815
  • a.carkey
    #215
    Nagyon elcseszték. És megint a kurva kézikönyv miatt ...
  • Charly
    #214
    Így merül feledésbe egy progi a magyar kiadók miatt:(
  • a.carkey
    #213
    Nem tudom. Nem hivogatom őket naponta. :( De gondolom ua.
  • Charly
    #212
    Van valami fejlemény?
  • a.carkey
    #211
    Ja, by torrent
  • a.carkey
    #210
    Amíg nem jön meg, nézzétek meg a Talvi Sota című finn filmet. A ruszki-finn háborúról szól. Kötelező darab. Az egyik legjobb háborús film amit láttam (ha nem a legjobb).
  • Charly
    #209
    3-4 hét és lesz magyar ha tudtok valamit privibe engem is értesítsetek én is keresem :)
  • a.carkey
    #208
    Ok.
  • kyle reese
    #207
    a K mit jelent ?
  • a.carkey
    #206
    k
  • kyle reese
    #205
    köszi . ha elöbb látod + mint én írsz egy privit ?
    kösz helo
  • a.carkey
    #204
    Ki vannak javítva (ls. 1.2 patch tartalma), de itthon még nem kapni, külföldön is csak a németet láttam, crack meg nincs. Ez van.
  • kyle reese
    #203
    Köszi a választ de azért jo lenne ha volna rá mód plusz ha lenne már valami patch a bugok kijavítására.
  • a.carkey
    #202
    Mindegy a nyelv, mert bugos a játék. 1.0 tele hibával: fagyás, crash, eltűnő cuccok, szóval játszhatatlan.
  • kyle reese
    #201
    helo tudja valaki hogy a magyar verzió mikor jön ki? nekem megvan a német verzió de mivel nem tudok németül nem igazán boldogulok vele. Arra esetleg nincs megoldás hogy az angol vagy magyar nyelvi fájlt bemásolva ne német legyen a játék ?köszi a választ
  • a.carkey
    #200
    Nem az a baj, hogy német a verzió, hanem az, hogy nincs hozzá 1.1 v 1.2 crack. Az 1.1 nélkül játszhatatlan. Bár a dolgokat az 1.2 oldja igazán meg (pl. nyersanyageltűnések vásárlás után, stb.).
  • Charly
    #199
    Nézzétek a dolgok gazdasági oldalát piac verseny van amelyik kiadó előbbi kiadást ir ott rendelnek elő kivan ez találva.Az Angol verzió nem jelent még meg vagy ha igen a magyarositás miatt csusztatják de hát ez van az 50-60% al nem értek egyet lehet a bugok miatt húzták le a progit nálam akkor is 95% :)
  • tttttom
    #198
    Hát bazmeg mi a faszt kell ezzel ennyit várni???

    Magyarítást sztem már rég elkellett volna kezdeniük kb. 10 napja, ha meg lenne a játék most ütném le europát és amerikát hajlamom van.

    +Ha nem jön ki magyarba Juniúsra akkor leszedem a torrentről leszarom ,hogy német.

    A kurvaanyját az összs köcsög marketinges hülyeségebke!!!

    Nem, hogy inkább kiadják a gémet és élvezze a vásárló amit vett, hanem csak tovább késleltetik, hogy aztán az mber kedve is elmenjen a játék megvételétől. :@
  • a.carkey
    #197
  • a.carkey
    #196
    Ja, és nem tudom, hogy lesz nálunk 8k forint az ára, mikor Ausztriában és Németországban 40-50 euro között mozog ...

    Amúgy MINDENHOL 60% körül kapott a progi, pedig amit láttam belőle az alapján sokkal több van benne.

    Olvasgattam pár fórumot, és szinte mindenhol 1.4 körülre várnak kiforrást. :) (1.2nél tartunk). Valaki isteníti, már modolásról szövegel, más meg agyfaszt kap(ott) a 10 perces töltési időktől (a legmodernebb gépen). :) Érdekes.
  • a.carkey
    #195
    Egyszerűen nevetséges, hogy az alapként kiadott verzió bugos fos. Már a harmadik patch is kijött hozzá, de nincs hozzá crack. Sehol. Bár sokak szerint már van angol verzió is, SEHOL sem találni rá. Az a legdühítőbb, hogy az ember minél előbb megvenné a játékot, de tökölnek a kiadással itthon.

