249
SFP:1 alapokon
  • DJ Skyline
    #89


    á és Dzsolli is van!

    mostmár kell ez a játék!:)))
  • Seaweed
    #88
    Tomcat divatbemutato



































  • Seaweed
    #87
    en jokat szogtam repkedni vele...
    pl most maniam hogy osregi csorgokigyokat tesztelek :)) (ramjot mert epitek egy makettet amin AIM-9J lesz :))
  • Bucser
    #86
    ez gyönyörű... bazzeg lehet vissza kéne tennem meg letöltenem megint....
  • Seaweed
    #85


  • Seaweed
    #84
    igen
  • moho
    #83
    Felmegy ez nem boltira is ? :)
  • Seaweed
    #82
    Uj patch! nezz el a Bop-ra!
  • Seaweed
    #81
    vagy a www.combatace.com -rol
  • Seaweed
    #80
    Vagy BOP-rol :D
  • neuro
    #79
    google...

    egyébként www.column5.us
  • moho
    #78
    Honnan lehet modokat letolteni a jatekhoz?
  • Gundark
    #77
    Khmm, mintha ilyen lenne a falkonban.
  • neuro
    #76
    Kijött a WoV patch2.
  • bgabor
    #75
    Hát, akármilyen is a repülésmodell, azért ezt az élményt egyetlen más szimulátor
    sem tartalmazza:
  • bgabor
    #74
    Ikonokat hol lehet bekapcsolni a játékban?
  • bgabor
    #73
    Jaja. Képzelem, micsoda káosz lehetett akkoriban egy-egy célpont felett. Bár mindannyian hallottunk az öbölháborúban F-15ösök által leszedett két amcsi(vagy ENSZ?) helikopterről, úgyhogy amerikai barátaink néha még az IFF dacára is tudnak nagyot alkotni. (Ha jól emléxem, a helikoptereken nem volt bekapcsolva az IFF)
  • Seaweed
    #72
    #46 3. kepen epp pasztazo uzemodban van....
    szal azert fel lehet vele terkepezni a celokat..de NINCS IFF tehat siman lelohetsz BVR egy sajat gepet is..ami nem ritka olyankor ha NVA celpontot tobb kotelek akar 30-40 geppel tamad!
  • Seaweed
    #71
    Phantomban van
    Csorgokigyo meg egyszeru...bar igazan eredmenyes max L/M verzioval leszel!...Tobbi nagyvasra jo csak...
    Beallsz moge..csorgeted kigyot..aztan ha erosodik a hang elengeded..es remenykedsz hogy eltalalja en nem ugy repul tova mint egy darab ko..
  • Bucser
    #70
    van lokátor?? hol?:D
  • Seaweed
    #69
    Inne najanlok cuccokat..meg a linkekbol az oldalon:
    http://www.column5.us/
  • Seaweed
    #68
    Hat teny hogy ikont nem art kapcsolni ebben a jatekban..mert a lokator nem egy felderito ezkoz...
  • Seaweed
    #67
    Hat passz olyan regen nyomtam...
    GCW-n nincs crack akkor ne patchelj.
  • bgabor
    #66
    Na igen, de az a crack az alapverzióra való. 1.1 es cracket (amivel a felpeccselt játékot lehet feltörtni) meg nem találtam.
  • Bucser
    #65
    általában ez a megoldás:) felteszed játékot patcheled és csak utána töröd fel...
  • bgabor
    #64
    A pathel az a gond, hogy az alap cracket játékra nem megy fel. Próbáljam az eredeti exe re rárakni a patchet, majd utána crackelni? Neked hogyan ment?
  • Seaweed
    #63
    El kell mennem..kesobb reagalok.
  • bgabor
    #62
    Igen csak a fő gond annyi, hogy egyszerűen nem látom az ellenséget. Eddig egyetlen egy MiG-21est sikerült lelőnöm, azt is egy F-100D gépágyújával. Nagy nehezen egyszer egyszer talál célt a fantom radarja, befogom, lockolom, megjelenik két kör a radaron, de amint elengedem a Sparrow-t, 2-300 méter után felrobban. Sidewinderrel még befogni se tudtam az ellent. Egyszer sem jött a Lock-onból már jól ismert befogást jelző hang.

