815
  • Barrett 50 Cal
    #775
    A multi milyen?Ha toltad,akk pls dobbj meg 1-2 infóval
  • viktory133
    #774
    Sziasztok ha valaki tudna dobni egy működő linket ahol le lehet tölteni a War Leaders Clash of Nations MULTi3-PROPHET verziót azt megköszönném. Axon lentebb írt egy megaupload-osat, de az már nem él. Köszi előre is!
  • foxxi
    #773
    Különben nem olyan szar mint ahogy sokan mondják, csak rá kell érezni a játékmenetre :) Persze vannak benne furcsaságok, de nem para :)
  • w77d
    #772
    én még mejelenéskor vettem 9k-ért :D
  • Chazz76
    #771
    Nah én most vettem meg a Mediában kemény 1990-ért.Hátha nem olyan szar,mint ahogy néhányan írják.
  • kisAKOSH
    #770
    eladó a war leader!

    [email protected]
  • koj
    #769
    Hogy lehet magyarosítani a játékot? Mert itthon magyarul jelent meg szóval magyarosítás, vagy valami fájl átírásával nem lehet megyarrá tennI?
  • crysis
    #768
    Úgy nehezíthetsz rajta,h nem fejlesztesz hadsereget.Na úgy már sokkal nehezebb
  • Amergin
    #767
    Gazdasági csőd??
    Az adókat állítsd be rendesen:
    0% alatti elégedettség - 0% adó
    0-150% elégedettség 60% adó
    150%- elégedettség 80% adó.
    Ha nincs pénzed állítsd le a fejlesztéseket. Folyamatos terjeszkedés mellett nekem mindíg van elég pénzem... Nem kell minden frontra fullos hadsereg! A semleges államok lenyomásához elég egy 8 hadoszályból álló "fél" hadsereg is.
    Csak elővettem újra fél év után de továbbra se lett nehezebb
  • Amergin
    #766
    Amint látom nem nagy történelmi hűségen nyomod. Ha így van akkor köss szövetséget az európaiakkal és fordulj minden erőddel Japán ellen. Ez az én taktikám és nálam működött. Az az (egyik) nagy bajom a játékkal, hogy túl könnyű!! Simán le lehet nyomni akárkit. Németekkel Párizst 1 szál gyalogsággal és némi légierővel foglaltam el. A védők egy normális hadsereg volt tankok, tűzérség, gyalogosok...
    Stratégiai szinten kezdőknek íródott játék ez: a Total Waron edződötteknek nem kihívás Pedig az alapötlet nem rossz!
    Azért lehet még előveszem valamikor
  • Andrejka
    #765
    vki tudna mondani tippeket hogy hogy éljem túl a szovjetúnióval? mert már egy csomószor voltak gondok hogy japán hadat üzent az elején amikor még teljesen védtelen és gyenge voltam. most pedig már Tojo-t is kivégeztem, a szovjetűnió egészen közép európáig ér, ázsiában pedig lent mongólia kína és japán is hozzám tartozik.sajnos az a gond ezzel hogyha nem egy ellenség ver le akkor a gazdasági csőd jön be, mert vhogy mindig minuszba jut a pénzem, az emberek meg lázadoznak, és pénzh nélkül nemtok új egységeket gyártani. vmi tipp emberek?
  • crysis
    #764
    Vki már próbálta a multit hogy milyen?Jó v rossz?Vannak azért emberek a szerókon?
  • Axon
    #763
    Engem sem dobott ki egyszer sem csaták közben (winxp-t használok). Úgy látszik, hogy ez gépfüggő lehet.
  • Axon
    #762
    Nincs
  • koj
    #761
    A Razor 1911 es verzióban van magyar nyelv?
  • a.carkey
    #760
    "Yííhááw szőr!" by német ejtőernyős