    (Megj. a hírek - apró szir-szar hírmorzsák - szerint (elvileg) Adolf Hitler lesz az angol verizóban, nem kamu főnök és kamu tábornokok. Csak a németeknél van valami törvény, amiben minden "náci" vonatkozású dolog tiltott a játékoknál. Nos, ezért IS késik. Plusz itthon a szokásos fos magyarosítás baromság hátráltatja a kiadást.)
  • a.carkey
    #194
    Mi van ezzel a szarral? Van már róla újabb hír?

    Az tuti, hogy kb. akkora baromságot csinálnak, mint tették a Republic - The Revolutionnál. Vártak, húzták, aztán akkor adták ki, amikor jópár sokkal jobb cucc kijött. Itthon meg plusz egy hónap volt. Felejtős is lett keményen, pedig le tudta volna kötni az embert, ha nem ilyen nyomi módon dobják ki itthon (IS).
  • Charly
    #193
    De nagy a csend:)
  • Charly
    #192
    Felhívtam a kiadót május vége juni eleje de inkább junius eleje :)Akinek előrendelése van az nézzem utánna mert az enyém törlődött:D
  • Charly
    #191
    Szerintem már most van Angol patch de miért csúszik a kiadás azt árulja el valaki a 576 ezzel játszik előb hirdeti a dolgokat hogy ott add le az előrendelést??
  • a.carkey
    #190
    Egyébként nagyon úgy néz ki, hogy mintha nem lenne angol nyelvű változat. Pontosabban mindenhol csak a német verziót hírdetik.

    Sőt, az angol siteon még karakternek is Hitler van fent, mintha kicsit más lenne a két változat.

    Az 1.2ben viszont nagyon úgy néz ki mindent kijavítottak. A probléma abban lesz majd, ha megjelenik az angol, akkor lesz-e hozzá angol patch, mert az egységnevektől a nyersanyagokig szinte mindent kicsit megváltoztattak a rövid leírásoknál.
  • Charly
    #189
    Persze senki nem tud semmit van ahol a telefont is lerakták:D
    Nem tudom kezd gyanúsnak tünni a dolog a megjelenést nem módosították még mindig!
  • a.carkey
    #188
    Mai hír? Törpént valami?
  • Charly
    #187
    Senki semmit nem tud volt ahol felhívtam őket meghalloták a játék nevét és megszakadt a kapcsolat fasza
  • a.carkey
    #186
    Az bizti, hogy baromi nagy ökörség itthon a fordítás miatt később kiadni egy játékot. Jelenjen meg, aztán legyen letölthető patch akinek erre szüksége van.

    Mondjuk még mindig nem tiszta, hogy van-e multi a játékban, adnak-e hozzá bármi extrát, mert azért a német dobozhoz van térkép, részletes egységleírás, stb. Itthon meg kiadják pár papírral egy közönséges DVD tokban, és ezért csúszik minden ...
  • Charly
    #185
    majd 10 kor hivom őket:)
  • Charly
    #184
    Nem a warezon van a hangsúly hanem azon hogy valamit rendelsz és elfelejtenek szólni hogy mi van!!
  • Faterx
    #183
    Lehetne a topic alcíme hogy: Hogyan segítsük a warezolást?
    (a la kiadók.hu)
  • a.carkey
    #182
    Persze bárki megpróbálhatja felhívni őket, hátha többet tudnak ma már mondani ...
  • Charly
    #181
    legaább egy crack jönne:D
  • Charly
    #180
    :D Kapják be:)
  • a.carkey
    #179
    Ma írják át ...
  • Charly
    #178
    NA ezzel most ez feldühitett nem kicsit.
  • Charly
    #177
    ja akkor miért nem irják át a kiadási dátumot basszák meg.
  • a.carkey
    #176
    A kiadónál IS érdeklődtem.