    Az addonokat merre találom? A BOP-on volt F-111, de már nem elérhető.
    A repülési modellről annyit: Igen, én is nagyokat néztem, hogy hiába van kint a flaps, csak nem akar magától felemelkedni a gép a kifutóról megfelelő sebességnél, mint a Lock onban. Igen, én is tarok tőle, hogy ezekután nehéz lessz visszaülni a Frogfoot botkormánya mögé. :-)
  • Seaweed
    #61
    Patchet felrakni? hat kb mint masik patcheket... telepited :)))

    Nahfelra trefaval..igen..en is hosszu honapikig toltam mikor megjott...de nagyon vigyazz! mert fullra mas..konnyu hozzaszokni ehhez az "eppencsak" repmodellhez...es utana Lock On meg IL2 irto fura lesz :))

    De nagyon jokat lehet vele elszorakozni! (Sok-sok adodn gep...mint azt anno lathattad hioreztem is oket bopra...F-14-is nagyon jol meg van csinalva..muszerfallal..avionikaval!!!)

    Sparrow-t meg a nem nehez hazsnalni...ha jol emlekszem 2 bill kombo..es befog es lo.. ennyi :)

  • bgabor
    #60
    Megszereztem én is a játékot. Bár picit fura volt a Lock on után, de semmi komoly. A gépek szépek, a légvédelem sokszor szebben van kidolgozva, mint a Lock onban! A talaj valóban nem túl szép, de a célnak megfelel. Amíg a reptér és a lebombázandó célpontok megvannak, addig nincs gond. :-) Vagy két órámba került,mire az irányítást sikerült Lock-Onossá varázsolni, de nagyjából sikerült.

    Kár hogy kicsit szegényes a manual hozzá. Még mindig nem jöttem rá a félaktív lokátoros önirányítású levegő-levegő rakéták indítási módszerére.

    Amúgy tudja valaki, hogy lehet a patchet felrakni rá? Mondanám, hogy nem bolti verzóm van, dehát a progiból nincs is bolti verzió....
  • Seaweed
    #59
    Hat pont mint sima repterre...ebben nincs elektronikai ravazates..megkeresed a repulogep hordozot es leszallsz ra.. persze nyiss fekezo horgot mert anelkul nehez megallni ;)))
  • Zolix29
    #58
    Sziasztok! Nekem az volna a gondom, hogy nem tudom hogyan kell( lehet) anyahajóra leszállni nem is találom a küldetést sem a navigációs pontok a tenger fölött vannak de a hajó sehol én csak alapban instaláltam a Wov-t esetleg kell kiegészítés akkor írjátok le hogyan is kell!
    Köszi!
  • Seaweed
    #57
    Probald mar ki plz ugy is hogy a Joy-od lehuzod a geprol!
  • Bucser
    #56
    Bármilyen géptípus és Open Game a Lobbyn A patch fennt van. meg az F-14-es kieg is. egy 1,5 Ghz es PIV-em van 512 rammal. és RAdeon 9500Pro kártyával. A Driver a 2.5.58-as Omega
  • Seaweed
    #55
    Pontosabban mi a gond?
    Milyen tipus milyen jatekmod stb...mit lehet meg pontosabban elmondani szerinted a dologrol? :D
  • Bucser
    #54
    Hogy érted, hogy pontosan?? Elvileg úgy kell feltenni, hogy a játék gyökerébe. Vagy nem?
  • Seaweed
    #53
    Pontosan?
  • Bucser
    #52
    Hát feltettem a patchet és azóta csinálja....
  • Seaweed
    #51
    Kilehet kapcsolni ikonokat csak akkor minden mas tulajdonsag is hard lesz...
    Ilyen problema meg anno SFP1-el volt patchek nelkul.....

    (Nekem telljesen "jol" (mar ami ebben annak szamit) viselkedik meg mach2-n is....)

    Jut eszembe havalaki osszefutna neten, vagy netan rajonne hogy hogy lehet a kiirasban metrikus rendszert kiiratni az ne kimeljen!!
  • Bucser
    #50
    Ez igaz. engem ami zavar a ki nem kapcsolható ikonok.. a másik pedig, hogy néha elég értelmetlenül viselkednek a gépek... pl a a mig 21 nagy sebességnél fogja magát és elkezd pörögni mint a veszett egér holott egyenesen repülnék vele....(azt gondolnám, hogy pont nagysebességen vannak jó tulajdonságai é alacsony sebességen meg béka feneke) A Másik a netkód.. hát ez valéami förtelem.. a LAggal még nincs baj.. de hogy 3 percenként lépjen ki a játék az kicsit idegesít és az is, hogy ha vaélaki belép engem kidob:)