1342
Spanyol foci szerelmeseinek
  • hunbasser
    #820
    A_:S?DAS:_DASDASD:_SDAsdsdaDASDASDasda
  • Monoton
    #819
    hááát... szerintem a Barcelona :asdasdasd
  • hunbasser
    #818
    buék

    szerintetek ki nyeri idén a La Ligát? (ajj,de szeretem ezt ilyen helyzetben megkérdezni...:D)
  • hunbasser
    #817
    amíg ő van ott,addig nekünk az csak jó...:D
  • Monoton
    #816
    sztem Koeman megőrült :SSS
  • REALista
    #815
    Jó trükk ha esetleg megnyerik a két utólsó mecset akkor minden megvan oldva ha meg nem akkor nem talált...:D
  • fernando torres
    #814
    pedig Canizares igencsak jól védett ellenünk is,kapott gólokról nem nagyon tehetett.
  • Monoton
    #813
    Koeman megtalálta a Valencia fekete bárányait
    Külföldi labdarúgás

    A holland szakember az év utolsó két meccsére nem nevezi Santiago Canizarest és David Albeldát, akik a szakvezető szerint az elsőszámú bűnbakok.


  • Monoton
    #812
    :asdasdasd torrentlinket :______vagyvalami mást :D
  • REALista
    #811
    Ráadásul az egyik a kapus volt és már nem volt több cseréje a Getafe-nak...:D
  • Gunnersboy
    #810
    jómeccs volt am :D

    Getafenel 20percig Contra (jobb bekk) volt a kapus :D
  • Monoton
    #809
    :SSS durva ,,, ésnemláttam :(
  • Gunnersboy
    #808
    meg 14 sárga :DDD
  • banok
    #807
    4 piros lap az Atletico-Getafe meccsen!!
  • RaulwakY
    #806
    szép csoport:D
  • banok
    #805
    Spanyolország-Svédország összefoglaló
  • Monoton
    #804
  • Chili7
    #803
    képek
  • hunbasser
    #802
    sajnos az u17-es csapat nem tudott győzni a döntőben,így csak ezüstérmesek lettek a fiúk.

    nem baj,szép volt!
  • hunbasser
    #801
    mostmár igencsak elkéne egy helycsere,és minden rendben lesz.azután már csak a csoportelsőségre kell hajtani.még az a szerencse,hogy Dánia nincs közel,mivel ők még csak 7 meccset játszottak...
  • laslandes
    #800
    szerencsére az észak-írek kikaptak és a svédek sem tudtak nyerni :\

  • REALista
    #799
    Izland 1:0-ra vezet Spanyolország ellen ráadásul a spanyolok emberhátrányban is vannak...
  • ForzaInter
    #798
    pf
  • RaulwakY
    #797
    :D
  • Monoton
    #796
    nemkell ide spam meg flém thx :D
  • hunbasser
    #795
    akkor ide kéne először hívni Tomit is(ForzaInter),ő is kíváncsi lenne rá ^^
  • ProGabe #794
    naaaa,mesélj!!!!
  • Chili7
    #793
    Végül voltam a meccsen! (Barca-Inter)
  • Monoton
    #792
    Görögország - Spanyolország 2-3. Sergio Ramos nem kapott lehetőséget.
  • hunbasser
    #791
    szuperkupa visszavágó a Bernabéuban,ugye a Sevilla ellen a legolcsóbb jegy csak 75€!
  • hunbasser
    #790
    most néztem,Real meccsre már van 80€-tól(~20 ropi) jegy.ez már mindjárt jobb.
  • hunbasser
    #789
    oda sincs írva,h milyen pénzem,de valszeg euró.mindenesetre nincs odaírva semmi sem.

    ez sztem vmivel hitelesebbnek tűnik.
  • Chili7
    #788
    barca.com-ról
  • hunbasser
    #787
    az nagyon olcsó
  • Chili7
    #786
    Megtaláltam, bocs! 25-90 ig vannak jegyek.
  • Chili7
    #785
    A Barcelona oldalán nem látok csak tavalyi tikett árakat. 60€ körül már van jegy, de nem tudom, h nem-e a tagoknak ennyi. Idei jegy vételnél mindenhol kulcsot, meg jelszót kér.
    Nekem úgy tűnik, mintha tagsági nélkül nem is adnának jegyet. Ha valaki tudja, h ez h megy, akkor segítsen kicsit. Köszi.
    Van egy Barca-Inter 08.29 én. nem lenne rossz arra bejutni.
  • hunbasser
    #784
    hát nézd:ha PL meccsre akarsz menni,és még drukker is vagy,akkor megéri.
    Máténak azt hiszem még 20 rugójába sem volt a tagsági,de tudod,ezt minden évben meg kell újítani,ami szintén nem kis pénz.
    ha Spanyolországban akarsz vmelyik klubnál tag lenni,az húzós,mert minden elsőosztályú meccsre drága a jegy.még az ottélőknek is.
    namost,vegyük a Realt.ha egy hónappal a meccs előtt bejelentkezel egy Real Madrid-Levante meccsre jegyért,valószínüleg kapsz.egy Arsenal meccsnél már más a helyzet,ott arányában véve sokkal több a bérletes és a stadionjuk is kisebb,ergo könnyebb megtölteni,de a Realnál sokszor akad 50-100 üres szék,főleg kisebb csapatok ellen.persze egy Barca,Sevilla vagy Valencia ellen teltház van,és ezekre a meccsekre már idény előtt jegyet kell foglalni,amint megtudtad a bajnoki menetrendet.
    nos,tagsági 60 rugó,jegy újabb 60,aztán még az utazás,szállás,kaja,költőpénz...és persze minden évben meg kell a tagságit újítani(gondolom)meccsre meg úgyis kapsz jegyet,azért,meg h olcsóbban kapj jegyet,azért nem érdemesz tagnak lenni.
  • Zizou5
    #783
    de szerintem van. kevesebbet fizet a jegyért, kap ajándékokat, bármikor amikor van kedve, kimehet, mivel tag, stb stb :]
  • hunbasser
    #782
    egy meccs miatt nem éri meg tagnak lenni...
  • Zizou5
    #781
    leírtuk hunbasser meg én. : ] amelyik csapatnál akarsz meccsre menni, rendelsz tagságit, ez álltal olcsobb lesz a jegy és megrendeled a jegyet, kimész, megnézed. ennyi : ]