815
  • geraprofil
    #815
    Sziasztok!
    Valaki feltudja rakni a magyar fájlokat? Előre is köszönöm!
  • Robber
    #814
    bocsánat hülyeséget írtam magyar 1.0 verzió van meg...
  • Robber
    #813
    sziasztok
    Nekem az angol verzió 1.0 van a gépemen.
    az érdekelne, hogy az összes patchet felrakhatom rá vagy nem? 1.01; 1.1; 1.2; 1.3
  • Dunadan11
    #812
    Engem is kidob a gyári, a csatakor.
    A poén hogy korábban fennt volt és akkor nem csinált ilyet.
  • fantomvampire
    #811
    Udv!

    Azt akarom kerdezni hogy valakinek sikerult jatszani mar multiba vele mert fel van patchelve 1.3-ra meg magyar de ismerossel akartunk jatszani de nem ment. Miert van ?
  • Dunadan11
    #810
    Nekem is pont ez a bajom, dühroham környékez.Ugyan igy jártam, megvettem játszottam leszedtem ..... és most hiába rakom fel nem jó.Lehet hogy a diretx et is fel kellett volna rakni?
  • termination
    #809
    ja és még annyit hogy ne a 10 gigás razorost töltséte mert az iszonyat,
    csak a war.leaders.clash.of.nations.multi3.prophet verzió a jó.
  • termination
    #808
    amúgy a idegesítő hülye katona beszólásokat simán gopnd nélkül ki lehet venni a beállításoknál. a nélkül idegroncsá teszi az embert
  • termination
    #807

    Szevasztok! MArk neked az lehet a problémád hogy az angol patchet akarod feltenni,de itt ezen a fórumon ha kicsit lejjebb visszaolvasol, ott a jókb 390 mb os magyar patch!
    Képzeljétek nekem meg az a gondom, hogy itt régebben írtam hogy megvettem 1000 ért a játékot kb másfél éve, eddig nem is volt vele gondom, többször felraktam, leszedtem. Most újra kedvem támadt hozzá, szépen fel is patcheltem , és 1 olyan hibát tapasztaltam amit eddig soha. csak úgy a csata betöltése után kidob. leszedtem majd újra felraktam a játékot és patch nélkül is kidob.
    most töl5töm a multi 3 mas verziót, esetleg valaki nem tudja mi lehet a gondf? mert sokan írták ugyan ezt a hibát. Remélhetőleg ez a verzió jól fog működni.
  • AzIgaziMakk
    #806
    Lenne egy olyan problémám, mikor raknám fel az 1.3-as patchet, megfelelő a játékhoz, akkor azt írja ki: "Ehhez a játékhoz már újabb frissítés van a gépen. Telepítés megszakítva." Nos ezzel mit lehet kezdeni, mivel alap verziós a játékom alaphogy nincs újabb verzió felrakva. Nagyon fel kéne rakni, hogy megoldódjon a töltése probléma. Valakinek valami ötlet?
  • TheBossbuster
    #805
    Emberek!
    Az eredeti a Tescoban 990 forint kézikönyvvel együtt!
    De itt is lehet rendelni 890 ft + póstáért http://www.technet.hu/shop/pc_strategia/termek/82861
    ennyit mindenképpen megér,csak azok a fránya "alrediszőr" hangok ne lennének!
  • Axon
    #804
    Keress olyat, ami alapból multi3-as, mivel a multi3-as patch csak ahhoz jó. A német verzió nem fog magyar nyelvű lenni tőle.
  • OWEN24
    #803
    Elolvastam.
    Szóval leszedem az alap német nyelvűt, feltelepítem és multi3as patchel, patchelem és crackelem onnantól magyar lesz?
    vagy keressek valahol egy olyan játékot ami alapból multi3-as?
  • Axon
    #802
    Olvasd el a #702-es beírásomat, ott leírtam mindent.
  • OWEN24
    #801
    Sziasztok!
    Ki szeretném próbálni ezt a játékot( a total war sorozat minden részével játszottam már)
    Azt szeretném kérdezni a patcheket, magyarításokat, hogyan oldjam meg?
    ha nekiállok letölteni torrent.eval.hu-ról egy 10,5 gigás razoros verziót akkor milyen patchek kellenek és mi kell ahhoz, hogy magyar legyen a játék? ( ha jóltudom akkor alapból német)
    Köszi!
  • Dunadan11
    #800
    Sziasztok
    Nem tud ajánlani a gamehez valami editort?
    Vagy valami módszert amivel lehet hackelni az 1ségeket?
    Kicsit már unom hogy a tigris igencsak verhetö:(
  • Axon
    #799
    Tárgytalan a kérdésem. Most látom, hogy ez a régi patch, amivel én is játszottam a játékot. Hirtelen azt hittem, hogy ez egy új patch.
  • Axon
    #798
    Javítja a hibákat?
  • Huszek
    #797
    A játékhoz az v1.3 patch magyar verzióját itt találjátok meg!
    Link
  • Barrett 50 Cal
    #796
    Németbe cenzúrázva van,angolba meg magyarba nincs.
  • a.carkey
    #795
    A német verizóban már rég korrigálták a töltési időket, a buta amerikai hangokat. A KEU verziót bakkerolnak patchelni. Ezért utálom a csak magyar kiadású szarokat. Mellesleg, a némethez van angol fordítás, csak original német kell hozzá. :(
  • Justinianus
    #794
    Belenéztem a játékba kicsit. Mivel egy atomerőmű dolgozik az íróasztalom alatt, a töltési idők nem vészesek.
    Rendkívül jó játék ez, van benne munka. Régen vártam egy ilyenre. Csak azt nem értem, miért kellett idióta beszédhangokat beletenni, miért mind angolul van, és a vezetők karaktere is röhejes, ezek azért a hangulatot kissé rontják.
  • TheBossbuster
    #793
    vboby!Megkaptad a manuált?Mert nem reagáltál semmit!
    Üdv
  • TheBossbuster
    #792
    vboby!
    Elküldtem a magyar manualt!
    Akinek esetleg kell még,nyugodtan küldje el az emailcímét privátban és átküldöm!!!
    Üdv
  • vboby
    #791
    Szia TheBossbuster!

