101
Sony Ericsson K500
  • Aquir
    #101
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1094933629&no=91]#91[/URL] Keresd meg a szoftverletöltéseknél a szoftvert ha a telefont nem ismeri fel a gép.
  • Burdi
    #100
    hali all,

    k500i-hez vki megtudna dobni 1 driverrel (DCU-11) USB kábelhez...
    mer ahogy csatlakoztatom a géphez,
    felismeri, de nem telept hozzá semmit, és így nem is lehet használni...

    előre is BIG thx
  • acsati
    #99
    nincs meg valakinek a magyar akasztófa 128x160-as felbontásban?
  • Aquir
    #98
    ja ilyenis van htx :)
  • patiang
    #97
    De ha ez nem jó, akkor a következő: k500
  • patiang
    #96
    Nyugodtan felpakolhatod. A két telefon között eltérés főleg a kijelzőben van.
  • Aquir
    #95
    nem kompatibilisak ezek az k500i-vel? vagy rá lehet arra is tölteni ezek közül valamit? :)
  • patiang
    #94
    Nagyon frankó site, és free: k510i
  • Aquir
    #93
    vagy letöltesz, ha van infra port akkor gépen keresztül esetleg.. meg amilyen adatszállítás lehetséges még
  • JoeGunn
    #92
    VAn egy k510i-m. HOgy tudnék játékokat rátenni?
  • Aquir
    #91
    k500i szoftverletöltések?
  • Syasya6
    #90
    Hali!

    Lenne egy kérdésem. Van egy kollégám, akinek K500 van és szeretné laptopon keresztül használni. Telefonálni, smst irni stb... Letöltöttünk egy programot, de nem működik vele :( Hol halljuk amit mondanak, hol nem. Tud valaki valami megoldást? Köszi!!
  • Aquir
    #89
    Prószáld ki ezt ("Probierz"-re nyomj rá), ha ez nem lenne jó akkor én is a Google-t ajánlom további keresésre :)
  • Saddalim #88
    nemtom, gugli "amr player download"
  • jómagam
    #87
    Bocsi, hogy belep-fázok de az "amr" fájltipust mi játsza le?? Vagy csak át kell irni?
  • Saddalim #86
    jaj de ez "ál-midi", tehát nem midi, csak annak van írva. azért akarom megtudni a valódi kiterjesztést, hogy arra átírhassam, oszt banzáj
  • Aquir
    #85
    Windows Media Player, Quicktime lejátssza a midit, nem? :P :)
  • Saddalim #84
    ? :P
  • Aquir
    #83
    WMP? =)
  • Saddalim #82
    mi ok? nekem nem, mer' le akarom jáccani :D
  • Aquir
    #81
    akkor oké :)
  • Saddalim #80
    de midi (.mid)...
  • Aquir
    #79
    egyszer megnéztem a fájlt amit áttöltöttem gépre, én ugy emléxem nem midi-ben ment :)
  • Saddalim #78
    helo
    nekem k500i-m van, de tuttommal az i-k és a nem i-k nagyon hasonlitanak egymásra...
    szóval ebben van egy musicdj nevű cucc, ami ÁLLÍTÓLAG midi-ben ment, de a gépen semmilyen midi-lejáccó nem jácca le.
    van valami spec. program ami lejátsza "ezt a fajta" midit vagy valami módszer amivel "sima" midi-vé lehet alakitani?
    thx Sadd
  • Aquir
    #77
    még van, és semmi gond sincs vele :)
  • fzoli990
    #76
    mivan kihal a topic? Má muindenki elatta a k500asát?
  • fzoli990
    #75
    Jó csak a figyelmetlenebbek kedvéért odaírtam! Én is majdnem elkezdtem ezt az izét, de szerencsére időbe észrevettem hogy mi van
  • Aquir
    #74
    ok :) ami oda is van írva figyelmeztetőleg
  • fzoli990
    #73
    A garancia! Így érthetőbb???
  • Aquir
    #72
    milyen gari veszik el?
  • fzoli990
    #71
    Érdekel vkit a kamerahang kikapcsolása (nem az ingyenes számos fölhívásos megoldásra gondolok, hanem, ERRE ??? Az oldalon lapozzatok lejjebb ott írja le a móccerét!
    CSAK AZA KÁR HOGYHA EZT MEGCSINÁLOD ELVESZIK A GARI!!!!!!!!!!!!!
  • Aquir
    #70
    Most vagy kicsit pontatlanul fogalmazol, vagy hülyeség a program, vagy én nem értem

    Ha te magad szerkesztesz térképet az "kicsit" pontatlan lesz, nem?
  • daeemoon
    #69
    Útvonal tervezőről nem tok, de téképet, amit magad szerkeszthetsz, olyat igen! http://vpm.atw.hu http://k500ifanpage.atw.hu és 2 fórum http://pappfer.hu (keresd a fórumot) http://sehqforum.atw.hu Nem olyan rég a getjarra is felkerült a szoftver, amúgy VPM néven találod meg
  • chatgyerek
    #68
    Szassz!
    Hol lehet a telefonra olyan alkalmazást ingyen letölteni ami ilyen útvonaltervezőféle?
  • Mike at home
    #67
    a tesódnál lehet a gond
    mint látod, tavaly november óta gyűröm a telefont, a joynak azóta sincs semmi baja
  • Narancs
    #66
    Valahogy sejtettem. Az én T310-esemen is tökéletes, lassan 3 éve. És nálam nincs is rés.
  • Aquir
    #65
    csak nála

    nálam tökéletes (1éves) :)
  • Narancs
    #64
    Hali srácok!
    Nektek nem szar a joy a telón? Öcsém mióta megvette szenved vele, kb 2 hét alatt bedöglött, kicserélték, újabb pár hét és megint döglődik. Azt hiszem tudom a hiba okát, de biztos még nem vagyok benne. Szal a joy és a kerete között (a luk amiben van) van kb egy miliméternyi rés, ahol a por meg a zsebkosz bejut, emiatt elkoszolódik és nem műxik rendesen a joy. Azt szeretném kérdezni, hogy ez csak a tesóm telóján van így, vagy nálatok is van rés?
  • ALCAPONE
    #63
    Hello mindenkinek,

    csinálunk egy online kérdőívet, amely a mobiltelefonnal kapcsolatos szokásokat hivatott felmérni, aki szeretné kitölteni klikk:

    Nagy Mobil Kérdőív
  • Aquir
    #62
    nincs benne eredetileg magyar menü beállításokban?