7
  • quentit
    #7
    "A törvény nem ismerete nem ment fel annak betartása alól..., erről ennyit... :)"

    Tudom, éppen ezért is felháborító ennyire, hogy ilyen balfaszságok vannak. Nem magolhatok be minden törvényt, ezért is írtam, hogy mostmár ügyvéddel kell járkálni mindenhova?!

    A törvények valamennyire elvileg a közerkölcsön alapulnak, de ennek ehhez semmi köze...

    Mindenki azt csinál amit akar, amíg azzal nem befolyásolja más emberek szabadság jogát. Ennek ez hol mond ellent? Ilyen elven lehetne olyan törvény is, hogy aki nem mutatja be a törvény őreinek azt, amit sz*rik, börtönbe kell zárni, hiszen lehet, hogy más kíváncsi lett volna rá, így most szegényebb lesz a tudomány (azon is lenne mit tanulmányozni).

    Lehet, hogy nem kellene ötleteket adnom? :)
  • Cat #6
    rengeteg ember foglalkozik azzal, hogy kutasson, majd magángyüjtőknek jo pénzért eladja. Igenis muszáj, hogy az állam is tudjon róla, mert különben soha nem látnád a muzeumokban a letűnt korok emlékeit.
  • antijedi
    #5
    A törvény nem ismerete nem ment fel annak betartása alól..., erről ennyit... :)
  • Robko
    #4
    ez nevetséges ilyen sulyos büntetést adni
    Esetleg figyelmeztetést.
    Mi rósz, van ebben.
    De ha magánáltartotta volna, akkor meg nincs semmi.
    Szerintem az internet szabad akármit le lehet tölteni csak a felhasználást, kell szakciónálni.
  • tajfun
    #3
    Ez semmi, nekunk meg olyan torvenyeink is vannak amik egymasnak is ellentmondanak. :)
  • quentit
    #2
    Ez meg milyen ideggyengye törvény. Esküszöm én nem is tudtam, hogy van ilyen... Ki tudja hány olyan törvény van még, amiről nem tudok, így lassan oda jutunk, hogy ügyvéd nélkül még hamburgert sem vehetek, mert a végén börtönbe kerülök... Bárki találhat véletlenül is ilyen leletet, mi abban a rossz, ha eladja?

    Felháborító ez az elmebeteg hozzáállás, menni kéne a marsra államot alapítani...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    ez pech :D