49
Forgotten Realms - Demon Stone
  • Tyler Durden
    #9
    Nekem most csorog lefele a képek alapján okok lesz a játék.
  • szalacsy2
    #8
    Kipróbáltam, kategórián belül sztem mocskosul jó. Tök jók a karakterek, változatos, a hangulat is fenomenális.
  • Petyus_
    #7
    Állatul hangzik!
  • musha
    #6
    pontosan olyan, mint az utolsó két Gyűrűk Ura játék, kicsivel több lehetőséggel (de az is inkább csak a felszerelésre, illetve a skillekre értendő). amúgy gyönyörű, nagyon fantasy hangulata van és számomra meglepő módon Salvatore írta ^^
    szóval aki szereti a nem-túl-elmélkedős-inkább-csapkodós játékokat (némi minimális rpg beütéssel), annak erősen ajánlom. aki szerepjátékot vár, az felejtse el.
  • Petyus_
    #5
    Há még miről, he? =)
  • Lammer
    #4
    őőőő izé nem csak errőőőől szóóól(csakhogy meglegyen a napi kötekedés-adag) :P
    Amúgy kipróbáltátok már, néztem fennt vann PS2ben, de Multi így megvárom a Box verziót...
  • Petyus_
    #3
    Ezt én is várom! Imádom a fantasy hack n slasht, a Two Towers is jó volt, de valahogy Középfölde világához nem illik ez a műfaj, Faerun viszont erről szól, úgyhogy jó lesz! =)
  • Seth
    #2
    Hát pont gondolkodtam hogy megnyitom első topicomat a témában--erremeg...grrrr
    Na de sebaj, a játék jó lesz szerintem, látványos-combós-gyilkolós :), ráadásul a készítők is tudják hogy mitől döglik a szem.
  • musha
    #1
    a Two Towers alkotóitól érkezett ez a drágaszág, igen meggyőző trailereket láttam belőle és tegnap meg is jelent.

    aki már kipróbálta írhatna valami véleményt. nekem sajna csak kedden lesz meg, nem mintha nem lenne mivel elütni az időt addig ^^