114
Medieval Lords
  • Fritz Von...
    #34
    Elindult már valakinek? Én lehúzkodtam a kábeleket, a regisrtyt is átírtam, de nem akar indulni...
  • Tatyla
    #33
    Ez is sz*r mini images kanóc huzigálós! PFÚJJJJ!!!
  • Rusy
    #32
    ln privát ftp-ről...
  • grebber
    #31
    Én szivesen adnék linket csak nem látom sehol.Torrenten se.
  • Zsolo007
    #30
    Nagyon vicces . Esetleg valami címet tudnál írni? Nagyon hálás lennék érte....
  • antijedi
    #29
    a zinternetről...
  • Zsolo007
    #28
    Honnan szeded?????
  • Rusy
    #27
    és neked működik? nagyon szarul áll az nforce-on remélem nem a játéknak szól...
  • grebber
    #26
    Egyre tobb a mountolással nem müködö gamek száma nem lesz ez igy jó.
  • Rusy
    #25
    na megjelent, én az eddigi leírások alapján elkezdtem szedni, biztos jó, és szerettem pl a culturest is, szerintem van hasonlóság, kár hogy mini image...
  • FREAK
    #24
    na a végére értem, azt mondom, nagyon jó kis RTS

    tetszik, hogy pause alatt is lehet építési és katonai parancsokat kiadni, így egyszerre lehet egy egész falut felépíteni, vagy 5-600 katonát mozgósítani

    az elfoglalt városok technológiáját megkapjuk és használhatjuk

    rulez!
  • FREAK
    #23
    megcsinálta már valaki a demót? addig sikerült eljutnom, hogy van egy kis területem a nagy szigeten, a nomádoktól nem messze, de azokat a majmokat nem bírom lenyomni

    az épületeiket nem támadják meg a katonáim, az embereiket meg hiába győzöm le
  • a.carkey
    #22
    Ja. Mást vártam, de nem rossz próbálkozás. Amolyan City in Danger.
  • grebber
    #21
    Kösz a részletes leirást.Majd kiprobálom.Csak egy pálya van a demóban?
  • FREAK
    #20
    építkezel és figyeled a forgó ikonokat

    ha kalapács, akkor ember kell, ha kék vízcsepp, akkor kút, ha csirkecomb, akkor kaja (bármilyen) ha szomorúak akkor "serenity" dolgok

    tök egyszerű, és elég egyszer jól kiépíteni, utána eltartja magát
  • FREAK
    #19
    lerakod a dungeont, és elkezdesz építkezni

    kell egy kurva nagy búzamező, mellé 1-2 gyümölcsös és zöldségeskert, valamint tyúkok és disznók, illetve halászok - és megfelelő távolságban szükség lesz "barn"-okra a raktározáshoz

    mindehhez sok ember kell, ami sok házat jelent

    minden házra rá lehet kattintani, és ott láthatod, miből szenvednek hiányt, de ha nagyon gázos akkor a ház fölött meg is jelenik egy ikon

    a házaknak víz és kaja kell elsősorban vagyis legyen a közelben kút és "barn", de nem árt ha van a közelben egy kereszt vagy szobor, hogy tudjanak imádkozni

    helyet kell hagyni temetőnek is

    a lényeg, hogy az úthálózat járja körbe a várost, ne legyenek elszigetelt részek

    a dungeont érdemes már a legelején elkeríteni falakkal (ehhez előbb carpenter kell), bár a geci vikingeknek az is mindegy....

    a katonákat érdemes tornyokba rakni, úgy jobb a védelmük
  • grebber
    #18
    Valaki mondana egy jó stratégiát mert nekem hamar elfogy a kaja.Az építkezések menete mi legyen??
  • Mayday
    #17
    :(((
    Ezt viszont sajnalom akkor.
    Pedig ugy ramjott. Nekiallok akkor asszem 64 emulatorral :)
    Milyen c64 emulatort erdemes most leszedni? Nem mostanaban foglalkoztam a temaval:)
  • FREAK
    #16
    semmi köze hozzá, ez egy klasszikus RTS apró egyediségekkel

    mondom, Warrior Kings feeling, bár abban szebb városokat lehetett csinálni, igaz itt minden fát te raksz le :D
  • Mayday
    #15
    Megmondom, oriasi orom olvasni, hogy masnak is ekkora kedvence volt C64-en ez a kis remekmu :)
    Azt hittem, egyedul vagyok ezzel, mert azert nem volt olyan elterjedt, mint pl. a Pirates! vagy DoTC.
    Hat ezzel tenyleg igazan sokat jatszottam, es imadtam. (Persze a sok jatekba beleszamitott az is, hogy durvan toltott sokat :) )
    Ennek az uj jateknak van koze hozza, vagy csak a neveben egyeznek???
  • FREAK
    #14
    rohatt vikingek!!
  • FREAK
    #13
    most nyomtam egy órát, már majdnem mindent építettem, amit lehet, kezdek rájönni a nyerő stratégiára

    tetszik, hogy a harc majdnem teljesen automatikus, nem kell minden egységnek külön parancsot adni, hanem logikusan működnek, elég a megfelelő helyre küldeni őket, a többi már a hadvezérek dolga

  • grebber
    #12
    Na kiprobáltad??
  • a.carkey
    #11
  • FREAK
    #10
    a demo rulez, kicsit warrior kings feeling, attól tartok egy idő után átláthatatlanul nagyok lesznek a városok
  • FREAK
    #9
    huuu vazze kedvenc stratégiám volt anno :D
  • Botond #8
    én is szerettem nagyon,csak rengeteget fagyott meg töltött
  • grebber
    #7
    Oké.Azt lécci majd ird le hogy hogyan kell pl embereket előinvertálni meg hasonlók mert nekem nem lett ember akármire mentem.
  • a.carkey
    #6
    Nem is láttam, hogy van a linkek között demo. Szedem is ... :)
  • grebber
    #5
    Szerintem nagyon jó lett.Csak én még nem tudtam benne semmit csinálni.
  • a.carkey
    #4
    A jó öreg C64-es:
    Medieval Lords
  • a.carkey
    #3
    C64en az egyik kedvencem volt. Csúnya volt, mint Jimmy, de valami hihetetlen hangulata volt! :) Kiváncsi leszek, milyen lett a remake ...
  • grebber
    #2
    Nagyon aranyos kis game demo alapján igaz nekem ez magas.lehet mert nem játszottam vele max 2 percet.
    De jónak tűnik.

    2004 októberében jön elvileg.
    A weboldalán minden le van irva hogy mi is ez a game.
  • grebber
    #1
    Webpage

    Trailer 49MB

    Demó 242MB