24
Diablo szerű Action-RPG
  • Methylisocloro
    #24
    De már a Kotor2 után elakadtál igy utolag visszanézve :)
  • Lammer at Work
    #23
    namajd hazamegyek az otthonin is kiprobalom, hatha otthonin elindul...
  • Lammer at Work
    #22
    nekem az itteni gepen (2000+,512DDR,Gef3Ti500) el sem indul... inditas utan visszadob a win(xpsp2hu)-be... tok ideg vagyok, mert mar nagoyn vartam a gamet... (a gamet Daemonbol megkrekkelve inditottam)
    ps: azthittem, hogy a betas 71.50es driver nem teccik neki, de most a latest hivatalos van fenn, avval sem indul...)
  • WarCow
    #21
    Ha vki jatszik vele, erulja mar el lecci hogy ugy kb. mit is kell csinalni az elejen? :) vagy merre kell menni
  • steweee
    #20
    kínai diablo :) ?
  • GrimReaper78
    #19
    Nem hallottál a witcher-ről??!!! Eretnek!!

    www.thewitcher.com

    Végre egy "érett" fantasy RPG, ami ráadásul szemet gyönyörködtető is.
  • Voltan
    #18
    Az a Witcher az mi az? Ha a KOTOR 2-vel, meg az Elder Scrolls-sal szerepel egy listán, akkor csak jó lehet.
  • Tatyla
    #17
    nem olyan rossz...
    söt egész aranyos...
  • Lacc
    #16
    Szóval ennyire szar lenne? Pedig oan szépnek nézett ki :(
  • GrimReaper78
    #15
    Én anno megnéztem a demot, azzal bírtam vagy 10 percig. De csak azért, mert az elején minden párbeszédet meg tutorial dumát sézpen végigolvastam
  • STREEX
    #14
    Én kipróbáltam az imént. kb 7 perc játék után töröltem le.
  • Cicero
    #13
    Ahogy így olvasom a véleményeket megrettenek... lehet hogy mégse kéne letölteni?
  • STREEX
    #12
    Én reggel kipróbálom.De nem hiszem hogy sokáig fenn lesz a gépemen
  • lwb
    #11
    a TES4 nem hiszem, hogy kint lesz 2005-ben. túl szép lenne.

    amúgy sokkal többet én se tudnék mondani ... azért surranópályán még befigyelhet valami pofás dolog.
    a remény hal meg utoljára.
  • GrimReaper78
    #10
    Na, akkor számoljunk: KOTOR 2, The Witcher, Elder Scrolls 4,...

    Elaakdtam...
  • lwb
    #9
    egyetértek. csak az a gáz, hogy 2005-ben is egy kezünkön meg tudjuk számolni, hány igazi RPG fog kijönni. :(

    2004 se volt jobb év és valszeg 2006 se lesz az ... :(
  • Mr. Perfect
    #8
    Nem olyan rossz az (mármint a diablo) Ez azért lehet, hogy annyira nem lesz ütős de azért egy próbát megér. Persze az igazi RPG-hez egyknek se sok köze van. Egyszerűen más műfaj.
  • M.A.D.
    #7
    ...mint pl. Summoner második része? :)
  • Voltan
    #6
    Nekem az összes tököm tele van már a Diablóval meg a klónjaival. Ha fizetnének érte, akkor se kéne. Csináljanak inkább igazi RPG-t!
  • Curtis
    #5
    Hali,


    Na kijött ez is. Kíváncsi vagyok milyen lehet:









  • bigapó
    #4
    Nekem Diablo-klónnak tűnik, kis mp-el megfűszerezve. nem olvastam bele a cikkbe.
  • grebber
    #3
    Olvastam róla.
    webpage
  • mikike
    #2
    ez ingyenes?
    mer pénzt nem adnék érte
  • Mr. Perfect
    #1
    Ki mit tud erről a progiról? Itt egy link a weblapjára, vannak képek és leírás is róla. Ja és most lett gold, a megjelenést október közepére mondják...