203
www.knightonlineworld.com
  • MURopi
    #130
    vagyis hát: Magyaros
    Ez simán :))))
  • MURopi
    #129
    segítesz majd?neved arean?Nekem :Magyaros :)
  • vafeN
    #128
    MURopi morandon-ba van a magic anvil ( ilyen gömb lenne ) arra kell rá kattintani és betenni az item-et és az upgrade scrollt. craft itemet meg nem lehet updatelni
  • MURopi
    #127
    arean jatszok, olimpián 1 rangerom van ami 11es és 1 warriorom 5 lvl es
  • MURopi
    #126
    Hopsz, már 34 vok 3millióval :)
  • MURopi
    #125
    Ha él még a forum válaszoljatok!!! Hogy lehet a cuccokat fejleszteni?van 1 oan küldi amivel vmien magic anivalhoz kell menni de nem találom,HELP!Craft itemet lehet fejleszteni?30 as mage vok 1.1Millióval
  • blekihun
    #124
    állítólag korlátozott. nekem ennek ellenére sikerült elsőre, pedig két accom van.
  • vafeN
    #123
    HEy, amugy csak bizonyos közönként lehet regelni? pl 5-6-ig?
  • vafeN
    #122
    Én maradok sztem a beramusnál, de sikerült regelni. Ares-on meg van már 1 24-es magicienem, karus.
  • blekihun
    #121
    Pár dolog ami kell a sikeres reghez :
    1. IE-t használj, még ha utálod is.
    2. Minden mezőt tölts ki.
    3. A jelszavad a legerősebb jellemzést kapja (asszem perferc v strong, nememléx)

    Kb ennyi.

    Gyere Aresre Karusnak! Kevés a magyar!
  • vafeN
    #120
    Nem ér.:>
  • Vdanosss
    #119
    sikerült regisztrálni :]
  • Vdanosss
    #118
    valakinek van egy felesleges accountja, kipróbálni a játékot... reggelés nem megy :( [privi]
  • vafeN
    #117
    Valakinek nincs 1 felesleges accountja? beramus-ra kéne 1 el morad-os. Karus-os van. Regisztrálni meg nem lehet:(
  • blekihun
    #116
    juj... halkabban, felébredtem..aresen jáccol?
  • ColdFire
    #115
    ébresztő!!!!
  • Petruska
    #114
    Fenn vok A3-on hárpiák közelében és partit keresek
  • blekihun
    #113
    királyosság. én ma este megleszek lv52, hétvégére talán 54. így reggelente egeész jól lehet dts-ezni, hogy nincs ott a sok nagyarcú 60+ akik nem vesznek be partiba ;)
  • Petruska
    #112
    Nah akkor reszkessenek a dts-ek mert megyek veletek vasárnap de irtani:P
    Jah, csak a formaság kedvéért a kis aranyoskámat (papnőm) Petruska-néven lehet elérni, szal friend list +pm és ott termek:) De jó lesz fejlődni kicsit!!!
    A3-on verek majd tanyát, az elég türhető emlékeim szerint.
  • blekihun
    #111
    süüütiiiiiii :D nekem is igazán ideje belépnem egy normélis klánba.
  • Petruska
    #110
    No, MagyarVaokNemTurista Thundermage-el azaz Csabival az élen nekem jó cimbim, végülis bekéreckednék hozzá:)) Ha feltolná a képét msnre:P
    Megyek! de csak 960 hp buffom van, ac viszont 200 és 960 heal, jó lesz?:)
  • blekihun
    #109
    Remek, megy a dolog. Először is, hello mindenki. Másodszor : jöjjön rá a kangörcs arra, aki kitalálta a 24 órás "biztonsági" időlimitet jelszóválasztás után. Természetesen ne legyen a kellő pillanatban a közelében senki, önnön keze pedig görcsöljön be.
    Na.
    Ares/Karus klánok magyar vérből : MagyarVaokNemTurista, PalUtcaiFiuk.
    Egészen a hét közepéig üzemelt még a DoboPisti klán is, amely legjobb formáját kb két hónapja hozta négy egész db tag létszámával. Török vendégmunkás szép számmal jött volna, de nyilván hiányos volt a történelmi tudásuk Dobó István személyét illetően. Nagynehezen kirugdostam a tagokat (utoljára a főnököm, ami qrvajó érzés volt :D), és sikeresen megszüntettem, szal részemről most két lehetőség közt őrlődök. Petruska ha hétvégén játszani akarsz, soxeretettel várlak, lehetőleg az A3-ra próbálj jönni, ott szoktunk gyülekezni. Három mágust kellene pátyolgatni. Meglesz az az 54, én 51-re gyúrok most.
  • blekihun
    #108
    próba...
  • Petruska
    #107
    Kár mert van egy 53.szintü papnőm és jó lett volna felhúzni 54re:(
  • bardocz
    #106
    :D
  • Petruska
    #105
    Valami hasonlóra számítottam:D
  • Petruska
    #104
    Jut eszembe.. Van most valami normál Karus klán az Ares-en?
  • Petruska
    #103
    Sziasztok, nekem is van fent sp2 de a knájt fut rendületlenül, ill még kb két hete jó volt, ha gondoljátok hazanézek, ill belinkelem az oldalt ahol eselteg tudják még a régi megoldást.
  • Lord Oswal
    #102
    hát igy mostanában?
    akkor lehet hogy kijavították?
  • bardocz
    #101
    nekem amikor toltam nem volt eccer se baj xp sp2-vel
  • Lord Oswal
    #100
    hali
    van egy olyan kérdésem hogy már müxik xp sp2-vel? mert azért kellet abbahagynom mert mikor updatelték a gamét azután már nem indult el sp2-vel mert folyton ujraindult kékhalált irt és lefagyott.
    És merhára sajnálom a kariaimat mert már volt egy 32-es rogue-m és piszoknehéz volt felvinni odáig + volt még 2-3 millám zsebbe :(
  • vafeN
    #99
    Jó kérdés nekem már 1 hete egyfolytába disconnectet ír ki amikor mennék a beramus3-ra
  • Ryleh
    #98
    hi....toltam level 9 ig...aztán disconnect...azota:
    "LOgin server connection failed!!!és ujracsatit kér.....folyton....ez ponmtosan déli 12 ora ota van........most ez mi???pedig nem lagolt,nem volt semmi gáz...
  • Ryleh
    #97
    mi az az IC number???????...sorry de nemtom
  • Ryleh
    #96
    hááát...azéé nem eccerü...ha a comfirm után az üres fehér oldalt frissitem azonnal nemteccik neki vagy a nick,vagy a login név
  • vafeN
    #95
    Grat. Nekem most a honlap sem akar bejöni
  • Ryleh
    #94
    hi....nekem most sikerült regelnem ,ki is irta hogy comfirm...szal várom a válaszlevelet.....de amikor a megerősitést kérte és rányomtam utána a betöltött site tök üres volt.....valóban sikerült regelnem?
  • Petruska
    #93
    mert zárolták a sok user miatt...csak 7 végén pár órára nyitják..
  • vafeN
    #92
    Nem tudja vki hogy miért nem tudok regisztrálni a knight online honlapján?:P
  • bardocz
    #91
    hát ez a módszer szar.kb 250$kéne lennie és van 0.50$hagyom is