1342
Spanyol foci szerelmeseinek
  • hunbasser
    #339
    ezzzaz,bent is van:)(a banner:))
  • fernando torres
    #338
    felső(Y)(Y)
  • laslandes
    #337
    felső beszteszt! szerintem is rakasd be!
  • Monoton
    #336
    nagyon jó lett grat!

    tetesd be persze!

    nekem a felső jobban tetszik!

    amugy mostanit éncsináltam :D (3percalatt kellett vmit összedobnom :))

    szvsz rakasd be!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #335
    Csináltam egy bannert (vagyis kettőt, kétfajta betűtípussal) A mostanival csak annyi a problémám, hogy nincsen benne egy árva játékoskép sem -.- De végülis nekem mindegy, ha gondoljátok bekérem, ha nem akkor maradnak a sunák ^^



  • jAsOn VoOrHeEs
    #334
    :D

    Itt vannak a gólok:



    | 0-1 Mnari | 1-1 Raul | 2-1 Torres | 3-1 Torres |
  • hunbasser
    #333
    #314
    jAsOn "NoStRaDaMuS" VoOrHeEs :D
  • hunbasser
    #332
    mátrix :)
  • laslandes
    #331



  • Ereszt
    #330
    Jó sok képet a meccsről :D
  • fernando torres
    #329
    Pernia
  • fernando torres
    #328
    geci sörsátorba zgultam végig a meccset.fogadtam sörbe.aztán most ko-n vagyok
  • fernando torres
    #327
    Fabregas
  • fernando torres
    #326
    TORRES
  • laslandes
    #325
    Az idegeimmel játszottak a spanyolok.:DDD Raúl gólja a legjobbkor jött, remélem a szaudiak ellen kezdeni fog. Mondjuk Aragones-t se értem igazán. Fabregas, Joaquin, Reyes tuti kezdőben lenne nálam. De a lényeg, hogy megvan a 3 pont.:)

  • Monoton
    #324




  • jAsOn VoOrHeEs
    #323
    Imádom ezt a csapatot! Eddigi legjobb meccs a vb-n amit láttam -.-

  • Monoton
    #322
    grat! :)
  • Monoton
    #321
    OLÉ OLÉ OLÉ istenkirály meccs volt!!!

    RAÚL A LEGNAGYOBB !!!!!!!!!!!!!

  • REALista
    #320
    3:1
  • Kanál
    #319
    2:1
  • REALista
    #318
    Raúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúl!!!!1:1
  • R10
    #317
    0:1
  • jAsOn VoOrHeEs
    #316
  • hunbasser
    #315
    3-1
  • jAsOn VoOrHeEs
    #314
    Raul ma gólt fog lőni, érzem -.- (persze csak ha Aragones becseréli, de be fogja )

    Egyébként 3-0-t tippelek, de valóban mindegy, csak a győzelem és vele együtt a továbbjutás legyen meg
  • Monoton
    #313
    Torres ára feljebb ment


    Alaposan a zsebébe kell nyúlnia annak a klubnak, amely le szeretné igazolni Fernando Torrest.

    Az Atletico Madrid ugyanis meghatározta a fiatal spanyol labdarúgó kivásárlási árát, eszerint a tehetséges támadótól 40 millió euró fejébe válna meg a fővárosi együttes. Az AC Milan és a Manchester United által megkörnyékezett Fernando Torresért korábban 30 millió eurót kért az Atletico Madrid, ám a világbajnokság első mérkőzésén mutatott formája miatt pillanatok alatt feltornázta az összeget 40 millióra.
  • Monoton
    #312

  • Monoton
    #311




  • Monoton
    #310
    nekem végülis mind1 csak spanyol győzelem legyen :)
  • fernando torres
    #309
    a győzelem tuti,sztem meg nagy arányú lesz.mind1.
  • Monoton
    #308
    áhh sztem nem lesz annyi!

    én ugy fogalmazok hogy két góllal nyerünk :)
  • fernando torres
    #307
    4:0
  • Monoton
    #306
    A ma esti várható kezdőcsapatok

    Spanyolország: Iker Casillas; Sergio Ramos, Pablo, Puyol, Pernía; Xabi Alonso, Senna, Xavi; Luis García, Fernando Torres és Villa.

    Tunézia: Ali Boumnijel; Hatem Trabelsi, Radhi Jaidi, Karim Haggui, David Jemmali; Hamed Namouchi, Mehdi Nafti, Riadh Bouazizi, Adel Chedli; Yassine Chikhaoui és Zied Jaziri.

