203
www.knightonlineworld.com
  • Arlynn
    #203
    Sziasztok! Nem rég kezdtünk újra játszani a Pathos szerveren, ha valaki még játszik ott, írjon ránk a játékban pls! :) A nevünk Arlynn és AgresszorHUN
    Ha játékban nem vagyunk, akkor skypon vagy msn-en elértek.

    Skype: babros90
    MSN: babros90[kukac]hotmail.com
  • Gilmore03
    #202
    http://www.youtube.com/watch?v=XsflC4GIuvA
  • Gilmore03
    #201
  • Nandor88
    #200
    Szevasztok! +man kronos szerón kezdtünk nem rég. vki tolja még ott vagy esetleg más szerón?
  • ROLL30AbandonHo
    #199
    Hellosztok Én már 4 éve KO-zok KI játszik még én areson játszok 4 éve ha van valakinek kedve játszani PM pls nevem ROLL30
    bball
  • dregonose
    #167
    Hello már letöltöttem a KnightOnline Magyarországról és a hivatalos angol oldalról is a játékot de amikor el akarom indítani akkor vírust észlel és hiába állítom le a vírus írtót, mert nem indul el a játék. Léccives aki tud segítsen.
    Előre is köszi a választ
  • Daemon09
    #166
    KnightOnline Magyarország
    Itt és a fórumban megtaláltok minden infót.
  • Roger6
    #165
    Hát ezt nem tudom, de valószínű...
  • piccolo555
    #164
    igen-igen erre közben rájöttem...és ha ilyen égő tekercset veszel, akkor upgradelés után olyan színben fog izzani a fegyód?
  • Roger6
    #163
    Hát még én is kezdő vagyok, de... A tekercseket fegyverekhez kellenek. Van a város közepén, majdnem a lépcső tetején egy Fury (asszem)nevű dolog, ahol a fegyvert és a tekercset bele kell helyezni, és ily módon tudod upgradelni a fegyvered.
  • piccolo555
    #162
    Ja értm. És vannak a játékban ilyen tekercsek. Azzal mit tudok kezdeni?
    Nem tudod?
  • Roger6
    #161
    Nem-nem. Én azt olvastam, hogy amíg a szerverek nem telítettek, akkor bárki felmehet, de ha már sokan vannak a szerveren, akkor előnyben részesíti a prémium tagokat. Ezalatt azt értem, hogy ha a szerver nem tud több embert fogadni, viszont jön egy prémium tag, akkor egy nem prémium tagot kidobnak a szerverről a hely miatt. Szóval azért nem tudsz csatlakozni, mert az előfizetők előnyben vannak hozzád képest.
  • piccolo555
    #160
    és így csak egy nap egyszer lehet felmenni?
  • Roger6
    #159
    Közben én is megtaláltam az Armorost, meg a Weapon-os csávókat, és vettem egy fasza kis Middle Class-os baltát 200.000-ért.

    Kérdésedre a válasz: Barbár fajjal természetesen Warrior class-ban metélem a népet, most 21. szintű vagyok. A barátommal ketten szoktunk egyszerre felmenni, ő Roug-al nyomja, íjász, és 23-as szintű, így mindig party-ban vagyunk. A szerver neve: Pathos, de sajnos nem vagyok prémium tag, bár éppen ezen gondolkodtunk, hogy havi 1.600-at lehet, hogy megérne, mert akkor akármikor fel tudnánk menni a szerverekre.
  • piccolo555
    #158
    Meg is vetem az egyik kardot ^^
    meg mellette armor-áruló is van, akitől komplett ruhaszettet vettem, most már ruhám is van :) így 9-es szinten
  • piccolo555
    #157
    Azt nem tudom. Amúgy most találtam egy NPC-t az eredeti városban(asszem El Morad vára vagy vmi ilyesmi)és ott ha fölmész a lépcsőn, balra valami G-betűs a neve, nagyon durva kardokat láttam ott(meg íjakat is-ott adtam el 3 rogue nyilat, ami kb 5 perc alatt találtam)amúgy te milyen fajjal-kaszttal vagy?és melyik szerón nyomod?prémium tag vagy?
  • Roger6
    #156
    Köszi. És azt nem tudod, hogy mekkora szinteltérésû karaktereket hívhatok meg party-ba? (Én most 19. szintû vagyok)
  • piccolo555
    #155
    te nem tudod miért nem enged fel kétszer egy nap ugyan arra a szeróra
  • piccolo555
    #154
    Én úgy tudom lehet fegyót venni, de nem találkoztam még olyan NPC-vel.
  • Roger6
    #153
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy a játékban lehet NPC-től fegyvert vásárolni, vagy csak más karakterektől, illetve küldetések útján juthatunk hozzá?
  • piccolo555
    #152
    ja, és ha fölmegyek egy szeróra, aztán lemegyek, és megint fel akarok menni, a nap további részében nem bírok(ugyan ez jön ki)de másnap már megy
  • piccolo555
    #151
    Segíccség!
    Egyes szerókra nem enged föl, vmi Sorry, you are not-premium user....bla-bla-bla....meg hogy elnézést kérnek és a többi--.-.-.
    most nem fogok fizetni egy ingyé gémre!!:@:@
    Ja, am ha böngészős gémt keres vki jót: www.ogame.hu
    regeljen 3-as szeróra és akár bevehetjük egy jó kis klánba is ^^^^
    remélem segít vki -,- O,o x,x
  • vafeN
    #150
    mit ír ki?
  • dragonfighter
    #149
    mért nem tudok regisztrálni?
  • vafeN
    #148
    Nállam jó... Szedj le egy patch-et vagy rakd újra
  • kurama
    #147
    csá all
    nekem a KO mindíg ezt írja: Server is undergoing maintenance.
    Please try again later.
    mindenkinél ez van v csak én szívom?
  • wwwiky
    #146
    srácok valaki eltudja nekem magyarázni hogy hogyan kell előfizetni?
  • Cobalt
    #143
    Hali

    Szeretnék utbaigazítást kérni, h. szerintetek melyik szerverre érdemes menni? Hol vannak a magyarok legtöbben?