    Áh, nem szar ... :D
  • foxxi
    #759
    Érdekesek ezek a hardware problémák, a kidobás stb... Neke is magyar verzióma van és ezekszerint mákoltam vele me vista alatt még egyszer sem dobott ki semmi miatt. pedig szoktam vele bőven játszani. Kár hogy másnak nem megy jól, pedig nem olyan rossz a játék mint ahogy sokan leírják
  • tudatalan
    #758
    higggyétek el nem csak a magyar ilyen kukábavaló. Én nem azt vettem mégis kidob csaták közben randomban. Az igazság az hogy ezt a játékot el kell kerülni ezt azoknak is üzenem akik még nem vettték meg vagy le akarják tölteni. NE TEGYÉK!!! (pedig nem lett volna rossz ez sem de majd egy másik) Aki ilyen típusu stratégiát akar az játszon inkább az empire total warral bár annak meg sokkal nagyobb a gépigénye
  • crysis
    #757
    Amúgy a másolt magyar verzióval lehet multizni?mert egy kis nehézség már nem ártana.
  • a.carkey
    #756
    Nos, a magyar változat - ha arról van szó - valóban oda való.
  • Falcon87
    #755
    ELEGEM VAN!
    Kb három órája kergetőzök franciaországgal és angliával (németekkel vagyok) az országom területén, erre a játék ledob az asztalra... Úgyhogy fogtam az egészet, és kidobtam a kukába. Dobozostul. Tényleg. És én ezért pénzt fizettem...
    Az idegrendszerem a padlón van.
  • crysis
    #754
    Hát azok a linkek tényleg behaltak,ezért én is máshonnan szedtem le.
    http://cache.phazeddl.com/1553623/
    Picit sok darab,de azért gondolom hasznát veszed
  • mishu
    #753
    Sziasztok!
    nos az én problémám is az hogy földgömbön zuzhatom de ha be szeretnék lépni a csatákba kivág!
    fogalmam nincs hogy mit kezdjek vele!
    Egyébként #707 hozzászolásban szereplő linkek döglöttek!
    Esetleg tud valaki ajánlani másik linket???

    Köszönöm!
  • crysis
    #752
    Elfelejtitek,hogy ezzel nem bukott el semmi.Jön majd egy még jobb RTS(itt R.U.S.E. gondolok),vagy talán ennek egy 2. része jobb ötletekkel,megvalósítással
  • Axon
    #751
    Szomorú, mert egy nagyon jó ötlet kapott elcseszett megvalósítást.
  • a.carkey
    #750
    Csak hibái vannak. Annyi előnye sincs, hogy patchrekész. Kb. 70%-a a német verziónak a magyar, ami "magyarosításilag" és hibailag is egy nagy zéró. (Megj., kint a németeknél mára ez a game 1 euró !!!, az osztrákoknál 2 ... és választható az angol nyelv is).
  • Müller1
    #749
    Nem azért de tényleg vannak bizonyos hibái ennek a magyar változatnak!
  • TDantes
    #748
    Mert ez a játék egy nagy rakás szar.
  • Müller1
    #747
    A #745 ös kommentárra való válaszlént igen a magyar van meg. De nem értem miért akadozik a hang is meg a bejátszott vidó is?
  • Müller1
    #746
    Miért van az hogy kilép ha egy hajóból ki akarom szállítani az egységeket?
  • crysis
    #745
    Magyar verzió van meg?
  • Fasiszta
    #744
    Lehet hogy egy kém ölte meg.
  • Müller1
    #743
    Nekem 1940 májusában meghalt Sztálin és ezzel vége lett a játékomnak. De miért???
  • ZZoltán87
    #742
    Sziasztok! töltés háromnegyedénél kiírja h a játékműködése leállta majd windows...:S
    ötlet?
  • a.carkey
    #741
    Video kártya memoriától függ. :) Amíg 256 MBs kártyám volt, nálam is akadozott, 1GBs kártyával már nem.
  • Axon
    #740
    - A zene nálam nem akadozik.
    - Nem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni a tenger hullámzását, nekem tetszik ahogy hullámzik.
    - Igen ez egy teljesen magyar nyelvű verzió.
    - Ebben a verzióban benne van Hitler is, bár erre már válaszoltak.

    Eddig azért nem válaszoltam, mert nyaralni voltam.
  • Müller1
    #739
    Talán nem vettétek észre a #735-ös hozzászólásomat, de akkor még egyszer leírom a játék zenéje a magyar nyelvű verzióban csak nálam akadozik vagy másnál is? Ha meg nem akkor játék hiba vagy a gépen okozza? Esetleg egy másik verzió zenei fájljait nem lehet beilleszteni bele?
  • crysis
    #738
    Neten néztem erről információt és ott szinte mindenhol ezt írták.
  • a.carkey
    #737
    Ezek szerint nem láttad a filmet. :)
  • crysis
    #736
    "Ki a fene az a Hitler" = Adolf Hitler.Ludendorff meg vmi tábornok volt.