192
John McClane kalandjai
  • Shodan
    #72
    itt a megoldás, parancsoljatok
  • Alien
    #71
    Na igen ezt én sem értem, hogy a filmben végül is hogy csinálják :D
  • Alien
    #70
    Jaja azt bennhagyták amikor a csaj kinyírtja a faszit, a másikat nem tudom, mert azt már én sem néztem akkor, inkább aludtam én is...

    De különben tényleg hihetetlen, ha annyira durvának találják, akkor inkább rakjanak 18-as karikát... De NE rontsák már a filmet ilyen gagyi, szar szinkronnal...
  • BaLeeX
    #69
    JA és egy FONTOS kérdés!

    Láttam a filmet kb. 6x (még az eredeti szinronnal van meg videón a HBO-ról meg moziban is láttam még anno) de egy dologra még mindig nem jöttem rá ez pedig a következő:

    Hogyan oldották meg a 4 gallon vizet egy 5 és egy 3 gallonos flakon segítségével?

    Nem vagyok valami nagy matekos gecó de kis lövésen azért van hozzá, tegnap egy pillanatig azt hittem megvan aztán kirderült mégsincs meg. Mert eldarálja gyorsan a filmben Willis de annak se füle se farka, na ötlet? :)

    Ugye tegnap amikor azt hittem értem én arra gondoltam, hogy a 3 gallonost beleöntik az 5 gallonosba.
    Ekkor az 5 gallonosban lesz 3 gallon és ha mégegyszer feltöltik a 3 gallonossal és azt is beleöntik akkor marad a 3 gallonosban 1 gallon, mivel az 5 gallonosba még kettő fér. Tudtok követni? :)

    Na most ott van 1 gallon a 3 gallonosban, viszont az 5 gallonos tele van és én csak egyfajta megoldást tudnék, hogy bejelölik pontosan, hogy amikor 3 gallon volt bent akkor hol állt a vízszint és utána beleöntik a maradék 1 gallont és akkor lenne benne pontosan 4. De ilyen jelölgetős dolgot nem láttam a filmben meg nem is mondták. :)
    Van más megoldás is?
  • BaLeeX
    #68
    Szánalom retek klub...
    Megér nekik ilyen sok pénzt egy újraszinkron ahelyett, hogy benyomnák a 18-as karikát???

    Ja, jeleneteket nem vágtak ki belőle? Mert én azt saccoltam, hogy kivágják amikor lövöldöznek az aranynál és a csaj hátulról bejön és elvágja a faszi nyakát. Ezt benthagyták de végülis nem is volt olyan durva.

    Azt meg nem is kérdezem, hogy kivágták-e amikor a hajón a faszit kettévágja a kábel, mert abban 100%-ig biztos vagyok, pedig az első reklámnál kikapcsoltam aztán aludtam.
  • Alien
    #67
    Meg a Simon hangja is baromi rosszul hangsúlyozott az eredetiben sokkal jobb, aztán a kapitány hangja is szar volt, a munkatársai hangja... Áh.... Nagyon felhúztam magam tegnap.. Reménykedtem, hogy hátha az eredeti szinkronos lesz, de neeem, leadják ezt a szart.... Rohadtul nem illik a filmhez ez a visszafogott beszéd, az eredetinél kijön a McClane stílusa de itt nagyon elcseszték..

    További elrontott részek:

    eredeti: De tudja mit? Kitörölheti a seggét a keresztülhúzott számításaival!

    újraszinkronizált: De tudja mit a hajára kenheti a keresztülhúzott számításait!




    aztán...

    -Vissza, vissza a kurva életbe de rögtön!
    -Vissza, vissza a rohadt életbe de rögtön!

    Na itt melyik volt az eredetiben?...
  • Alien
    #66
    -Vááárj, ez egy becsapód kérdés volt :) Kihagytuk a férfit!
    -Mi?? Milyen férfit? Hülye vagy? 10 másodpercünk van

    asszem vmi ilyesmi...

    meg előtte is: eredeti: -miért nem figyelt?
    - De figyeltem, a kurva életbe csak kibaszottul másnapos vagyok!

    újraszinkronizált: : -miért nem figyelt?
    - De figyeltem, csak rohadtul másnapos vagyok az Isten verje meg (vmi ilyesmi...)

