815
  • Charly
    #175
    Az 576 csak nem poénból irta a tgnapi dátumot nagy felelőtlanség lenne
  • Charly
    #174
    Hogy micsoda érik?:)Bebacik ha addig elhúzzák:(
  • a.carkey
    #173
    Szerintük május vége, június eleje.

    Bár, nagyon érik egy Republic - The Revolution szintű dolog, azért adjunk neki egy esélyt ...
  • a.carkey
    #172
    Osztrák shopban német nyelven ...

    Itthon még nem kapható. Forgalmazó amúgy a CDProject.
  • Charly
    #171
    Az faca engem se hívtak remélem nem csuszik
  • a.carkey
    #170
    ja
  • Charly
    #169
    hivtad őket?
  • a.carkey
    #168
    Na eddig semmi ...
  • a.carkey
    #167
    Remélem lesz is.
  • Charly
    #166
    Én nekem telefonba azt a időpontot mondták amit irtam lejjebb
  • a.carkey
    #165
    A Wesendben nem is hallottak még róla, de azért mondtak egy vmikor jövőhétent ...
  • tttttom
    #164
    akkor mek holnap a boltba :P
  • bigfoot
    #163
    kedd szerda hmm:) már várom:P
  • peti79
    #162
    Ó de jóóó.:) Holnap meg is veszem, hétvégén meg tolom majd ezerrel.
  • Charly
    #161
    Házhozszállitás Kedd-Szerda A üzletekben holnap :)
  • Charly
    #160
    Na de végül is 10 kor nyittanak az üzletek egy telefont megér:)
  • Charly
    #159
    Na de egy jó hír a magyarositások portálon azt jelzik magyarul jelenik meg az országban:)
  • Charly
    #158
    MEghát hétvégevan ilyenkor nem dolgoznak a 576 nál szerintem :)
  • Charly
    #157
    Szia még nem csak rögzitették a rendelést.
  • a.carkey
    #156
    Visszajeleztek, hogy megjött-e?
  • Charly
    #155
    A D betü kiült a homlokomra ennyi bug volt bent?És már a 3. patch remélem holnap tényleg megjelenik:)
  • Charly
    #154
    NA az Faca lesz ha nem tudunk patchelni:(
  • a.carkey
    #153
    Kint az 1.2 ...
    Remélem, vasárnap tényleg kapható lesz itthon is!
  • Charly
    #152
    NEm tudom látod meg van de nem néztem.Remélem tartják a hazai megjelenési dátumot bár még nem kaptam telefont.
  • Hunor1
    #151
    Hi

    Valamilyen multi lesz ebben a játékban?
  • a.carkey
    #150
    Senki sem talált még hozzá egy 1.1 nodvd-t?
  • a.carkey
    #149
    Ismerve a magyarokat, az lesz, hogy idŐhiány és érdeklődés hiánya miatt csak pár dolog lesz magyar (dobozfelirat pl.)
  • Charly
    #148
    Van az 1.1 hez de a crack drága a magyarhoz lesz e patch kitudja lehet hogy alapból 1.1 es lesz hisz volt már rá példa a játékok terén:)
  • a.carkey
    #147
    Amúgy meg dudva bugosan adták ki a játékot. Nem is értem miért?

    Az egy dolog, hogy visszavág desktopra, kifagy támadás közben és egyebek, de hogy miért szopat játék közben olyan dolgokkal, mint leteszek egy ágyút, és elkezd forogni magától!!!???? Vagy mily ily hülyék a saját és a gépi egységek?

    Remélem 1.1 tényleg javított ezeken. Azt mondjuk nem tudom miért nem jött még ki crack, de nevetséges, hogy csak 1.0 van és szarnak rá. Pedig nagy game lehetne már most. De ők tudják. Leszarnám, ha végre megjelenne itthon ill. nem csak a németet lehetne mindenhol kapni. Ha nem kezdtem újra tizedszer, akkor egyszer sem.

    Megfigyeltem, hogy mindig akkor kezd el szarakodni, amikor elindítom a fejlesztéseket. Addig semmi, még crash vagy egyéb sincs. Utána állandósul a szopás ...
  • a.carkey
    #146
    Aztán ha kijön egy újabb pecs, megint várunk a magyar patchre. Nem tudom. Egy ilyen játéknál szerintem elég ha a kézikönyv magyar. Különösen, hogy pl. a német verzióban a német katonák lazán texasi angolsággal támadnak és "humorizálnak". (megj. ritka szarul hangzik).

    Az, hogy a filmek alatt megtudjam, hogy ez bizony a 2. vh, ahhoz kár magyarosítani és azzal szórakozni, hogy esetlegesen még később jelenik meg itthon a game ...
  • peti79
    #145
    Ezzel így vagyok én is. Ha itthon magyar felirattal jelenik meg, nem bánom. Az egységek leírásánál, meg a diplomácia résznél lehet, hogy jól fog jönni. Mondjuk az még jobb lenne, ha a német katona németül beszélne hozzám csata közben, de ne legyünk szőrszálhasogatók.:)
  • bigfoot
    #144
    nem tom Én azér nem bánom h magyar lesz,főleg h csak felirat
    előrendeltem Én is,megjelenés napja körül érkezik?
  • a.carkey
    #143
    Gondolom ja, de minek eröltetik állandóan a magyarosítást? Kalandjátéknál még érthető, de egy fpsnél vagy stratégiánal?
  • peti79
    #142
    Nem csak a nyersanyagok tűnnek el, hanem az egységek is. Volt már olyan esetem, hogy egy páncélos egységet visszaküldtem a frontról fejleszteni, erre eltűnt valahol a hátországban. Ezért is álltam le a játékkal. Megvárom az eredetit, vagy az 1.1-es cracket. JA! Egy kérdésem lenne nekem is. Ha megveszem itthon az eredetit (ami ugye magyar feliratos lesz), akkor a patchelés után is marad magyar?
  • a.carkey
    #141
    Engem nem is az zavar, hogy lassan tölt, vagy német, hanem hogy eltűnnek visszatöltés után az egyes nyersanyagok ...
  • Hecker007
    #140
    nálam nem szaggat kicsit se, konfig az aláírásomban
  • Charly
    #139
    ÉS nálad mennyire szaggat?
    ill mien a konfigod?
  • Hecker007
    #138
    nekem a graf pont olyan mint a képeken... engem csak a töltési idő meg a német nyelv zavar a játékban..., de az nagyon
  • Hecker007
    #137
    igen, az összes kiírt szöveg magyarul lesz a játékban, végülis ez nem rossz annak aki nincs annyira otthon az angolban, am úgyis át lehet rakni angolra a szövegeket is
  • a.carkey
    #136
    Külügy, belügy, következő kör, és mindezt magyarul fogják kiírni?