815
  • Charly
    #135
    Teljessen leforditják csak a szöveg amit beszélnek az lesz angol
  • a.carkey
    #134
    Elvileg, de mit takar az a "magyar felirat?"
    A videók magyar feliratozva lesznek?
  • bigfoot
    #133
    ami az 576 nál megjelenik az teljesen megegyezik azzal ami itt jelenik meg cd projekt ugye?
    mert akkor előrendelem az 576 nál:)
  • a.carkey
    #132
    Hagyom, míg nincs egy 1.1 crack.

    Aztán már csak a Crusaderst: Thy Kingdom ... kéne becsiholni, mert mindig leáll az intro videok alatt/után.
  • peti79
    #131
    Leszedtem én is mind a két patchet, fölraktam, de mivel még csak egy régi exe van, nem vagyok biztos benne, hogy ért is valamit. Gondolok itt arra, hogy a töltési idők maradtak a régiek. Azaz lefőzök + megiszok egy kávét, mire betölt egy csatát.:)
  • Charly
    #130
    Hát nálam olyan mint az első képen állitsd a grafikát:)majd csinálok képet:)
  • a.carkey
    #129
    Az 1.1el elvileg javították az összes faxságot. Engem az zavar, hogy a grafika nagyon nem olyan, amilyen a promo képeken IS volt. Tény, hogy az 1.1ben van valmi fix, de nem tudom, hogy mi kéne ahhoz, hogy ilyen legyen a játék ...


    ... ne ilyen?

  • peti79
    #128
    Remélem igazad lesz.:) Három éve várom ezt a játékot, nem is okozna csalódást ha ezek a hibák nem lennének.
  • Charly
    #127
    Igen de szerintem ez bug de május 4 után a bugok eltünnek:)Végül is játszhatatlan ez a törés maradjunk annyiba tesztnek jó volt és próbának:)
  • peti79
    #126
    Nektek is kilép játék közben? Elég idegesítő, mikor egy körön belül három területet támadok, két helyen győzök, a harmadik csatánál meg visszadob a windowsba. Plusz elég sokszor eltűnnek az egységeim. Például lerohantam a lengyeleket egy szárazföldi plusz egy légi csapattal. A következő körre a meghódított területen a gyalogság megmaradt a légierőmnek meg nyoma veszett. Sehol sem bukkantam a nyomára. Ti is tapasztaltatok már ilyet?
  • Charly
    #125
    Magyar felirattal!

    A játék a második világháborúba repít minket vissza, ahol Roosevelt, Churchill és Sztálint irányítva hozhatunk gazdasági, politikai és diplomáciai döntéseket. A War Leaders:Clash of Nation lehetőséget add, hogy átírjuk a történelmet. Grafikailag és kidolgozottságban, összetettségében remekmű a játék. A második világháború idejéből, hét nagyhatalom Franciaország, USA, Anglia, Németország, Olaszország, Japán vagy Oroszország hadseregével és diplomatáival vívhatjuk meg a harcot. A játék során igen nagy hangsúlyt fektettek arra, hogy igen is, erőltessük meg magunkat, mert nekünk is beleszólásunk van a gazdaságba és, hogy éppen milyen technológiát fejlesszünk ki.

    A háború kimenetele csak TE rajtad áll!
  • a.carkey
    #124
    Mert volt egy ilyen borító is!
  • a.carkey
    #123
    *noname
  • a.carkey
    #122
    Kiváncsi vagyok, hogy az angol vagy magyar változatban Hitler vagy ez a nomae lesz?

  • a.carkey
    #121
    Na ne. Csak a magyart lehet majd kapni?
  • Charly
    #120
    Angol de magyar szöveggel:)
  • Charly
    #119
    Előrendeltük:D
  • a.carkey
    #118
    576nál IS láttam.
  • Charly
    #117
    hol lehet megrendelni?
  • a.carkey
    #116
    Na lejött, de cseszik patchelni ... :) Elvileg 195 MB, de sokkal több az eredeti. Mintha tört fájl lenne. Abba is hagyom a tesztelést. :( Május 4-én itthon is kapható lesz az ANGOL ...
  • Charly
    #115
    én se pedig azt küldtem ahonnan szedtem kiváncsi vagyok a tapasztalatodra nálam szaggat de az autó mentésen kivül müködik a mentés
  • a.carkey
    #114
    Na, most végre sikerül szedni. Amit küldtél, direkt linkre néztem, és onnan letöltöttem. Utána elkezdte szedni. Nem tudom miért nem indult be normálisan az általad küldött?
  • Charly
    #113
    Állitólag kb 1 hét és lesz normális exe
  • Charly
    #112
    A mentés úgy néz ki müködik!
  • Charly
    #111
    Szerveren van próbáld kicsit várj vele
  • a.carkey
    #110
    Nem tudtam, mert amikor próbáltam, nem volt senki akitől tudtam volna szedni ... :D Kb. 2 órát állt 0 %on, utána hagytam. De még teszek 1 kisérletet este!
  • horitazi
    #109
    sima windowsos hibajelentés.." a program nem válaszol ezért leáll duma.."
    de megjavult,szóval már mind1,azért thx:)
    kár,hogy német..kár,hogy sok benne a bug,amúgy jó játék lenne:D
  • Charly
    #108
    Jó lett kipróbáltad?:)
  • a.carkey
    #107
    K.
  • Charly
    #106
    Ha felraktad a 1.0 ás crack exe-t inditsd el!
  • a.carkey
    #105
    Köszi!
  • Charly
    #104
    Én is torrentről szedtem le de mintha játszható lenne de a nyelv német még mindig
    A védelmet a Yasu se tudja kiütni:)
  • Charly
    #103
    nincs de adok linket pil
  • a.carkey
    #102
    Ha 1.1 crack, akkor rakd már ki lsz valami normális helyre!
  • a.carkey
    #101
    A crack exe az 1.1 vagy 1.0?

    van valami kódod az 1.1 crackhez, hogy le lehessen szedni?
  • Charly
    #100
    NA megcsináltam valamit és müködik de nálatok kiváncsi vagyok ösze jön-e
    Progi telepítt 1.1 es patch telepít és a crack exe bemásol nálam müködik igy a progi és mintha sokat javult vólna várom észrevételeiteket.
  • a.carkey
    #99
    Egy exe fájl végül is. 5-8 MB.
    Sehol sincs normális link.
  • Charly
    #98
    crack az biztos de hova gondoltad?Kirakni?
  • a.carkey
    #97
    Ja és lehet, hogy csak a patch.
  • a.carkey
    #96
    Aha, csak fizetős a drága. Nem tudnád kitenni ezt valahová egy pár órára?