    Köfi
  • vafeN
    #142
    MURopi fellehet ingyen is menni 3 nap után. Csak hát este 11-től próbálkoz, akkor nagyobb az esély hogy felenged.
  • Wertyfy
    #141
    Hali. Nemrég kezdtem el játszani a játékkal, és nagyon bejött. Azt viszont nem tudom hogy lehet a tárgyakat (pl. fegyver) fejleszteni. Az érdekelne hogy mi kell hozzá, hogyan kell megcsinálni.
    Köszi előre is a segítséget.
  • MURopi
    #140
    hallod ugyan azt irtuk, de sztem nem éri meg meg vásárolni mert meg kérdezek valakit és válaszol ien äðÄð nyelven, csak a magyarok meg az amcsik a jó fejek, VALAKI SZEGEDI?mert ha van 1 akkor talán segíthetne bronzet venni, mert én sokszor jatszok és háááát igen... nem enged be... :)
  • blekihun
    #139
    Dehát én vagyok a hülye, minek vitatkozok egy 12 évessel..... :P
  • blekihun
    #138
    Ügyesen kitaláltad szerinted hogyan működik a játék. Mi lett volna ha annak is utánajársz mi történik ha valaki nonpre? Leírom, ne fáradj : a szerverek bizonyos telítettség után csak a premium felhasználókat engedik be. Viszont bármikor van esélyed bejutni nonpre-ként is, csak sokat kell próbálkozni. Estefelé, amikor a turk hülyegyerekek elmennek aludni, meg bezárnak a turk netcafé-k, illetve reggel van a legnagyobb esélyed bejutni. WoW tudtommal majdnem kétszer ennyi (4 ezerre emlékszem havidíjnak), itt ugyanilyen értékű premiummal szintén kapsz jó dolgokat. A legkisebb, a bronz szinte csak hozzáférést biztosít, de nekem pl elég bőven ha bármikor tudok játszani. Tehát : a játék f2p de ha fizetsz, privilégiumokat kapsz. És akárhogy akarsz megcáfolni akkor sincs igazad.
  • MURopi
    #137
    ha van prémiumom akkor se tudnék csatlakozni, vagyis ez igy nem igaz, ez a free 2 play es vagyis hogy Játék ingyen Mindenkinek! de itt csak prémium tud csatlakozni minden szerverhez ami azt jelent hogy Pay 2 Play , vagyis Játék Fizetéssel Mindenkinek!Ezzel azt akartam mondani hogy ez hülyítés, a runescape csak bizonyos értelemben p2p de f2p csak f2p szerverre tud ott menni de BÁRMIKOR , itt meg meg van szabva (12 ezer férő helyes szerverek mint utánna néztem) menyi játékos alatt tudsz be lépni, és ha meg lesz a határ akkor ki rugnak vagyis ha 9999 van, te be lépsz jön 1 prémium téged kickelnek, de ha nem te voltal az utolsó akkor nem téged hanem az utolsó non prémiumot!

    Ezzel azt akartam mondani hogy ez 1 át verés, fel veszik a free 2 play emblémát amikor a játék eleve pay 2 play

    Keresek 1 másik On-Line , vagy akár FPS On-Linet, mert ez rablás, szinte drágább mint a wow, a wow kiválló grafikájú kiválló játék minőségű kiválló tapasztalati elosztással rendelkező játék mig ez 1 nálla 10 szer kisebb koppincsolt változat ami 2 rugo havonta!a WOW is rablás de ott legalabb kapsz is valamit!

    Vége :)
  • blekihun
    #136
    a játék free2play. nonpremiumként csak akkor tudsz csatlakozni,amikor a szerverek nincsenek tele. inkább olvass mint feltaláld a hülyeségeket.

    http://knightonline.cjb.hu

    A magyar KO oldal.
  • MURopi
    #135
    na valaki irna a fórumba?!?!?!?! mert k***ra ideges vagyok hogy senki se szól hozzá ahoz amit irok, senki sincs meg lepödve hogy ijrák ingyenes a game és aztan 3 nap utan fizessé??!?!?
  • MURopi
    #134
    Ezzel a játékkal végeztem, ki is van irva F2P vagyis free to play vagyis ingyen játék csak ha akarsz fizethetsz, erre?ok 3 nap ingyen de a többi 30 nap mar 2 rugo darabja!Ha valaki szegedi akkor talán meg oldhatnánk együtt a problémám és jáccanák ezzel a jó gammel tovább csak hát hogy fizuzni kell, nincs nagyon a kedvemre( 12 éves vok és hát tudjátok mien ha fizetni kell :)) )
  • MURopi
    #133
    Nem fogok erre is fizetni!Runescape ra is fizetek 1 rugot, és erre is 4-5 rugot?Minek töltöttem le!Le is törlöm!
  • MURopi
    #132
    Ez a játék 1 romlott sz@r, 3 nap játék után fizetni kell hogy játszhas tovább?Még hogy nem fizetős!Minek is töltöttem le, jónak tünt de most hogy már 3mad napja fel mennék ki irja hogy nem játszhatsz prémium nélkül ebben az időben!Minyárt neki rohanok a falnak!Most nem jáccanak az amcsik de amcsi reggelkor meg ezreken!Ez egy romlott sz@r game!!!Ez az én véleményem!
  • MURopi
    #131
    Olimpián orcal vagyok!!! MagyarHarcosOrk
    HungaryOrk