    Nagyon hálás lennék én is a magyar manuálért. Email cím ment privátban.
  • TheBossbuster
    #790
    Szia kitt2000!
    Add meg az email címedet és szívesen átküldöm a magyar manualt!
    Üdv
  • kitt2000
    #789
    sziasztok!
    magyar manual valaki feltenné mert az előző link nem jó!
    az alapján magyarosítást nem lehet készíteni?
  • Szolnok95 #788
    TE sötét vagy XD Mondták már?XD
  • TheBossbuster
    #787
    Fhenrir.
    köszi a tippet,ki fogom próbálni őket,de előtte meg kell néznem melyik van meg magyar verzióban,mert sajnos max németül beszélek,de azon belül is a sima köznyelvet,szótárazni meg nincsen se kedvem se időm!
    Üdv

  • Fhenrir
    #786
    TheBossbuster: tényleg összetett game, de ha ennél is összetettebbet akarsz próbáld ki a Paradox entertainment kiadásában megjelent Hearts of Iron sorozatot (szvsz a kettő a legjobb), ami második vh-s, vagy a Victoria című játékot ami 1836-1920 között játszódik. Mindkettő kultgame
  • apa1101
    #785
    gondolom elég az utolsó patchet telepíteni.
  • termination
    #784
    sziasztok, ma délután vettem meg a játékot magyarul csak 1 1000 resért a cd galaxistól/netes rendelés 1000 ft kedvezmény/ nos mielőtt megvettem nézegettem a neten, hogy milyen javítások, patchek vannak hozzá, de nem találtam semmiféle leírást , hogy mi pontos sorrend, illetve az 1.3 mason kívül milyen + dolgokat lehet még hozzá letölteni stb, illetve a patcholási sorrend a legfontosabb, mert nem szeretném elrontani a játékot, ezért kérdem valaki leírná/és lehetőleg belinkelné/ a pontos patcholási sorrendet, a legújabbat,hogy működjön a játék.
    a játék maga magyar 1.0 ás, és nagyon kérem, hogy valaki írja le és ha tudja linkelje is be a pontos patchokat és a telepítési sorrendjüket, hogy minden működjön. Előre is köszönöm!
  • TheBossbuster
    #783
    Sziasztok!
    Én még csak most kezdek játszani vele,de nagyon tetszik!
    Ilyen összetett világháborús gémmel még nem találkoztam.
    Nehezen adja meg magát,de megéri!
    Kinyomtatott manual nélkül ne is kezdjetek neki!!!
    Egyedül a katonák hangjait kell elnémítani vagy halkra állítani mert bűn idegesítő.
    Ha valaki tud jó taktikákat a csatákhoz kérem írja meg ide,vagy írjon az emailcímemre.
    [email protected]
  • TheBossbuster
    #782
    Kezdetnek itt a magyar manual!
    http://www.filefront.com/16723111/WarLeaders_HU_manual.pdf
    Ha megmondod hol a magyar nyelvi fájl a játék főkönyvtárában,akkor elküldöm azt is.
    Én nem találtam,valszeg láma vagyok,de ilyen nevű fájl nincs hun language.
    Üdv
  • Kocsmáros
    #781
    sziasztok valaki feltenne a magyarosítást ha szepen megkerem?:)
    elore is koszonom
  • kisAKOSH
    #780
    ELADÓ:

    avp2 1000ft
    tomb raider underworld (bonus dvd-s) 3000ft
    war leaders 1000ft

    akit érdekel írjon: [email protected] v. [email protected]
  • viktory133
    #779
    Köszönöm szépen, de sajnos nem élnek a linkek ellenben én találtam egyet, ha érdekel valakit íme: http://www.rlslog.net/war-leaders-clash-of-nations-multi3-prophet/. Itt kell lejjebb görgetni és megaupload-os linkek működnek, letöltöttem és működik is. (én se google-be hanem yahoo-n találtam meg)
  • Barrett 50 Cal
    #778
    MULTI3
    Ez mondjuk rapid-os,de én is innen szedtem le még annó.

    Am ha van kedvetek,akk egy multi meccsre összeverődhetnénk,mert azért más emberek ellen játszani,meg más egy szar AI ellen is
  • Axon
    #777
    Nem lehet rövid egy multi meccs.


    viktory133: Mikor én kerestem linket már akkor is nagyon nehezen találtam rá. Az angol verzióból van bőven, de ebből a magyar nyelvet is tartalmazó MULTI3-as verzióból én csak egyet találtam. Azóta már az a link sem él.
  • apa1101
    #776
    amikor én akartam multizni,sosem volt senki