  • Alien
    #65
    Na látom ti is "örültetek" az újraszinkronizált változatnak , hogy lehet így elcseszni egy szinte kiváló szinkront egy ilyen szarral?? végig se néztem.. még jó, hogy megvan videon,még a magyar 1-ről vettem fel régen, azt hiszem nemsoká megyek és nézem egy kicsit az eredeti szinkronnal, ami nem az ovisoknak készült...

  • Waterhorse
    #64
    Nőnek öltöztett és megkotbácsol:((((FFFuuuuujjjjjj

    Eredeti: Nőnel öltöztet és megdug?:)))
  • Hentes Bill #63
    mi volt most ehelyett?
  • Hentes Bill #62
    KÚRVA ERTÉELKLUB

    nyomja bele az isten a faszát, aki újraszinkronizáltatta a filmet

    gyűlölöm ezeket a köcsögöket
  • RelakSfromhome
    #61
    ennek a bunyónak nem volt se füle se farka
  • RelakSfromhome
    #60
    te mondtad, hogy bármit el lehet lopni
  • RelakSfromhome
    #59
    bazz, az előzetesben a rendes szinkron volt...
  • Punker
    #58
    lehet nem lesz benne reklám?
  • RelakSfromhome
    #57
    vanderflug? Nem fanderflüg?
  • RelakSfromhome
    #56
    majd megnézem videóról :P
  • cSuwwi
    #55
    Ennyire szar szinkront még nem is hallottam talán.
    Miért kellett újraszinkronizálni? Inkább adták volna le este 11-től (18)-assal.

    Retekklub Suxxx
  • RelakSfromhome
    #54
    az...
  • Shodan
    #53
    Na a hányásklub megint alkotott.Sikerült ezt is ujraszikronizálni a fos csíra bandának!!!
  • Shodan
    #52
    Én meg tegnap láttam
  • cSuwwi
    #51
    inkább berakom gépen, ott legalább nincs reklám, úgyis rég láttam...
    van már egy hete is. :P
  • Shodan
    #50
    Simon mondja ,Holnap este alapmű az elcsépeltklubon, nézzétek!!!
  • Alien
    #49
    eredeti szinkron volt
  • cSuwwi
    #48
    nem láttam most szerencsére :P

    ha 16-os karika volt, és volt pár 'bazdmeg', akkor az eredeti :)
  • BaLeeX
    #47
    Ez a szinkron más volt, mint az eredeti?
    Nekem nem tűnt fel, mondjuk nem is láttam végig.
  • Chief
    #46
    Bassza meg, elaludtam rajta, pedig én is qrvára csípem! :(
  • Alien
    #45
    nekem is :)
  • cSuwwi
    #44
    még jó, hogy páréve megvan videókazin, még reklám, és híresen jó rtl-es szinkron nélkül... :)
  • Alien
    #43
    21:00-kor kezdődik
  • Alien
    #42
    ma van a második rész :)
  • Shodan
    #41
    Na kinnt van a 16-os karika, akkor talán nem lesz baj.
  • Seth
    #40
    21:00-kor kezdődik, ugyhogy talán nem
  • Shodan
    #39
    Na, ma lesz este a Die Hard 1 a retek klubon,de tuti nem nézem meg mert biztos ezt is szanaszét vágták vagy ujra szinkronizálták.Tetves banda, tuti hogy ez lesz!
  • cSuwwi
    #38
    2006? az még odébb van... :|

    story: McClane and his daughter get involved in a terrorist plot while on a holiday.

    Fúúú, de izgalmas. :|
  • Instict
    #37
    Die Hard 4.0
  • Shodan
    #36
    -A hasonlóak vonzák egymást.Disznó vagy sertés egyre megy,patkány az egérrel próbálkozhat, de a szerencse csak nekem kedvez.
    -Míves, és rímes!!
  • cSuwwi
    #35
    -Megtalálták a telefont. De van egy kis gubanc...
    -Ezt hogy értitek? Mekkora a gubanc?
    - Hááát, úgy 120 kilós lehet.

  • Hentes Bill #34
    pffff, reméjük, hogy ez csak egy rossz tréfa
  • Shodan
    #33
    6991 Minden héten!

    Egyébként azt hiszem Die Hard 4-ben Mcclain lánya Britney Spears lesz, remek