz a kovetkezo SEm!enyem
  • Anee
    #48
    őszintén ha szoftver kell akkor vagy egy palm vagy egy laptop kell neked nem pedig egy telefon.
    D500 mellett meg csak azt tudod felhozni amit tud a S700 is...csak még jobban
    Igazad van hogy a symbian jó cucc de ilyen erővel egy 3650/3660 bőven elég mivel ua. a kijelzője van mint a mostaniaknak a kamera meg...pff ez legyen a legnagyobb baj...több dolgot designon kívül nem tudnak az új nokiák
  • mícs
    #47
    ok, egy kerdes!
    minek a bovitheto memoria, amikor a tarolhato nevek szama korlatozott (a tarolhato uzenetek szamarol nem tudok)!
    igen, igazad van, hogy jo a telefon, de minek egy kis kepernyon videozni?
    en a pda-mon nem nezek videot, mert elfarad a szemem!
    tok jo kis multimedias telefon, es ebben megint igazad van!
    de ennyi!
    program tamogatas sajna nulla, ami fontosabb szerintem, mint az, hogy van e benne radio vagy sem!
    termeszetesen masok az igenyek, de akkor amikor egy smarphone-t lehet ennyi penzert kapni, aminek igaz egy kicsit rosszabb a kijelzoje, de a
    wordot, excel, pdf-et, egy egyeb mas, sokkal fontosabb dolgot magaddal tudsz vinni, a telefonodban, aminek bovitheto a memoriaja (nincs korlatozas), amihez vannak programok nem kis szamban (megszamlalhatatlan szoftverceg fejleszt ra), akkor azt hiszem nem teljesen meggyozo erv az, hogy "fullscreen videot" tudsz rajta nezni!

    ergo van egy telefonod, amiben van egy fenykepezogep, es bovitheto a memoriaja,azt leszamitva hogy mp3 lejatszonak, es fenykepezogepnek hasznalod, nem sok hasznod van belole, a mereterol mar nem is beszelve!

    egy erv a d500-as mellett! a meret es a memoria egyutt!
    igaz nem bovitheto, de bazze, nem eleg 96mb?? es az 1.3as kamerat a flash-el meg meg sem emlitettem!

    sajnos ezek azok a dolgok ami miatt azt mondom, hogy ez egy nem igazan jol sikerult keszulek! es epp ezert mondom, azt, hogy a symbian os lenne rajta, tenyleg siman verne mindent, de igy...csak egy viszonylag draga, kevesek altal elerheto telefon!

    itt van egy kis osszehasonlitas Nokia 89%, SE 86%!

    (termeszetesen nem kell elfelejteni azt, hogy nem egy kategoria a ket keszulek)

    mindezek ellenere en meg mindig imadom a SE-t, csak egy kicsit furcsanak tartom, hogy egy kicsit kuloncok, es nem nagyon kovetik a piaci elvarasokat! infosyncworld.com
  • Anee
    #46
    ez tetszik...d500 nokia jobb.LOOOOOOOOL
    egy szó:
    kijelző...itt már nokia kiesett...
    második menet: bővithető mem...és itt samsung is kihull
    havernak ilyen van, full screen videot nem tud azonkívül kb mindent ami ma elérhető és nem 3G-s
  • mícs
    #45
    elolvastam, de nekem nem jott le, hogy miert is jobb az S700!
    ja, a nokiaban nincs radio, meg infra, meg hitelesitett SMTP, meg vaku sincs a kamerahoz!

    szerinted a S700as milyen kategoriaju telefon?
    araban eleg uzleti, nem?

    nem tudom, szerintem egyertelmuen utott volna a telo egy symbian os-el!

    #16!

    amugy a dizsibe lehet vele villogni, meg eleg latvanyis, amikor a zoldsegesnel elotekered a telot...

    amugy ott a d500, ami szerintem siman veri, igaz, nem bovitheto a memoriaja...
  • Scholes18
    #44
    Szerintem olvasd el a GSM port (nagyon jó oldal) cikkjét mind2 teló-ról vagy a Telecomban és megtudod mért is jobb az S700i.
    Gyenge kamera?! Kapjál már észhez! Egyébként nem egy 8mp-es csúcshiperfénykézőt kell keresni benne.
    A telefonkönyvet elismerem de ez mind eltörpül a Nokia bosszantó hibáihoz képest. Amúgy én 85 veszem újan.
  • zsomborm
    #43
    hát szerintem érdemes ott venni, eddig 110.000 alatt nemláttam sehol..
  • zsomborm
    #42
    ha nemteccik a telefon ne gyere ide. szerintem is az egyik legjobb telefon, csak még drága
  • mícs
    #41
    igen??
    ez erdekes!
    hogy lehet, hogy ez europa legjobb telefon, ha draga! europaban is a juzerek inkebb nokiat vesznek, mint itt a kozelkeleten!

    a kameraja gyenge, 510 neves memoria....
    hasonlitsd ossze egy szar 6630as nokiaval, na ha lehet otthon olyat mar kapni!
  • Scholes18
    #40
    phonezone.hu-n érdemes venni?
  • Scholes18
    #39
    Amúgy tudsz róla hogy Európa jelenleg legjobb telefonjáról beszélsz!
    Valszeg azért kihalt mert drága!
  • mícs
    #38
    egy nem tul jol telorol nem lehet oldalakat trecselni...
  • zsomborm
    #37
    LOL, most láttam a Dátumokat:D:D , kicsit meghalt a fórum:D
  • zsomborm
    #36
    az a nagyon hülye kiterjesztés 3gp, és vagy felrakod a Nokia Multimedia Playert, vagy googleba rákeresel a kiterjesztésre!
  • zsomborm
    #35
    olvassatok bele a k700 fórumba, ott leirtak vodafonoson hogy lehet mp3-at berakni cshangnak, s700 on is müködik. Amugy vkinek van már ilyen? Milyen telefon? Valaki mondjon már róla vmit.
  • Scholes18
    #34
    Topic up!
  • AS
    #33
    Eletro word be már van!
  • Anee
    #32
    itt gsm boltba ill médiaáruházakba/media markt, cora, elektrowork/ van csak független teló....meg márkaboltba.)
  • mícs
    #31
    otthon egyszeru fuggetlen telot szerezni olcson?
    itt minden telo fuggetlen, ugyhogy a voda ne bassza el a kovsok menujevel!!!
  • Anee
    #30
    amúgy meg mp3 csengőhangként még mindig korlátozva lesz....szóval már csak ez is a független mellett szól
  • AS
    #29
    JA ez tényleg vic. DE szép LIVE lesz.