49
Forgotten Realms - Demon Stone
  • terence86
    #49
    Hi mindenkinek kezdek bekattanni egy picit. Az elején tartok. mikor felélednek a csontvázak az egyik elmenekül. na a köv. pályán ahol a portal van nem tok átmenni. hiába lövöm a boszit nem tom befejezni mert rögtön odaugrik az egyik embere és leteper. mire felállok meg már késő. hogy kell ezen a részen átmenni? olvastam hasonlót itt de nem nagyon értettem hogy van. Az is elég szar hogy állandoan végig kell nézni a videoját. megoldhatták volna normálisabban is. na előre is köszi
  • Dankó
    #48
    Sry nem ide akartam hanem a pc-s fórumba!
    Bocsi
  • Dankó
    #47
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy lehet e vmi féle megoldás arra hogy váltogassa folyamatosan a játékosokat harc illetve menet közben.Olyan idegesítő hogy elkezdem hentelni a népet az egyikkel erre hirtelen átvált a másikra.Hiába nyomhatom az f1-et csak ideig tudom az adott karatktert irányítani?Gondolom meg lehet ezt oldani hogy csak egy emberkét irányítsak egyszerre és ne váltogassa magátol gép.Csak ez az amire nem jöttem még rá.Vki tudna segíteni ebben?
  • insp
    #46
    PC-n. És túl könnyű volt. Kb 3-szor volt rá példa, hogy szívatós volt nagyon, ebból egy volt igazán anyázós.
  • Sephi
    #45
    Nem rosz!
  • raziel.
    #44
    hali ez milye game mert elöbb tették fel wanadoora
    valahol képek?
  • Sephi
    #43
    En csak beleneztem de nem volt me idom :(
  • musha
    #42
    egy ideje már én se nyomtam vele.
  • Tyler Durden
    #41
    Vki végigtolta már? Nekem most nem volt szinte semmi időm gamezni a BO3 mellet (:
  • Sephi
    #40
    Lehet ha hamar vegig tolod a Demon Stone-et akkor kapol uj fegyvert :)))

    igaz en sem ertem ez most hogy jon ide...
  • musha
    #39
    ???
  • #38
  • #37
    http://images.animationfactory.com/animations/war/guns/303_machine_gun_bullets_swaying/303_machine_gun_bullets_swaying_lg_wm.gif
  • #36
    http://images.animationfactory.com/animations/war/bombs/bomb_falling/bomb_falling_lg_wm.gif
  • musha
    #35
    bezony. minden pálya igen művészien van megvalósítva.
  • Sephi
    #34
    De az a grafika... tovabii palyak is ilyen latvanyosak?
  • Tyler Durden
    #33
    Nem rossz a game, sőt.. Nekem kicsit szokni kellett az irányítást meg magát a játékot is a BO3 után, de most már megy minden mint a karikacsapás (: Ajánlom a gamét mindenkinek aki kicsit is szereti a fantasy style hack 'n slash-t.
  • Sephi
    #32
    Szal en szohoz nem jutok. A jatek elso palyaja engem ugy lenyugozott grafikailag hogy eskuszom mintha a LOTR-ben lettem volna.... anyam...

    Remelem a jatek se lesz rosz!
  • Tyler Durden
    #31
    Nemtom mennyire lesz nehéz, de pár órája ott hagytam abba, ahol a csajt kell kilőni a portálnál. Ork király utáni rész, beváltottam a varázslóra, de kurvára nem véd a 2 másik majom azt nem bírom kilőni a slaad csajszit. Majd most kis burnout után megint rápróbálok (:
  • musha
    #30
    normálon nyomom (mondjuk az utóbbi 2 napban nem) és a kilencedik pályán álltam meg egyelőre. ja, annyira azért nem könnyű, mint ahogy a legelején gondolja az ember ^^
  • Tyler Durden
    #29
    musha te milyen fokozaton tolod a gamét? Én most kezdtem neki, de már normálon is vannak vicces dolgok. Az ork királynál már oda kellett figyelni a harcnál, előre parázok, hogy mi lesz később.. ((:
  • musha
    #28
    Nem volt eddig Guenhwyvar, gondolom nem is lesz.
  • Petyus_
    #27
    Baldur's Gate II-ben rohadt kiábrándító volt, ahogy a paladinom lepofozta Drizztet, még mozdulni sem tudott. =)) Utána persze visszatöltöttem, csak próbaképp estem neki a "legendának".

    A cicája is szerepel a játékban vagy csak ő?
  • Tyler Durden
    #26
    Aki mondjuk nem rossz harcos, de kicsit túlzás, hogy halomra hentel mindenkit akivel találkozik. /ennek ellenére az összes Drizzt könyv megvan, mert ultra ((:/
  • musha
    #25
    hát ha valaki tudja mi az a Forgotten Realms, akkor az első ember (bocsánat sötét elf) akiről hall az Drizzt Do` Urden ^^
  • Sephi
    #24
    De jo neketek hogy tudgyatok kirol van szo :PPP
  • musha
    #23
    az hagyján, de még játszhatsz is vele 1 pályán ^^
  • Oldern the 1st
    #22
    BENNE LESZ DRIZZT DO URDEN!!! BENNE LESZ DRIZZT DO URDEN- A DAERMON N'A SHEZBAERNON HÁZBÓL! YEEEEAAHHH

    (ezért fogom megvenni)
  • musha
    #21
    ehm...az a `multis`amit lentebb írtak az multiPLATFORMra vonatkozott, nem multiPLAYERre.
  • Sephi
    #20
    Az mega suxx mert itt azt irta valaki hogy multis... na nem baj most mar ez van.
  • musha
    #19
    bocs, ez mégsem az utolsó pálya volt (szerintem 10 pálya lesz, bár most már nem akarok semmit előre mondani^^).
  • Martin576
    #18
    1 player only
  • Martin576
    #17
    Ja. D-pad irányaival...
  • Sephi
    #16
    Jo :)
  • musha
    #15
    aha, szerintem az utolsó pályán vagyok (minden esetre a nyolcadik chapter-ben). de multi menüpont nem rémlik. ha látok olyat, szólok.
  • Sephi
    #14
    Te jaccotad man?
  • musha
    #13
    szerintem nem.
  • Sephi
    #12
    Szal lehet multiba jaccani? Ugyertem ketten egyszerre?
  • musha
    #11
    aha
  • UNREG
    #10
    Menet közben lehet váltogatni a karakterek között?