    Játékvezető: Carlos Simón (brazil)
    Helyszín: Stuttgart, Gottlieb-Daimler stadion
    Kezdés: 21 óra; tévé: RTL Klub (20.50)
  • hunbasser
    #305
    azé,Gábor! :)
  • Monoton
    #304
    tudom Dávid!! :)

    rosszul címeztem :P
  • hunbasser
    #303
    Dávidnak hívnak,de mindegy... :DD
  • fernando torres
    #302
    jók a képek..(Y)(Y)
  • Monoton
    #301
    A spanyol kapitány elégedetlen

    Luis Aragones, a spanyol válogatott szövetségi kapitánya úgy véli, védői figyelmetlenségeiből több gólt is szerezhetett volna Ukrajna.

    A mindig kritikus Luis Aragones az ukránok elleni 4-0 után sem hazudtolta meg magát, jó pár kivetnivalót talált együttese játékában.

    - A középpályánkra nem lehet egy rossz szavam sem, és fizikálisan is jól bírtuk a mérkőzést. A védelmünk azonban sokat hibázott, egyszer-kétszer elaludtunk, és több gólt is kaphattunk volna ezekből a figyelmetlenségekből.

    - A világbajnokságon nagyon fontos, hogy a meccseket kapott gól nélkül ússzuk meg, ezúttal sikerült, de legközelebb nem fog, ha ilyen teljesítményt nyújtunk hátul. Az ukránok a második gól után fejben feladták a meccset, ezért végig mi irányítottunk. Nem számítottam ilyen magabiztos győzelemre, őszintén szólva azt hittem, ellenfelünk jobban játszik majd.

    A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Oleg Blohin nem keseredett neki túlságosan, sőt.

    - Nem vagyok annyira csalódott, mint amennyire az eredmény után lehetnék. Nem voltunk fegyelmezettek, a játékosaim nem tartották be a taktikai utasításaimat, nem is lehetett más a vége, mint vereség. Sokat kell elemeznünk a következő napokban, és teljesen újjá kell építenem a védelmet, mert ez a csapatrész tejesen csődöt mondott ma.

    - Mindezek ellenére nem vagyok teljesen elégedetlen, a játékosok hozzáállása nem volt rossz, csak buta hibákat követtek el. Bocsánatot kérek Ukrajnától az egész csapat nevében a játékunkért, a spanyolok remekül játszottak, és ennyivel jobbak voltak nálunk.
  • Monoton
    #300
    Ma délután került megrendezésre Lipcsében az idei Labdarúgó Világbajnokság „H” csoportjának nyitómérkőzése, a Spanyolország-Ukrajna összecsapás. Előzetesen leginkább a nehéz hispán győzelemre tippeltek a futball szerelmesei, ennek ellenére Luis Aragonés csapata négy góllal lepte meg Shevchenkoékat. A találkozó után természetesen elmondták véleményüket a játékosok is. Íme:

    Xavi (Spanyolország): Két korai góllal sikerült vezetést szereznünk, ami elindított minket a győzelemhez vezető úton. A csapat minden szempontból fantasztikus volt.

    David Villa (Spanyolország): Sokkal komplikáltabb mérkőzésre számítottunk, s kissé meglepődtünk. Mindazonáltal, ez a győzelem egy lépés előre. Megállás nélkül kell dolgoznunk, és ezt a tendenciát kell folytatnunk.

    Fernando Torres (Spanyolország): Igazán jól játszottunk, de emlékeznünk kell, hogy még semmit sem nyertünk.

    Luis García (Spanyolország): A korai lőtt gólunk segített rajtunk. Ezután másodszor is betaláltunk, majd még több terület nyílt meg előttünk. Most élveznünk kell a győzelmet, és a Tunézia elleni mérkőzésre kell gondolnunk. Hosszú út áll még előttünk.

    Carles Puyol (Spanyolország): A védekezés volt a feladatom, de amikor csak tudtam, megpróbáltam segíteni a csatároknak a támadásban. Természetesen örültem, hogy szerepet vállalhattam a gólunkban. Nagy volt az önbizalmunk, de nem gondoltuk, hogy ilyen jól rajtolunk majd. Élveztük, de a dolgok nem mindig ilyen könnyűek.

    Marcos Senna (Spanyolország): Sok embernek volt kétsége Spanyolországot illetően, és ez némileg akadályozott minket a csapatépítésben. Nagyon jól éreztem magam, és boldog voltam az első világbajnoki meccsemen.

    Andriy Shevchenko (Ukrajna): Nagyon kemény meccs volt, ráadásul nagyon meleg volt, ami még inkább megnehezítette a dolgunkat. Az első két gól szellemileg hatott ránk, s nyugtalanná váltunk. Spanyolország egy nagyon erős csapat, de fel tudunk állni a következő mérkőzésig.

    Serhiy Rebrov (Ukrajna): Meleg volt, de ez ugyanígy hathatott a spanyolokra is, így ezzel nem védekezhetünk. Muszáj felállnunk a következő meccsre.

    Oleksandr Shovkovskyi (Ukrajna): Csak egy meccset vesztettünk el. Ez nem katasztrófa. A következő két mérkőzésre kell koncentrálnunk.


    Forrás: madridista.hu