141
Mercurysteam: Scrapland
  • CS@
    #21
    Nálam műxik. A CDt nem húztam le csak a Biosban letiltottam a Second IDE csatornát.
    KB. 1-2órát játszottam vele. A demo elfogadhatóan futott nálam 1024ben ez már csak 800x600ban fut elfogadhatóan. Az irányítás sajnos itt is botrányos. A hanggal nálam problémák vannak ,néha elkezd berecsegni és ilyenkor teljesen játszhatatlanná válik az egész(1-2fps) a readme utalást tesz arra ,hogy lehetőleg ne használjunk alaplapi hangkártyát ,úgyhogy gondolom az lesz a hunyó.
    Jópofa ,ahogy kezdődik a játék és még megy a készítőlista ,aranyosak a figurák és szépen beszélnek is a zene frankó(mint azt már a demo is megmutatta).
    Részemről aggodalomra adhat okot ,hogy az eltöltött játékidő alatt már 2verseny is volt ami nekem nem nagyon jön be és ha még sok ilyen lesz akkor nagyan hamar egysíkúvá ,unalmassá válhat az egész.
  • Ridley
    #20
    mondjuk én csak megnéztem voln ade mini image ide-vagy oda de sehogy se indul (cd-t lehúztam)

    szal valszeg megy a kukába :)
  • NST Demo
    #19
    Hááát öö izé , nagyon kemény védelem lehet a Starforce ha ilyen trükkökhöz kell folyamodni ... akárcsak a Panzers esetében .
  • Lacc
    #18
    Ki van ez találva. Most pont le van húzva az összes meghajtóm :)
  • grebber
    #17
    Ezt a mini imaget ismeri fel eredeti cd-nek kihuzod az összes cd meghajtodat beteszed a mini imaget a daemonba és láss csodát megy a game!

    Én nem látom sehol wandoo-ért nem fizetek.
  • xido
    #16
    nemcsak hogy mi a fene az a miniimage..de mi van benne,mert üres a mappája:)))
  • Lacc
    #15
    Mi az a mini image?
  • NST Demo
    #14
    Tulajdonképp mi a rák az a mini image mert , nálam sem megy a cucc :((( .
  • romee23
    #13
    nektek is az amiga release van meg?
    mer az nálam marhára nem megy
  • Seth
    #12
    Mini image---pfujjjj
  • Lacc
    #11
    De tényleg, én is látom más ftp-ken. Érdekes.
  • Lacc
    #10
    Akkor nem lehet hogy nuked?
  • CS@
    #9
    Bár se az NFO-n se az Isonews-on nincs még kint a wanadoo -ról már tegnap óta szedhető.
  • edios
    #8
    Demo alapján jónak ígérkezik.. Csak kicsit idióta, de végülis nem gond! :)
    A full nem lehet tudni,h mikor jön?
  • Lacc
    #7
    Borzalmasan jó a játék zenéje. A /music/ könyvtárban hallgassátok meg a "human"-t, baromi jó!
  • grebber
    #6
    Na majd ha minden jól megy lesz helyem leszedem én is a demót.
  • Lacc
    #5
    Nekem is nagyon tetszik, nagyon egyedi stilusa van :) Csak hát az irányitás igen... Az kicsit olyan konzolos, túl egyszerű.
  • CS@
    #4
    A demot kipróbáltam én is és sztem is egész jól nézz ki ,aranyos meg ötletes.
    Viszont az irányítás az borzalmasan rossz.
  • Deajka
    #3
    Klassz. Én már letöltöttem a demot és szvsz naggyon jó!
    Ötöst neki. Na, és full graffal(de milyen!) röccenés mentesen lehet tolni. (amd2k+,9600,512).
    A záró múvi nagyon poen.(giants rlz).
  • Kaszi46
    #2
    pár képecske:




  • Kaszi46
    #1
    csodálkozom nincs topic nyitva ennek a fantasztikusnak ígérkező játéknak.
    örülök hogy én tehetem ezt meg:)

    hardwired igy említi: "GTA robotokkal"
    hivatalos site:
    scrapland.com

    képek alapján nekem valamiert a tron jutott 1gyből eszembe, valószínüleg a színvilága miatt. reménykedem lesz annyira jo játék mint az előbb említett!
    a demo amugy hardwiredről már tölthető